Skocz do zawartości

Admini - cała prawda


Rekomendowane odpowiedzi

To ze jestem znany nie oznacza że cieciuje na bramce... poprostu z racji mojej specyficznej pracy tam jestem znany... zajmuje się kultura i rozrywką... a że dbam o siebie, cwicze, zdrowo odzywiam, i jestem odważny... to nie zamierzam się tego wstydzić... za to jestem pewien ze WTYDZIC sie powinna każda ciota która jedzie przez interntet(na tym forum) po dziewczynie... braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

 

 

Powiedzcie że to wina późnej pory. Nie wierzę że on to mówi na poważnie :lol:

 

Ten topic to jeden wielki rodzyn :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ze jestem znany nie oznacza że cieciuje na bramce... poprostu z racji mojej specyficznej pracy tam jestem znany... zajmuje się kultura i rozrywką... a że dbam o siebie, cwicze, zdrowo odzywiam, i jestem odważny... to nie zamierzam się tego wstydzić... za to jestem pewien ze WTYDZIC sie powinna każda ciota która jedzie przez interntet(na tym forum) po dziewczynie... braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

dobra, nastepnym razem wsiąde w samochód i pojade przez całą Polskę żeby komuś coś powiedzieć w twarz <_<

 

PS. coś czuję że pójde niewyspany na mature dzisiaj :lol:

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza
To ze jestem znany nie oznacza że cieciuje na bramce... poprostu z racji mojej specyficznej pracy tam jestem znany... zajmuje się kultura i rozrywką... a że dbam o siebie, cwicze, zdrowo odzywiam, i jestem odważny... to nie zamierzam się tego wstydzić... za to jestem pewien ze WTYDZIC sie powinna każda ciota która jedzie przez interntet(na tym forum) po dziewczynie... braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

Od dzisiaj jesteś moim największym fanem, jak dorosnę też chce być znany w Białymstoku.

Odnośnik do komentarza
To ze jestem znany nie oznacza że cieciuje na bramce... poprostu z racji mojej specyficznej pracy tam jestem znany... zajmuje się kultura i rozrywką... a że dbam o siebie, cwicze, zdrowo odzywiam, i jestem odważny... to nie zamierzam się tego wstydzić... za to jestem pewien ze WTYDZIC sie powinna każda ciota która jedzie przez interntet(na tym forum) po dziewczynie... braki intelektu zeby jej dowalić używając bardziej wyrafinowanego sposobu?

 

jestes.... taki twardy... i taki... taki męski, co nie panowie?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wspanialy sposob by zatamowac naplyw spamu, codziennie otwierac taki temat, a rano go usuwac, moge sie podjac codziennego porannego usuwania go. Wszystko ladnie w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

płacze z beki xD

 

Maximus nie pisze tego na serio. to niemożliwe. nawet Diabeu tak nie może!!

a właśnie, co do Diabeua, to od początku pobytu na forum zauważyłem, że jest inny i jakoś mi to nie przeszkadzało. a jak komuś przeszkadza to niech powie mu to w twarz!!11111111

i jeszcze wiecie, ze Diabeu moze pisac kur'wa bez pier'dolników?

wiecie?

Odnośnik do komentarza

E tam, Djabeł jest starszy od tego forum, a może nawet Internetu w ogóle. Wiadomo, że chce dobrze i dba o to by było dobrze, a że czasem zdarzy mu się z czymś wyskoczyć, to tyko pokazuje Jego zaangażowanie ;d

Potrzebna taka twarda, męska ręka, mrau!

 

Panowie, ja tutaj lodu nie widzę!

 

@Maximus - XDDD

Odnośnik do komentarza
Pewnie nikt by nie brał gdyby nie fakt że koleś banuje kogo popadnie na lewo i prawo a sam robi syf i nie ponosi za to nawet najmniejszej konsekwencji. To nie pierwszy raz z tego co widzę. Wystarczy wejść na jego profil i poczytać posty.

Siemasz GMB - co tam ciekawego slychac? jeszcze nie doszlo do ciebie, ze nikt cie tutaj nie chce? czytam sobie z nudow twoje zazalenia w strone adminow i musze powiedziec, ze twoja bezczelnosc nie zna granic.

adios:*

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...