Skocz do zawartości

Dragonball


Rekomendowane odpowiedzi

Robienie filmu fabularnego na podstawie mangi to czysty debilizm IMO. Mam nadzieję, że za pare lat komuś nie odjebie i nie wymyśli sobie, żeby zrobić filmowego Naruto albo Pokemonów :mellow: .

 

Trailer nie najgorszy. Film może nawet obejrzę, chociażby dla samych walk, które wyglądają bardzo efektownie, choć z deka tandetnie. Gdyby projekt zamiast Dragon Ball nazywał się, powiedzmy SpaceMutherfuckerFighter to zapewne wzbudzałby mniejszy niesmak.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda że tak wszyscy jeżdżą po tym filmie. Fakt klimatu z anime jest tu jak na lekarstwo, ale ogólnie nie możliwe jest przeniesienie świata db na ekrany kin. Jeśli wyjdzie to na pewno podzieli losy final fantasy spirit within, bo każdy będzie się spodziewał klimatu z pierwowzoru, a dostanie się co innego. Gdyby nie było napisane w tytule dragon ball, to każdy by innaczej do tego podchodził. A i pierwsze odczucia były by też inne.

Odnośnik do komentarza

Tam od razu już gówno. Każdy nastawił się że film ma odzwierciedlać anime, co moim zdaniem jest nie możliwe przez to w jakim stylu dragon ball jest zrobiony. Więc każdy czuje się zawiedziony i czepia się szczegółów. Ja właśnie tak sobie wyobrażałem sagę AF, odbiegającą od poprzednich części, stylem, fabułą i innymi aspektami. Jakoś próbuje wierzyć w ten film. Zawsze lepiej by robili coś w temacie :)

Odnośnik do komentarza
to już lepiej zapowiada się to dziadostwo z Chun Li w roli głównej.

 

naprawdę nie ma co bronić gufnianego Dragon Bola bo można się co najwyżej ośmieszyć.

Niby tak, ale jednak wciąż mało scen konkretnej akcji pokazali. Jest iskierka szansy, że jeszcze trwa post produkcja najlepszych scen, które niewątpliwie będą korzystać z efektów komputerowych :rolleyes:. I tak pójdę, chyba, że średnia ocen imdb i filmweb wyniesie poniżej 5, a recenzje będą poematami o cierpieniach w w wielkiej kinowej sali.

Odnośnik do komentarza

Cóż widziałem ten trailer z rozwalaniem miasta i muszę przyznać, że omal nie rozbeczałem się ze śmiechu. Z anime mojego dzieciństwa zrobili totalne g.ówno i debilny crap dla pędzonych na hamburgerach i coli amerykanów.

Ten film jak dla mnie oprócz tytułu nie ma prawie nic wspólnego z anime/mangi, aktorzy z d.upy wzięci i pasujący jak kwiatek do kożucha,stroje na poziomie power rangers, jedynie efekty są znośne. Najlepiej jakby zamiast tytułu ,,Dragon Ball" nazwali to coś ,, Magiczni wojownicy" czy też inne power rangers.

Cóż teraz mogę powiedzieć, że szykuje się największy syf kinowy tego roku, no chyba, że jeszcze czymś nas mogą hamburgery zaskoczyć...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Tak sobie myślę - wystarczy żeby zrobili efektowne sceny walki, a da radę przeboleć taki, a nie inny design postaci.

 

 

To co widac na wszystkich dotychczasowych trailera to przeciez kupy sie nie trzyma i jest jakims malosmieszym zartem. Zakladajac, ze nie jest na podstawie dragonballa, to i tak widac, ze bedzie maksymalnie dretwo.

Odnośnik do komentarza
Tak sobie myślę - wystarczy żeby zrobili efektowne sceny walki, a da radę przeboleć taki, a nie inny design postaci.

 

 

To co widac na wszystkich dotychczasowych trailera to przeciez kupy sie nie trzyma i jest jakims malosmieszym zartem. Zakladajac, ze nie jest na podstawie dragonballa, to i tak widac, ze bedzie maksymalnie dretwo.

dragonballa nigdy nie widziales <_< będzie cudownie

 

cosplay-mestre-kame.jpg

mr-satan.jpg

 

no i na koniec

cosplay-dragon-ball-z-001.jpg

 

widzisz, mozna?? mozna?? ^_^ mozna!!

Odnośnik do komentarza
Tak sobie myślę - wystarczy żeby zrobili efektowne sceny walki, a da radę przeboleć taki, a nie inny design postaci.

 

 

To co widac na wszystkich dotychczasowych trailera to przeciez kupy sie nie trzyma i jest jakims malosmieszym zartem. Zakladajac, ze nie jest na podstawie dragonballa, to i tak widac, ze bedzie maksymalnie dretwo.

 

ch.uj z tym, i tak ukradnę z internetu i obejrzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...