Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica jak na emeryta przystało hehehe

Ta ze sport packa wygląda dużo lepiej. Reszta może być, nawet te plastdrewno.

 

Podpowiem najlepszy mod ever:

Skórzane perforowane rękawice jak z "Drive"! Od czasu kiedy żona mi takie sprawiła jeżdże w nich non stop. Dorzuć jeszcze do tego skórzaną kurtałe a pindol rośnie do rozmiarów mandingo!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wsadziłem w zawiechę takie cóś, pełen komplet prócz dużych cukierków:

 

829c24ed2237.jpg

 

Przy okazji wymieniłem drążki kierownicze, sworznie i łączniki stabów

 


Pierwszy wyjazd i droga na stację paliw, jakieś 1500m - JA PIERDYKAM! Twardziej, precyzyjniej, w ch..j lepiej! 

Test na lotnisku - O JA JE..IE, JAK TO SIĘ TRZYMA DROGI! JAK PIĘKNIE I KONTROLOWALNIE PROWADZI SIĘ PRZY UŚLIZGU DUPY! Przy hamowaniu zero nurkowania. Mam wrażenie, że bardziej czuć pracę opony a nie nadwozia. Serio, odczucia jakbym klatkę sobie wsadził w nadwozie hehe Kuzyn stwierdził, że zmieniając pas, wóz zachowuje się jak auto z jakiejś pecetowej ścigałki granej na klawiaturze :)

Werdykt: Najlepszy mod w hondzie, zaraz obok hybrydowej skrzyni i semi slicków! :D Polecam :P

Odnośnik do komentarza

Prowadzi sie swietnie napęd na tył tez jest super ale  jestem zawiedziony silnikiem 1.6 cóż okazja nie wybiera ;) będzie swap

 

 

Auto faktycznie kupione od babki która myslała że auto to perpetum mobile i do :.

 

- Komplet tarcz i klocków

- Dach

- Wszystkie gumowe elementy zawieszenia

 

 

No i wiadomo opony to juz prawie slicki + troche rdzy na nadkolach ale do lata wszystko ogarne i wrzuce przebieg prac ;)

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zazdroszcze mazdy. Mialem przyjemnosc tylko raz przejechac sie tym modelem i to wystarczylo, zeby stala sie jedna z glownych kandydatek na weekendowe cabrio dla drugiej polowki. Oczywiscie sam bym nia smigal ;)

 

 

Zdjecia nie wstawiam, ale chcialem polac miodem serce Waldka i przyznac sie do "usterki" mojej Alfy. Otóż na majówce ostro wykur.wilem w dziure w jezdni. Efekt jest taki, ze posypalo sie lozysko przednich amortyzatorow ;/ Pewnie przed tym incydentem bylo juz na granicy zywotnosci. Ogolnie w normalnyn samochodzie koszt jednego lozyska to ok. 90zl. U mnie dostepne sa tylko orginaly za 290zl x 2. Postanowilem wypiescic zawieszenie i wywalam wszystkie graty. Zostana tylko amortyzatory (75 procent sprawnosci). Udalo mi sie juz wyrwac nowe sprezyny na przod ( bialy kruk), wachacze mam nowe z ASO, jeszcze koncowki drazkow, laczniki stabilizatorow. Zwienczeniem beda gorne i dolne rozporki.

Odnośnik do komentarza

Nie mam taki czarny chyba nieoryginalny. 

 

Tak poza tym to powiem ci że jestem zachwycony, prowadzi to sie po prostu genialnie no i spalanie. Ja pier.dole pali mniej niż mój żółty ka xD 

 

powiedz mi co w zawieszeniu najczęściej wymieniać bo to moze byc kłopot. No i musze zrobic zabezpieczenie antykorozyjne. 

Odnośnik do komentarza

Tak świeci. Wiesz mi sie zdaje że to jednak coś z łączeniem baterii z zasilaniem pilota. Bo on sie zachouje tak jakby sie "restartował" czasem. Tzn gdy jest normalnie i przyciskam guzik to lampa tak szybko mruga cnie a czasami jak własnie sie nie otwiera to lampka jak naciskam guzik pali sie cały czas bez mrugnięcia. A gdzie mozna tak wymienic centralny nieoryginalny za 40zł?

Odnośnik do komentarza

Jak masz nieorginalny to poszukaj centralki. Najczesciej ludzie montuja ja w skrzynce bezpiecznikow. Takie czarne pudelko z gietka antenka. Czasami trzeba ja inaczej poprowadzic. A w zawieszeniu wszystko pada jak w innych samochodach. Gorne wachacze wytrzymuja podobno tylko 30tys kilometrow. U mnie wytrzymaly wiecej, ale ja montowalem orginaly. Nie kupuj tanich czesci bo to bez sensu. Jesli chodzi o zawias to tylko TRW, Febi Bilstein, Boge. Upierdlwe sa gumki stabilizatorow (te po srodku). Kosztuja 20zl,wytrzymuja 200tys,ale zeby je wymienic to trzeba wyciagnac stabilizator.

 

156 jezdzi swietnie, mozna jedynue pokusic sie o wygluszenie drzwi bo fabryczne jest o kant du.py.

Tak świeci. Wiesz mi sie zdaje że to jednak coś z łączeniem baterii z zasilaniem pilota. Bo on sie zachouje tak jakby sie "restartował" czasem. Tzn gdy jest normalnie i przyciskam guzik to lampa tak szybko mruga cnie a czasami jak własnie sie nie otwiera to lampka jak naciskam guzik pali sie cały czas bez mrugnięcia. A gdzie mozna tak wymienic centralny nieoryginalny za 40zł?

 

ja kupilem caly zestaw na allegro i sam zmienilem. Mysle, ze kazdy sklep car audio to zrobi, tylko nie wiem ile wezma za montaz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...