Skocz do zawartości

Dragonball


Rekomendowane odpowiedzi

http://dbthemovie.com/2008/10/09/upcoming-promotion/

 

5. How would you compare the official trailer that releases later this year to the teaser that was shown during the licensing expo?

 

I am told the trailer will be different. That piece didn’t portray enough energy, so it wasn’t really reflective of the full feature. It was intended to show the look of some elements for L&M purposes, and to introduce some characters to those people. The L&M piece didn’t showcase the hard-core action that the film will offer, but the trailer will.

 

Chyba jednak warto jeszcze poczekać, aż pokażą to, co chcą pokazać.

Odnośnik do komentarza
całkowicie inny film,który wykorzystuje tylko nazwę i imiona postaci by trochę więcej ludzi odwiedziło salę kinową-takie są moje spostrzeżenia po trailerze,to nie ma nic wspólnego z tą serię!!

Jest realny świat i postacie inaczej wyglądają. To zmiana formy, a chodzi o treść: lanie mordy, kosmici i kamehameha. Jak można od DB wymagać więcej? Trzeba tylko poczekać na dobre sceny walki.

 

 

 

 

...przyznaję, unik przed badylami był mało dragonballowy - Goku powinien oberwać i nawet nie drgnąć albo się teleportować :P. Ale to tylko drobna zmiana...

Odnośnik do komentarza

Wiesz...ja miałem inne wyobrażenie filmu kinowego.....

 

Do Twojej formy pasują w takim razie filmy w stylu Fantastycznej czwórki i X-men i równie dobrze pasowała by do nich nazwa DB.

 

Ja jednak liczyłem na więcej nawiązań do anime niż lanie mordy,kosmici i kamehameha.Choć oczywiście na biegającego kolesia z skorupą zółwia na plecach nie liczyłem :P

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że do mojej formy wszystko pasuje. Bo filmy mają swoje formy, a DB to nie jest przedsięwzięcie, które by je łamało :). To kolejna adaptacja, której nadaje się schematyczną formę filmu akcji fantasy.

 

Nawiązania będą na pewno, można mieć tylko nadzieję, że większe niż kamehameha (i kosmici), bo lanie mordy jest w każdym filmie akcji :). Mogliby też zrobić bardziej bajkowy świat tą techniką co 300, ale cóż...

 

Podobno plenery są dość dragonballowe, sam oceń:

http://dbthemovie.com/gallery/thumbnails.p...um=1&page=1

 

Zmienili ogólną stylistykę, to fakt, ale dam im szansę do 12 grudnia. Jeśli kolejny trailer też nie będzie miłym doświadczeniem to... no cóż, obejrzę film, ale tak łatwo nie dam im zarobić... chociaż, kto wie? :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...