Skocz do zawartości

Dragonball


Rekomendowane odpowiedzi

No jak forumowy spec od azjatyckich popierdółek coś takiego powiedział, to nie mam pytań !

 

W sumie możecie się śmiać, ale ja nie poszedłem na pokaz przedpremierowy filmu po zobaczeniu trailerów. Oddałem kumplowi (ultras DB) bilety, bo on akurat nie ma wielkich wymagań co do poziomu artystycznego i jego gust zatrzymał się na poziomie Tchubasy i Pokemonów, a i tak miał radochę.

 

To mówi co nieco o poziomie filmu :franc:

Odnośnik do komentarza
No jak forumowy spec od azjatyckich popierdółek coś takiego powiedział, to nie mam pytań !

 

W sumie możecie się śmiać, ale ja nie poszedłem na pokaz przedpremierowy filmu po zobaczeniu trailerów. Oddałem kumplowi (ultras DB) bilety, bo on akurat nie ma wielkich wymagań co do poziomu artystycznego i jego gust zatrzymał się na poziomie Tchubasy i Pokemonów, a i tak miał radochę.

 

To mówi co nieco o poziomie filmu :franc:

Zdradź mi skąd miałeś bilety.

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt się nie spodziewał dobrego filmu? Jak można zrobić adaptację anime, w którym postacie wyglądają tak groteskowo i mają tak przegięte super moce? Jak się chcą zabierać za "filmizację" anime to niech spróbują na czymś co mogłoby im wyjść (nie żebym namawiał do tego bo i tak jest to dla mnie bzdurą).

Odnośnik do komentarza
Chyba nikt się nie spodziewał dobrego filmu? Jak można zrobić adaptację anime, w którym postacie wyglądają tak groteskowo i mają tak przegięte super moce? Jak się chcą zabierać za "filmizację" anime to niech spróbują na czymś co mogłoby im wyjść (nie żebym namawiał do tego bo i tak jest to dla mnie bzdurą).

Akurat groteskowe postacie i przegięte super moce to najmniejsze wady filmu ;)

Dało się to zrobić, ponownie przywołuję jako przykład Kung Fu Hustle. Kto nie wierzy nie zmierzy:

http://www.youtube.com/watch?v=wTJi3b1yMl8

Dałbym ostatnią scenę, ale to już spoilerowanie ;)

 

Nie zapominajmy też o końcowej scenie (czyt. spoiler, żeby nie było) Matrix Revolutions:

http://www.youtube.com/watch?v=gO-T6cO93nQ

TO JEST DRAGON BALL!!! Nic, tylko węszyć plagiat...

Dla porównania fanowski:

- pomyśleć, że Dragonball Evolution nie dorasta temu do pięt :closedeyes: Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza
Chyba nikt się nie spodziewał dobrego filmu? Jak można zrobić adaptację anime, w którym postacie wyglądają tak groteskowo i mają tak przegięte super moce? Jak się chcą zabierać za "filmizację" anime to niech spróbują na czymś co mogłoby im wyjść (nie żebym namawiał do tego bo i tak jest to dla mnie bzdurą).

 

 

Ktos tu chyba Advent Children nie ogladal.

 

 

A temat powinien zostac honorowo skasowany bo toriyama pewnie w grobie sie przewraca.

Odnośnik do komentarza
Kazdy wie ze DBZ to tylko technika komuterowa daloby sie przeniesc duzy ekran ale to tez z zachowaniem orginalnych twarzy postaci ktore wystepuja w animie a nie swinskimi. Ten kto tego sie podjal stoi nizej niz sam Uwie Boll.

Oczywiście, że by się dało przenieść DB na duży ekran w wersji aktorskiej. Tylko niech to ma chociaż troche wspolnego z DB i ma jakiś poziom. Bo pomijając brak jakichkolwiek nawiązań tego czegoś z oryginalnym anime, jest tragiczną produkcją.

Odnośnik do komentarza

Nie mogłem się powstrzymać i zassałem z torrentów.

 

Obejrzałem fragmentami i muszę przyznać, że bomba!

Poczucie humoru:

- nie można się włamywać do czyjegoś domu! - drzwi były otwarte

 

Latająca kamehameha, latający hammer, latające kulki ognia... masakra!

 

Dialogi też są mocarne:

- pokonam ozaru

- ja nie jestem ozaru ja jestem pikolo, ty jesteś ozaru

- niemożliwe

 

xDD

Odnośnik do komentarza

Przez chwilę nawet da się oglądać, więc pozytywne zaskoczenie. 4/10

 

Edit. Film się zwrócił, ale o sukcesie, być mowy nie może (prawie 56 mln na całym Świecie)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Kalinho

to było straszne.

ogólnie nie jestem fanem, ale jestem na tyle świadomy żeby wiedzieć, że Goku nie był hamerykaninem z dupo-problemami - jak oni mogli to Wam (fanom) zrobić? w ogóle jak to opuściło miejsce w którym powstało? nie ma jakieś quality insurance w tych wytwórniach filmowych? kastracja to najłagodniejszy wymiar kary dla kolesia grającego main hero. nawet kame-hame-szala-la mu nie wyszło kozacko. gzzzz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...