Skocz do zawartości

T.Love


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Polski zespół rockowy, założony w roku 1982 jako T.Love Alternative przez grupkę kumpli z IV Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. W skład zespołu wchodzili: Zygmunt Muniek Staszczyk (wokalista), Janusz Konorowski (gitarzysta), Dariusz Zając (keyboarder) i Jacek Wudecki (perkusista). Członkowie zespołu przyznają, że inspiracją do działania był punk-rock i nowa fala (new wave), a dokładniej Sex Pistols, czy The Clash.

 

 

Tak, ja sam zacząłem doceniać T.Love po ich koncercie w moim mieście kilka lat temu, chłopaki świetnie zagrali, dobrze się wybawiłem w tłumie podskakujących ludzi.

Kto nie zna pieśni "Warszawa" , "Ajrisz" , "Nie nie nie" , "I love you" , hm? chyba nie ma takiego.

T.Love kładę na równi z Perfectem i Lady Punk, czyli pozytywnie.

 

A co wy myślicie o T.Love?

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Działający Best of

 

01. Zero.mp3

02. Jak żądło.mp3

03. Potrzebuję wczoraj.mp3

04. Garaż.mp3

05. Chłopaki nie płaczą.mp3

06. Dzikość serca.mp3

07. King.mp3

08. Warszawa.mp3

09. Ewa.mp3

10. Karuzela a'capella.mp3

11. I love you.mp3

12. Stany.mp3

13. 1996.mp3

14. Na bruku.mp3

15. Bóg.mp3

16. Dzień.mp3

17. Autobusy i tramwaje.mp3

18. IV LO '98.mp3

19. Wychowanie.mp3

 

http://rapidshare.com/files/40801534/T.Lov...Love.grupa8.rar

pass grupa8

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

będą u mnie w mieście na dniach mojego miasta :potter:, wypiję parę piwek i będę oglądał z bezpiecznej odległości 1km, to rozmawiając ze znajomymi, to nucąc sobie pod nosem teksty, które znam z radia.

 

innego zastosowania dla tej 'kapeli' nie widzę, no ale co kto lubi przecież.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego odnoszę wrażenie , że gdyby ktoś z większym "forumowym fejmem" założył ten topic to zespół byłby wychwalany pod niebiosa?

 

 

A może chłopak chce miec na HDD

edit. był link ale dupny.

 

 

Działający Best of

 

01. Zero.mp3

02. Jak żądło.mp3

03. Potrzebuję wczoraj.mp3

04. Garaż.mp3

05. Chłopaki nie płaczą.mp3

06. Dzikość serca.mp3

07. King.mp3

08. Warszawa.mp3

09. Ewa.mp3

10. Karuzela a'capella.mp3

11. I love you.mp3

12. Stany.mp3

13. 1996.mp3

14. Na bruku.mp3

15. Bóg.mp3

16. Dzień.mp3

17. Autobusy i tramwaje.mp3

18. IV LO '98.mp3

19. Wychowanie.mp3

 

http://rapidshare.com/files/40801534/T.Lov...Love.grupa8.rar

pass grupa8

 

 

Także uważam że to pedalskie gów'no.Nie wiem,w ogóle co to robi w underze.

HA!

Odnośnik do komentarza

Kocham Muńka i T.Love. We wczesnej podstawówce słuchało się głównie 'Warszawy' i 'I Love You'. Potem pojawił się kapitalny rock'n'rollowy 'Prymityw' i to była pierwsza ich kaseta jaką kupiłem. W 1996 wyszedł 'Al Capone' i właśnie ten album cenię najbardziej. Kolorowy, gitarowy, zabawny i ciekawy. W zasadzie każda piosenka inna, od britpopu, przez pop, ska aż do parodii disco. Świetne teksty tam są, miłość i polityka (o Kwachu fajny tekst że wciska się od tyłu). No i ten krakowski hejnał zagrany a'la Hendrix, miodzik. Kolejna płyta była żartem ('Chłopaki') ale tłuszcza pokochała pierwszego singla i zespół był na szczycie. Nie przepadam za tą płytą, ale za to następną uwielbiam ('Antyidol'). Powrót do źródeł i odcięcie się od 'Chłopaków'. Następnie był równie udany i nowoczesny 'Model 01'. T.Love na miarę XXI wieku. Później nie działo się dobrze w zespole, Muniek miał deprechę i myślałem że to koniec. Wydany w 2006 roku 'I hate Rock'n'Roll' jest dla mnie kontrowersyjny. Są tam piosenki których nie cierpię i takie które kocham. Mam nadzieję że usłyszę jeszcze ich kolejne piosenki. Muńka kocham bo to szczery, zabawny i konkretny koleś. Nie robi z siebie (pipi)ej gwiazdy, ma dystans do świata.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Serio, gardzę tym band'em, nie widze w nim nic ciekawego, a Muniek jest IMO totalnie irytujący.

 

 

wpisik.

 

ch,ujowo jest sluchac takiej muzy, jak widze motloch co zaczyna tanczyc bo slyszy aj law ju, to mam ciary ;]

 

1996 -jedyny fajny kawalek, ktory sobie spiewam jak slysze ;], nawet tanczylismy do niewgo z kumplami na miniliscie xD

Odnośnik do komentarza

Moja piękna jak się do mnie wprowadzała to przywiozła kilkanaście płyt, a wśród nich "perełki" typu T.Love.

Powiedziałem, że mój sprzęt niszczy takie płyty, więc albo cdki wracają do mamy, albo słuchasz ich jak mnie nie ma w domu.

Teraz leży cd'ek u teściowej w pustym pokoju tuż obok Myslovitz i innych polskich nie dających się słuchać wyjców.

Nie ma to jak partnerstwo i tolerancja ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue
Moja piękna jak się do mnie wprowadzała to przywiozła kilkanaście płyt, a wśród nich "perełki" typu T.Love.

Powiedziałem, że mój sprzęt niszczy takie płyty, więc albo cdki wracają do mamy, albo słuchasz ich jak mnie nie ma w domu.

Teraz leży cd'ek u teściowej w pustym pokoju tuż obok Myslovitz i innych polskich nie dających się słuchać wyjców.

Nie ma to jak partnerstwo i tolerancja

 

Kocham konstruktywną krytykę.

 

Strasznie irytuje mnie totalny olew i brak szacunku dla ludzi, którzy ciężko pracują, przełamują pewne szlaki w polskiej muzyce, i chcą coś przekazać, ale są zjeżdżani przez ludzi, którzy na branży znają się tylko z "słuchu".

 

Bez urazy kroolik, ale po prostu wkurzają mnie takie posty. A do MYSLOVITZ daleko większości zespołów na obecnej scenie (nie tylko polskiej). Te "wycie" ma przynajmniej jakiś klimat.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...