Skocz do zawartości

Admini - cała prawda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie podoba się, nie właź! to jest grupowiec męski, więc sio!

chyba że czegoś o tobie nie wiemy...

 

Nie podoba się! Chcecie izolacji to zamknijcie drzwi! :) Tak to wszelkie "smrody" wylatują poza i nie sposób oddychać :P Tym bardziej, że wypowiadają się tam kobiety, które też zostały nieźle zbesztane :rolleyes:

 

 

dzięki za zaproszenie, ale nie toleruję grubiaństwa i chamstwa ;)

 

typowe nastawienie starszej kobiety z kotem, to Ci na przyszłosc wróże chyba, ze to tylko zgrywa na potrzeby internetowego fejmu.

 

 

ja cirexowi od początku mowiłem, zeby zamknał tego grupowca. Jednak szkoda by było bo licze sie z opinią niektorych kobiet wypowiadających sie tam. Vide Ilona, Owca i inne zwierzaki.

 

 

A do tematu jeszcze, na korzyść Diabela przemawia jeszcze to, ze rozmawiając z nim, nawet wyzywając sie od kurew masz spokoj i obawa ze na drugi dzień nie bedziesz mogl zalogowac sie na forum z powodu bana znika.

 

 

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
A Diabeł jest jednym z nielicznych tutaj do ktorego mam jakiś szacunek. A, ze wyzwie kogoś od kurew czasem? Widocznie sie należało. Imo od diabeua wara, bo gdyby nie on i paru innych to na forum rządziłyby czteropalczaste karły

wiesz, tu też chodzi o to, że normalny użytkownik (czyt. nie admin) dostałby za takie coś warna, a jemu to raczej ujdzie na sucho. my, zwykli userzy często dostajemy warny za sprawy niezbyt wielkiej wagi, a taki admin/mod często czuje sie bezkarny, szczególnie jeśli wypowiada sie w temacie, którego jest modem

Odnośnik do komentarza
no właśnie, kto będzie tęsknił w tym grupowcu za aiszą?

las rąk...

my się nie wpiep.rzamy między wódkę a zakąskę (girls of war) to i vice versa... albo się dostosuj

Eeee.. nie miałam nieprzyjemności i ochoty nurzać się w tych pluwocinach :rolleyes:

 

Grupowiec żeński jest zamknięty :)

Odnośnik do komentarza

Jedziecie po lasca i az mi was żal... ciekaw jestem czy w REALu też jestescie tacy mocni w gebie czy podpieracie sciane i odwracacie wrok jak przechodzi jakaś konkretna niuna ;)

Zenada...

 

Gdyby w moim towarzystwie jakis mały fiutek tak powiedział do kobiety to bym mu wbił nos w czaszke... dla jego dobra... znam takich co by na nosie nie poprzestali.

AiszA... nie przejmuj się nimi... to widocznie "przeciętniaki" którzy odwazni robią się kiedy wypija pół litra i podchodza z za(pipi)istym tekstem "ale jesteś ładna... mówił ci to ktoś"... hahaha. A potem pytaja "czy wielkośc ma znaczenie"... hahaha

Ps... jak komuś sie coś nie podoba to nie popgardze "ustawką"... zapraszam chętnych, pojedynczo i grupowo :P

nie to że aż taki zemnie obrońca ale lubie dać po gębie "bohaterom"

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, AiszA, że tak wygląda Twoje rozumowanie odnośnie Władzy, Kobiet i Hajsu:

 

"Nie obchodzi mnie co tam jest, nie dotyczy mnie to wiec jest mi to obojetne, ale w sumie to mnie to drażni, bo coś tam jest, co może mnie drażnić, albo nawet może nie tylko mnie, ale nie zamierzam sie zniżać do poziomu jaki tam jest, bo w sumie mnie to nie interesuje"

 

Jedziecie po lasca i az mi was żal... ciekaw jestem czy w REALu też jestescie tacy mocni w gebie czy podpieracie sciane i odwracacie wrok jak przechodzi jakaś konkretna niuna ;)

Zenada...

 

Gdyby w moim towarzystwie jakis mały fiutek tak powiedział do kobiety to bym mu wbił nos w czaszke... dla jego dobra... znam takich co by na nosie nie poprzestali.

AiszA... nie przejmuj się nimi... to widocznie "przeciętniaki" którzy odwazni robią się kiedy wypija pół litra i podchodza z za(pipi)istym tekstem "ale jesteś ładna... mówił ci to ktoś"... hahaha. A potem pytaja "czy wielkośc ma znaczenie"... hahaha

Ps... jak komuś sie coś nie podoba to nie popgardze "ustawką"... zapraszam chętnych, pojedynczo i grupowo :P

nie to że aż taki zemnie obrońca ale lubie dać po gębie "bohaterom"

cudowny jesteś, misiu, walcz z bohaterami, e-ustawki to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Jedziecie po lasca i az mi was żal... ciekaw jestem czy w REALu też jestescie tacy mocni w gebie czy podpieracie sciane i odwracacie wrok jak przechodzi jakaś konkretna niuna ;)

Zenada...

Rycerzu, wyzywam Cię na pojedynek w literaki. Jeśli wygrasz, to spotkamy się na żywo i zmierzymy się w prawdziwe Scrabble, ciekawe czy będziesz taki cwany!!!

Odnośnik do komentarza
rajnerGT, modzi/admini mają inne prawa niż zwykły śmiertelnik na tym forum.

Admin/mod powinien też dawać dobry przykład innym użytkownikom, a tak oto tym sposobem oboje mamy po 60% ostrzeżenia i to nie za teksty typu "dzień dobry"

 

[...]pierwszy lepszy klub[...]

świetnie to o Tobie świadczy

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza

LOL. myślisz, że ja się przejmuje tymi ostrzeżeniami? o.O

<ech. w sumie tak. pocięłam się przez to jedno ostrzeżenie od Słoika. zabił to co do niego czułam [*] >

 

 

Białystok... pierwszy lepszy klub w centrum i spytaj o Maximmusa... tongue.gif

 

gorzej jak ktoś wyjmie vódke na blat. o.O

 

 

Odnośnik do komentarza
Białystok... pierwszy lepszy klub w centrum i spytaj o Maximmusa... :P

 

 

ałaaa boli mnie mózg przez takie posty xDD

 

Proponuję 20% oraz powiedzenie mu coś w końcu (chodzi mi o diabeu, nie maximmusa). Co jak co, trochę pomógł usprzątnąć ten burdel.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
ale trzymajcie sie tematu

 

czy juz sie wyczerpal?

 

juz sie wyczerpal chyba, rodzi sie nowa gwiazda forum maximus, bramkarz z bialostockiego pierwszego lepszego klubu,a admini sa swietni, to raczej w szeregach modow nalezaloby zrobic selekcje.

 

 

Odnośnik do komentarza
pierwszy lepszy klub[...]

 

świetnie to o Tobie świadczy ]

 

czyli ze jak... tam chodzą tylko prostytutki i alfonsi?

 

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takimi postami się pogrążasz. Weź lepiej strzel coś ,bo za takie posty fejm [którego nie masz , gdyż jesteś za mało kul i dżezi] leci na pysk.

:solo:

 

Wracając do topica. To że admini mają trochę inne prawa jest normalne. Nie wiem ocebe? Jak to się mówi na prowincji " co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie " :neko:

 

PS. Mody śpią, że ten topic jeszcze żyje? XD

Odnośnik do komentarza
cyt. "im chodzi o to że jest to dla nich jedyny sposób na podbicie samooceny

masturbacja przed lustrem już im nie wystarcza" - to jest jedna z wypowiedzi osoby odpowiedzialnej za porządek na forum. Ok może być pomocny, ale nie chcę aby tak się do mnie i innych zwracano.

 

Diabeu to taki zgrywusek, nie bierz na serio tego, co pisze. :)

 

Pewnie nikt by nie brał gdyby nie fakt że koleś banuje kogo popadnie na lewo i prawo a sam robi syf i nie ponosi za to nawet najmniejszej konsekwencji. To nie pierwszy raz z tego co widzę. Wystarczy wejść na jego profil i poczytać posty.

Odnośnik do komentarza

To ze jestem znany nie oznacza że cieciuje na bramce... poprostu z racji mojej specyficznej pracy tam jestem znany... zajmuje się kultura i rozrywką... a że dbam o siebie, cwicze, zdrowo odzywiam, i jestem odważny... to nie zamierzam się tego wstydzić... za to jestem pewien ze WTYDZIC sie powinna każda ciota która jedzie przez interntet(na tym forum) po dziewczynie... braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Maxiking ołrajt :<

 

Widzę, że ktoś wreszcie postanowił przenieść tu temat, dla którego raz na pół roku zaglądałem na foruming neło. Aisza poczuje się jak ryba w wodzie, będzie mogła co dwie strony składać zażalenia na wszystko i wszystkich (wierszem), prowadzić prywatne śledztwa itp.

Proponuję ustalać termin najbliższego publicznego e-ukrzyżowania, bo nie chciałbym przegapić.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

fakt faktem ze diabelek daje warny za przeklinanie ( np. mi), a sam puszcza wiazanki, ale wystarczy wyplakac sie co jakis czas w poduszke wieczorem, pomaga!!!

 

braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

o to to jest ciekawe, proponujesz od razu czysta przemoc xD?

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.