Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam zglebione auto i normalnie mi sluzy jako daily car. Co prawda trzeba w niektorych miejscach uwazac ale narazie nie spotkalem sie jeszcze zebym nie mogl gdzies wjechac. Obnizone auto lepiej sie prezentuje i tyle. Oczywiscie wszystko z rozsadkiem, bo stanceowe auto wyglada kozacko ale juz na nasze drogi sie nie nadaje, ale obnizone auto z gustem jest bardzo w porzadku.

Odnośnik do komentarza

Fanem nisko podłogowych nie jestem, ale wygląda ciekawie

static.autoblog.nl/images/wp2010/big/Nissan_Juke_photoshoptuning.jpg

 

Niestety photoshop

 

stancewords.stanceworks.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/01/stanceworks-model-a-bmw-hot-rod-for-sale-title.jpg

 

To mnie rozwaliło

 

www.airrunnersystems.com/air-suspension/wp-content/uploads/2008/09/e70x-50034.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pikny wykresik, pozazdrościć :)

 

Ale podpórkę do klapy masz jeszcze lepszą hehe ;)

 

 

Te tarcze dopiero zakładałeś czy śmigałeś już na nich wcześniej? Szukam nacinanych i nawiercanych ale ostatnio i brembo i ebc mają różne opinie do tego czy się gną czy nie i nie mówię tu o zachowaniu po chlapaniu w kałużach na rozgrzanych tarczach.

Odnośnik do komentarza

przednie mam już dwa lata a tylne dopiero wjechały. co do gnących się tarcz to przyczyn należy szukać przede wszystkim w zaciskach. wystarczą lekkie wżery na tłoczkach lub ciężko pracujące prowadnice i problem gotowy. innym aspektem jest to że generalnie przy jednotłoczkowym zacisku łątwo pogiąc tarczę ze względu na to jak rozkłada się nacisk na klocek hamulcowy. w poprzedniej hondzie problemy minęły dopiero po przejściu na dwa tłoczki. 

powodem odczuwalnego bicia na kierownicy mogą byc także zużyte drążki , końcówki lub sama przekłądnia zębata. to nie jest tak że tracze są idealnie proste bo jakies tam minimalne bicie zawsze występuje. natomiast zużyte ww elementy potrafią zwielokrotnić ten efekt. identycznie jak lekko skrzywiona felga lub zniekształcona opona. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...