Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

ale czy silnik 1.8 to silnik małolitrażowy? nie bardzo. Tak to bym wziął pod uwagę B16 z Civica, który wykręcał 185 koni :)

Znajdźcie fajnego 1.0, 1.2. Tu jest problem :)

Nie diesel i NA.

 

B18c4 jak juz. B16 bylo w CRX 2 gen i mialo 150KM. niemniej to stare czasy , a obecnie honda produkuje wylacznie ekologiczny chlam. zadnego szybkiego auta w ofercie. ZADNEGO!!!

 

 

Masz tam jakiegoś TypeR z ostatniej generacji. Ma ponad 200 kucy. Problem polega na tym, że stare Hondy były dużo lepsze. Miały w sobie to coś.

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

ale czy silnik 1.8 to silnik małolitrażowy? nie bardzo. Tak to bym wziął pod uwagę B16 z Civica, który wykręcał 185 koni :)

Znajdźcie fajnego 1.0, 1.2. Tu jest problem :)

Nie diesel i NA.

 

B18c4 jak juz. B16 bylo w CRX 2 gen i mialo 150KM. niemniej to stare czasy , a obecnie honda produkuje wylacznie ekologiczny chlam. zadnego szybkiego auta w ofercie. ZADNEGO!!!

 

 

Masz tam jakiegoś TypeR z ostatniej generacji. Ma ponad 200 kucy. Problem polega na tym, że stare Hondy były dużo lepsze. Miały w sobie to coś.

nie ma B16 z fabryczna moca taka jak podajesz na europe tylko w ek9 na japonie bylo B16B 186hp ale to raczej bialy kruk. zreszta to moc podana wg ich norm (pomiar na silniku bez osprzetu) ktory nijak ma sie do rzeczywistosci. jednak zrobic pod 200KM to nie problem w tym motorze.

Odnośnik do komentarza

ale czy silnik 1.8 to silnik małolitrażowy? nie bardzo. Tak to bym wziął pod uwagę B16 z Civica, który wykręcał 185 koni :)

Znajdźcie fajnego 1.0, 1.2. Tu jest problem :)

Nie diesel i NA.

 

B18c4 jak juz. B16 bylo w CRX 2 gen i mialo 150KM. niemniej to stare czasy , a obecnie honda produkuje wylacznie ekologiczny chlam. zadnego szybkiego auta w ofercie. ZADNEGO!!!

 

 

Masz tam jakiegoś TypeR z ostatniej generacji. Ma ponad 200 kucy. Problem polega na tym, że stare Hondy były dużo lepsze. Miały w sobie to coś.

nie ma B16 z fabryczna moca taka jak podajesz na europe tylko w ek9 na japonie bylo B16B 186hp ale to raczej bialy kruk. zreszta to moc podana wg ich norm (pomiar na silniku bez osprzetu) ktory nijak ma sie do rzeczywistosci.   jednak zrobic pod 200KM to nie problem w tym motorze.

Taaa popindoliło mi się z B18 hehe

 

 

W EK4 (VI gen) były jeszcze b16a2 160 kucy (albo 169, nie pamietam juz), potem tak jak piszesz EK9 z 186 konikami. Roczniki 95-97-00.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie, tak nie wygląda lakier tylko na zdjęciu, po prostu mocne lampy i zdjęcie ułatwiają zauważanie hologramów który ty nie widzisz za pierwszym rzutem oka,

jeśli lakier był po renowacji nie dawno to musisz się nauczyć myc samochód

 

wygląd lakieru dla mnie jest najważniejszy, nie ważne jak stary samochód jest, albo w jakim świetle stoi, zawsze po kupnie kazdego mojego samochodu spedzilem weekend w garażu na doprowadzenie lakieru do jak najlepszego stanu się da, a potem utrzymywałem używając odpowiednich produktów i metod

 

mogę nawet wstawić kilka zdjęć moich prac

29870650056_large.jpg29870650057_large.jpg

 

3148546_8_full.jpg3148546_22_full.jpg

 

31905330017_large.jpg

 

31905330036_large.jpg

 

no ale dla mnie to nawet więcej niż hobby

 

p.s. brak mi mojej 190e 2.6

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to na zdjęciach tak tylko wygląda ale auto jest po renowacji lakieru i wygląda jak lustro ;] No nie licząc wielkiech rysy, która jakiś chvj mi kluczem zrobił pod blokiem. Każdy element w innym kolorze? Co masz na myśli?

 

Taki żarcik sprowokowany utartą opinią o wypadkowej historii każdego e36 zwłaszcza w wersji coupe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...