Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

i co, nie bedzie gier? tak po prostu sobie odpuszczamy? "No trudno, niedlugo PGA" ?

 

Rozumiem, ze niektorzy moga miec to w (pipi)e bo spieprzyli z telefonami za 6 stow i gratulacje im za to (teraz tylko sie modlcie, by samsung i microsoft to olali i dali sobie spokoj z policja, bo z jakiegos powodu pudelka do telefonow byly otwarte, czyzby spisywanie numerow seryjnych?) ale wiekszosc osob zostala z niczym i przynajmniej wywalczmy te gry dla 1 miejsca, bo oni na to kuzwa zasluzyli (hi Bobek!). Zal organizacja, nie wspomne o tym, ze nikt nie sprawdzal wieku graczy, a taka afera byla...

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i co, nie bedzie gier? tak po prostu sobie odpuszczamy? "No trudno, niedlugo PGA" ?

Nie no ja chce te gry

 

no moralność się nie przydaje w konfrontacji z pierd.l.nymi korporacjami

Niestety

 

Zamiast sie poczuc zeby nas jakos ladnie przeprosic za ta sytuacje uslyszalem tylko ciche "no sorry mieliscie nic nie dostac".

No to bylo swietne podchodzimy a koles doslownie "no sorry"...

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza
Jezu, jak tak czytam i słucham o tym, w jaki sposób potraktowano uczestników turnieju H3, to mi się w to wierzyć nie chce. To nie jest nie poważne. To nie jest parodia. To nie jest nawet żałosne. To jest Dyskryminacja w najczystszej formie. Takie podejście M$ do turnieju, nie świadczy jedynie o ich stosunku do sceny, ale do graczy jako konsumentów ogólnie. Rozumiem, poskąpili z jakichś powodów na wyjazd zwycięzców do Kolonii. ale żeby taką manianę odwalić z nagrodami?!? Dają i odbierają?!? Bo do zdjęcia potrzebowali wsadzić coś zwycięzcom w łapy?!? No koorwa. Od Dziobusia słyszałem, że nie spisano od graczy ich danych kontaktowych co by im gry wysłać w przyszłości. Prawda to to?
Odnośnik do komentarza
no cichy, widze, ze nie tylko przy sedziowaniu jestes stronniczy ;d

 

:lol3: Powiedz mi co takiego stronniczego zrobiłem? Kilka zdjęć mojemu multiklanowi? Czy może ustaliłem takie zasady finału jak się gra na każdym turnieju z double elimination? Sory przecież na każdym turnieju musi być ktoś nie zadowolony, chcieliście doubla? Mieliście! Na drugi raz po prostu zapoznajcie się z zasadami DE.

 

Jedyny Bieniu nie narzekał i mówił, że dla niego jest ważny fun i zagra jak trzeba...

 

No offence.

Odnośnik do komentarza
no cichy, widze, ze nie tylko przy sedziowaniu jestes stronniczy ;d

 

:lol3: Powiedz mi co takiego stronniczego zrobiłem? Kilka zdjęć mojemu multiklanowi? Czy może ustaliłem takie zasady finału jak się gra na każdym turnieju z double elimination? Sory przecież na każdym turnieju musi być ktoś nie zadowolony, chcieliście doubla? Mieliście! Na drugi raz po prostu zapoznajcie się z zasadami DE.

 

Jedyny Bieniu nie narzekał i mówił, że dla niego jest ważny fun i zagra jak trzeba...

 

No offence.

 

Sadze ze kerlo tak se poprostu zartowal ;)

Nikt cie nie oskarza o stroniczosc ^^

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza
no cichy, widze, ze nie tylko przy sedziowaniu jestes stronniczy ;d

 

:lol3: Powiedz mi co takiego stronniczego zrobiłem? Kilka zdjęć mojemu multiklanowi? Czy może ustaliłem takie zasady finału jak się gra na każdym turnieju z double elimination? Sory przecież na każdym turnieju musi być ktoś nie zadowolony, chcieliście doubla? Mieliście! Na drugi raz po prostu zapoznajcie się z zasadami DE.

 

Jedyny Bieniu nie narzekał i mówił, że dla niego jest ważny fun i zagra jak trzeba...

 

No offence.

Akurat znam zasady DE i wiem jak się je gra, ale z tego co pamietam to mialo byc troche inaczej , nagle po rozmowie z Filem sie okazalo ze jest jednak typowe DE.

Ja wiem swoje Wy wiecie swoje, ale zawsze byly zasady typu hosty, tryby etc.. jak pewna osoba chce.

Poza tym wszystkim Cichy spisales sie wysmienicie jako organizator i wielkie dzieki chlopie za impreze

 

 

Odnośnik do komentarza

jou

 

I po kolejnym turnieju, najwazniejszym do tej pory dla mnie w zyciu.

Organizacja OK, duzo lepiej niz na fun day'u. Ofkoz nie obylo sie bez wyscigu z czasem, widze ze to juz normalka...

Atmosfera dopisala, pojawily sie nowe twarze, z czego bardzo sie ciesze [ ;.

Szkoda, ze poraz kolejny cos musialo sie S.P.I.E.R.D.O.L.I.C, mowa tu oczywiscie o nagrodach, ktore przyznali nam do reki, po paru chwilach kazali je oddawac. Chce tylko powiedziec, ze na kazdy turniej, przyjezdzam dla atmosfery, samego funu, nigdy nie liczylem na nie wiadomo co, scena HALO zawsze byla i bedzie olewana [ juz serio w nic nie uwierze, obiecanki cacanki? ].

Naprawde powaznie sie zastanawialem czy oddac to co dostalem, skoro nas, ze tak powiem w du.pe ruchaja, czemu my ich nie mozemy? Dla nas te nagrody byly szansa na wyjazd na final WCG, a teraz pozostaje tylko rozlozyc rece, bo szkoda tu jakichkolwiek slow.

Dowiedzialem sie, ze byl jakis konkurs "kto najza.je.bisciej rozwali telefon", byly to telefony samsung-omnia, te ktore wlasnie dostalismy, woleli je rozwalic niz rozdac jako nagrody. Jeszcze jakby przeprosili, a tu nic, zapytalismy jeszcze czy puchary oddac? Pan w krawacie dziwnie sie popatrzyl, chyba domyslil sie wtedy, ze naprawde zje.bau.

Naprawde jeszcze czegos takiego nie bylo i serio juz nic mnie nie zdziwi. Mozna powiedziec, ze co turniej bedzie 'cos' sie dziac, oczywiscie jak zawsze w odwrotna strone. Skoro na nagrody nie ma co liczyc, to niech chociaz dadza nam nastepnym razem wiecej czasu na rozegranie turnieju, tak zeby kazdy sie nagral, bo po to przyjechal. Nie da sie przeprowadzic normalnie turnieju w pare godzin. Z organizacja turniejow lepiej radzili sobie ludzie, ktorzy dzialali sami 4 example turnieje w h1 i 1 porzadny turniej w h3, ktory zorganizowal Tronic dosyc nie dawno. Niech M$ sie lepiej schowa, zenada to malo powiedziane.

 

I miss old good times HALO 1 <3 !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...