Skocz do zawartości

Dragonball


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zrobią Cella i Buu...

z tego co czytalem to maja byc trzy filmy, pierwszy z piccolo, potem film z vegeta i nappa a ostatni z freeza, ale po pierwsze to tylko plotki, a po drugie jak film swoje zarobi to zrobia z tego tasiemca jak ze spider mana

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to są foty z planu filmowego to jestem w ciężkim szoku.Co za efekty,co za idealny dobór aktorów do poszczególnych ról,co za genialna charakteryzacja i kostiumy!!!

 

A na poważne...wie ktoś jaki ten twór(bo nie nazwę go tytułem bajki mojego dzieciństwa obok Tsubasy :) ) ma budżet?Bo coś mi się wydaje,że będzie na poziomie ciut wyższym niż seriale w polskiej tv.Biorąc pod uwagę fakt,że pewnie do kina poszłoby kilku maniaków i fanów serii to może im się ten film zwróci i co jakiś czas będzie wychodziła nowa część

Odnośnik do komentarza

Kurde, śmieszni trochę jesteście. Na podstawie kilku screenów zjeżdżacie już calutki film z góry na dół:/

 

Budżet 100milionów plus kolesie od efektów ze spidermana gwarantują przynajmniej świetny dla oka i pewnie niezwykle dynamiczny film. A że póki co bohaterowie, a właściewie to chyba tylko Goku nie pasują do roli, to już znaczy że film będzie dnem?

 

Dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Kurde, śmieszni trochę jesteście. Na podstawie kilku screenów zjeżdżacie już calutki film z góry na dół:/

 

Budżet 100milionów plus kolesie od efektów ze spidermana gwarantują przynajmniej świetny dla oka i pewnie niezwykle dynamiczny film. A że póki co bohaterowie, a właściewie to chyba tylko Goku nie pasują do roli, to już znaczy że film będzie dnem?

 

Dajcie spokój.

a czy wyobrazalbys sobie Laboratorium Dextera\Johnny Bravo,itp jako film z prawdziwymi ludzmi? Co powstalo w animacji powinno niz zostac. Efekty, pfff czy jakas wieksza gra na pc/konsole posiada slaba grafike? Efekty w filmach zawsze sa na poziomie jesli jest jakas kasa na nie wiec nie ma obaw ale latajacy ludzki Songo wraz z Zolwiem to troche kiczowato wyglada... Ciekawe kto by dostal role Sonica jesli powstalalby film...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Sonic,Pacman,Crash Bandicoot,Ratchet and Clank,Little Big Planet,Viva Pinata......hehe hardcorowo nakręcić na ich podstawie film z prawdziwymi aktorami.

Signap ma dużo racji w tym co piszę(choć akurat Johnny Bravo jako film sobie wyobrażam :P).Ogólnie w przypadku Dragon Ball jedyny słuszny wybór to animacja komputerowa z racji tego,że film z żywymi aktorami ucharakteryzowanymi na postacie z anime wyszedłby komicznie,a taka koncepcja jak jest teraz(postacie jedynie imionami podobne do bohaterów anime) to już jawna kpina z serialu.Może będzie z tego coś zjadliwego(już jedna hardcorowa zjadliwa próba była-Shaolin Soccer jako wersja live anime z Tsubasą i jakoś te wszystkie mega strzały zgrabnie tam wyszły).Z tego filmu wyjdzie coś w stylu Fantastycznej Czwórki w porywach i jeśli tak by się stało to byłbym w sumie zadowolony bo w jakieś arcydzieło nie ma co celować

Odnośnik do komentarza
Kurde, śmieszni trochę jesteście. Na podstawie kilku screenów zjeżdżacie już calutki film z góry na dół:/

 

Budżet 100milionów plus kolesie od efektów ze spidermana gwarantują przynajmniej świetny dla oka i pewnie niezwykle dynamiczny film. A że póki co bohaterowie, a właściewie to chyba tylko Goku nie pasują do roli, to już znaczy że film będzie dnem?

 

Dajcie spokój.

mi nie chodzi o aktorow, Goku nie jest najgorszy, no moze za chudy ale komputerowo go podpakuja, bola mnie zmiany w fabule i wywalenie sporej ilosci waznych postaci

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W kaædej ekranizacji czy to komiksu czy jakiejß bajki czy nawet gry zmieniaja fabule po to aby byla ona bardziej przystepna dla masowego odbiorcy. Nie kazdy musi znac dziesiatki bohaterów, które na potrzeby filmu sa absolutnie niepotrzebne.

 

Tak samo będz\ie i tutaj. Chyba nie sądzicie ża zobaczymy takie postaci jak Oolong, Karin (chociaż tutaj nie wiadomo) czy inne zwierzęto- podobne ludki zamieszkujące fikcyjny świat DB.

 

Jesli główna oś fabularna będzie się trzymac kupy i walki będą niezwykle dynamiczne i dośc długie to mnie to wystarczy. A skoro zapowiedziano już kolene cześci to chyba są czegos pewni nie?

 

No i Chow Yun Fat jako "Genialny Żółw" ;p

Odnośnik do komentarza

Z postaci denerwuje mnie tylko to że chow-yu fatowi nie dorobili długiej brody i czarnych okularów, aktorzy są dobrani nieźle, dobrze że nie wyglądają i nie ubrani są jak w anime, w mojej opinii bulma z niebieskimi włosami, oraz goku w pomarańczowym "dresiku" i baaardzo długimi sterczącymi włosami wyglądał by komicznie. dzięki temu tym filmem może zainteresowac się większa rzesza ludzi. Skoro film ma taki budżet licze na dobre widowisko, gigantycznego na całe niebo smoka shenlonga oraz oczywiście o najpopularniejszą technikę ze wszystkich anime, "Kamehameha" :D BTW, po spojrzeniu na IMDB dowiedziałem się że w filmie będzie Mai, jest to ta laseczka która służy Pilafowi (ten karłowaty zgredek praktycznie z poczatku serii DB), ciekawe kto go zagra :P

 

A tu taka mała ciekawostka

1360538163_a59a8af948.jpg

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza
W kaædej ekranizacji czy to komiksu czy jakiejß bajki czy nawet gry zmieniaja fabule po to aby byla ona bardziej przystepna dla masowego odbiorcy. Nie kazdy musi znac dziesiatki bohaterów, które na potrzeby filmu sa absolutnie niepotrzebne.

 

Tak samo będz\ie i tutaj. Chyba nie sądzicie ża zobaczymy takie postaci jak Oolong, Karin (chociaż tutaj nie wiadomo) czy inne zwierzęto- podobne ludki zamieszkujące fikcyjny świat DB.

chodzilo mi bardziej o ludzkie postacie jak Krillin np, brak zwierzecych przeboleje, chociaz Oolong byl zabawny, wywalaja znane z anime postacie a stwarzaja na ich miejsce nowe nie wiadomo po co.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądnę z chęcią ze względu na to, jak zayebistym anime był/jest dla mnie DB, choć na wizytę w kinie pewnie mnie nie skusi. Całkiem nieźle "wybrnęli" z kwestii wyglądu Goku, jednak Master Roshi to lekka porażka (mam na myśli charakteryzację, przecież "zrobienie" brody to raczej mały problem, a przecież jej brak sporo "odbiera" postaci Oo). Tak czy inaczej, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. W końcu pierwsze info o tym filmie pojawiło się już dobre kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...