Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Obiecałem, że jak przetestuję już trochę Mazdę to podzielę się wrażeniami. No więc, pojeździłem 2 tygodnie i nie mam ochoty z niej wysiadać. Przesiadka z Peugota 206 jest bardzo odczuwalna. Mazda chyba pod każdym względem jest kilka klas wyżej od francuza, pomimo, że jest tylko pół roku młodsza. Silnik 2.0 jest bardzo dynamiczny i cichy. Dobrze trzyma się jezdni, fotele są wygodne, sporo miejsca na nogi, głównie za sprawą regulowanej kierownicy w 2 płaszczyznach. Ogólnie, jestem mega zadowolony ;)

 

 

46ba255605fb340dgen.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zdjecie z jakiegos spotkania niby klasyków. Jednak wyszło jak zwykle,czyli golfy na bbsach, palenie gumy i tubienie techno - woooooo hoooo super ;/ Po 10 minutach się zawinąłem. 

 

2z56rcw.jpg

 

 

A tutaj już właściwe auta,towarzystwo i miejsce. Jednak Alfami jeżdżą fajniejsi ludzie ;) Normalne towarzystwo, bez pozerki, później wyszedł tego wspólny grill. Pewnie to nie chodzi o markę, jednak o średnią wieku, bo reprezentowałem młodszą część. 159 są boskie - miałem w planach BMW e60 i znowu mam dylemat, i znowu chyba będzie klekot bo z 2.4 makarony wycisneli 210KM i moment z cięzarówki.

 

 

53jrlc.jpg

2ywu0qe.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

jedyna Alfa, dla której kupiłbym Alfę, 100% piękna:

 

http://www.hotwheels.com.sg/products/novitec/novitec%20Brera.htm

 

Spider, wersja cabrio

 

 

 

choć nawet na reklamie zatrzymuje się Pani na poboczu przy budce alarmowej zadzwonić po pomoc drogową :(

40808d1322849658-galeria_zdjec_kobiety_a

 

 

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Spider jest piekny, chociaz przy premierze Brery miałem mieszane uczucia odnośnie zapozyczenia przodu od 159. Nie lubie takich zabiegow, doceniam jak projektant kazdy model tworzy indywidualnie. Niestety wraz z faceliftingiem poprzedniej generacji (156,147,Gtv,GT i 166) pojawił się trend ujednolicania stylistyki. 

 

 

Niedlugo pojawi sie sporo nowych modeli AR ( co prawda kosztem Lancii) w tym Giulia - czuje po racicach, ze znowu makarony pozamiataja stylistyka, a konkurencja bedzie czerpac inspiracje. 

 

 

Waldus tak calkiem powaznie to legendy o awaryjnych Alfach mozna serio wlozyc miedzy bajki Disneya. To nie czasy Transaxle, gdzie przy hamowaniu ukrecaly sie polosie ( tarcze hamulcowe montowane przy skrzyni biegow, a nie przy kolach). Patrzac na ranking ADAC, DEKRA mozna miec inne odczucia, jednak narod niemiecki jest cwany i nie bedzie chwalil konkurencji. Nawet niemiecki "auto swiat"  robiac ranking sedanow, zjechala 159 o kilka pozycji w dol za uszkodzenie silnika, jednak po wczytaniu sie o okolicznosci awarii okazalo sie, ze wine za uszkodzenie ponosil koles, ktory zalał zle paliwo ;/ 

 

Czy sie tego chce czy nie, to FIAT zawsze wprowadzal nowe technologie i to FIAT zgarnia ogromne profity za odsprzedaz praw patentowych. AR to natomiast marka, ktora zawsze jako pierwsza dostawala owe nowinki.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

http://www.forum.alfaholicy.org/nasze_belle/100445-moja_alfa_romeo_brera_3_2_v6_q4.html - afla znajomego, miałem okazję pojeździć, katalogowe chyba 6,5s do 100. Nie szybko, ale jednak zanim wsiadłem to miałem gęsią skórkę. Po przejechaniu kilku kilometrów już nie miałem obaw przed wcisnięciem gazu do podłogi ;]

 

 

Mruczy za to pięknie, wygląda nieziemsko, strach patrzeć na ekonomizer. Wspaniały samochód :)

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Bajda ładne felusie , musz esobie sprawić podobne. 

Co do AR, ja jestem zachwycony swoją 156. Narazie tylko wymiana wahaczy reszta chodzi pięknie i bez zarzutu, i ten świst turbo przy przyspieszaniu, poezja. Jedyny minusik to twarda zawiecha przy której czuć każdy kamień :/ No ale za to sie trzyma drogi jak bolid :D I te spalanie , w trasie mozna zejsc ponizej 5l. Zalewac i jeździć 1.9 JTD FTW

Odnośnik do komentarza

Lębork to też tai stan umysłu jak Wejherowo? ;)

 

Lebork nie lubi kaszubów, zreszta Wejherowo tez nie lubi Lęborka. Smiem powiedziec ze jest tutaj troche lepiej ; ) 

 

TypeR, piękna odchodząca historia :)

 

Czemu? Bo nowe TypeR to bedzie juz i-VTEC Turbo? ; ) Honda znowu ma w planach byc najszybszym hot-hatchem FWD ; )

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

 

 

TypeR, piękna odchodząca historia :)

 

Czemu? Bo nowe TypeR to bedzie juz i-VTEC Turbo? ; ) Honda znowu ma w planach byc najszybszym hot-hatchem FWD ; )

 

 

wydaje mi się, że Honda ostatecznie zrezygnuje z nazewnictwa. Produkcja sedana odpadła już parę lat temu, jest ten nowy concept car na oko ze 300 koni, ale nie wiem czy to będzie taki seryjny TypeR jakiego znamy, bardziej mi to wygląda na faktyczny jakiś mocny FWD, który możliwe, że zostanie Civic, a możliwe, że dostanie nową nazwę. 

 

Gratuluję, auto było kiedyś moim marzeniem, to rocznik coś koło 2002? tam jest 2.0 200 kucy? Tylko S2000 chciałem mieć bardziej, ale stać mnie było wspólnie z rodzicami tylko na 1,4 90 koni :D

Odnośnik do komentarza

@waldus

 

No ma wciaz to byc Civic TypeR, zobaczymy co z tego wyjdzie ; ) 

 

A to jest rok 2001 ale pierwsza rejestracja w 2002r. Siedzi tam K20A2 czyli 2.0 200km. Na hamowni bylem i wyplulo 194km takze nie jest zle ; )

 

czyli tak jak myślałem. fajny fajny, gratuluję zakupu, tylko na punkty uważaj XD 

 

a propos punktów, zawsze jeździłem prywatnym autem, w sensie na kogoś zarejestrowanym. Odkąd auto jest w leasingu na firmę życie jest takie piękne - nigdy nikt nie wie kto prowadził pojazd...... 

 

http://youtu.be/lLCEUpIg8rE

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki za mile slowa ; ) 

 

Z modow to aktualnie jest jakis stozek robiony przez niemiecka firme ale ciezko mi ogarnac jakiej firmy wiec nazwijmy go noname. Jeszcze jest rozporka przednia omp i odpalanie na przycisk! 

Narazie nie planuje wiecej, chce go delikatnie obnizyc na -30mm i moze w przyszlosci bede chcial robic wydech, lzejszy zamach z polifta i moze kolektor 4-2-1 inny. Mam jeszcze w domu dokladke przednia mugena, ale zastanawiam sie nad jej montazem ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...