Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale weź, siatkówka...

 

Polscy siatkarze nigdy nie są faworytami, ja bym im dał 50% szansy na zwycięstwo z Włochami, tak samo jak z każdą inną drużyną. Wygrana z Rosją, jak widać, nic nie dała - a to ich stylu, wygrać "honorowy" mecz w świetnym stylu, by później w spotkaniu o stawkę prezentować się zupełnie inaczej i upokarzająco odpaść. No ale 2 lata temu się udało, więc...

Odnośnik do komentarza

oggozo, wkurzasz mnie. Tylko Polacy chyba tak potrafią narzekać- mamy świetną, naprawdę świetną drużynę pełną utalentowanych sportowców w wysokiej formie, dostaliśmy się do rozgrywek finałowych na Igrzyskach Olimpijskich, i w opinii analityków jesteśmy w gronie faworytów do medalu. Oglądałem mecz Polska-Rosja na angielskim Eurosporcie, brytyjscy komentatorzy zachwycali się Zagumnym i jego dokładnymi, 11. metrowymi wystawami za plecy. To nie jest piłka nożna że odpadamy zawsze w pierwszym ważnym meczu. Wiadomo, to sport, igrzyska, sami najlepsi zostali w finałach- ale trochę wiary jednak warto mieć.

Odnośnik do komentarza

Ja nie narzekam, ja żartuję. Ja jestem wielkim optymistą. I wiadomo, że jak na razie, jesteśmy wśród 2-3 najlepszych drużyn turnieju. Po prostu, z całego mojego życia, pamiętam jeden udany turniej siatkarzy. A ile pamiętam takich, w których wszystko szło świetnie, "jak nie teraz, to kiedy", a potem tylko "co się stało...?"? Będzie z kilkanaście.

Odnośnik do komentarza

Racja, w przypadku porażki żal będzie ogromny, po tak rewelacyjnej grze w fazie grupowej i pokonaniu gigantów pokroju Serbii czy Rosji, ewentualna przegrana z niewybitnym przecież zespołem Włoch jawi się jako pech-gigant. Myślę że chłopaki o tym wiedzą i dadzą z siebie jutro 100%.

 

Ja jade za kilka godzin na wakacje, więc podniecajcie się medalami już beze mnie. Szalik narodowy jedzie ze mną i oby nie okazał się zbędny. ;]

Odnośnik do komentarza

Mówiłem, żeby nie pieprzyć głupot, że ten mecz mamy już wygrany, bo w razie porażki z Włochami może ona bardziej zaboleć i tak było.Chłopaki dali z siebie wszystko, ale zawiedli mnie w wielu elementach.Nadziewali się na blok makaroniarzy jak dzieci, Włosi byli doskonale ustawieni i mieli świetną asekurację, nie robili tyle błędów co nasze "oreły", które większość punktów zdobywali po odbiciu się piłki od bloku oponenta niż od bezpośredniego trafienia w pole i w efekcie to pedały i maminsynki będą grali w dalej o medale.Oby nie zdobyli żadnego.

 

Szkoda.

 

 

 

Ja jade za kilka godzin na wakacje, więc podniecajcie się medalami już beze mnie. Szalik narodowy jedzie ze mną i oby nie okazał się zbędny. ;]

:D

Odnośnik do komentarza

 

Siatkowka jest meczaca w ogladaniu i mocno do siebie zniecheca, gdy druzyna przegrywa po dluzszym meczu. Polacy juz mnie przyzwyczaili, ze graja ladnie w meczach o nic, a w fazie pucharowej odpadaja i zawod jest podwojny.

 

 

Dlatego sie siatkarzami nie podniecam, bo pewnie odpadna w cwiercfinale albo zajma zaszczytne 4 miejsce;]

 

 

Znowu potwierdzilo sie, iz jestem najwiekszym ekspertem na forum jezeli chodzi o siatkowke. Polacy to patalachy, ktorzy dobrze graja w grupie, robia apetyt, a potem daja ciala.

 

Chcesz sie zniechecic do siatkowki? Kibicuj polskiej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Czyli skończyło się jak zawsze, szczypiorniści również odpadli w ćwierćfinałach;/... White, co z tego że mamy utalentowaną reprezentację, skoro kompletnie sobie nie radzi z presją i spala się w najważniejszych momentach? To jest nasz największy problem i to nie tylko w tej jednej dyscyplinie sportu.

Odnośnik do komentarza

Mamy kolejne medale .

Srebro w kolarstwie górskim zdobyła Maja Włoszczowska , oraz medal z tego samego kruszcu zdobyły nasze kajakarki w K2.

A więc mamy na tę chwilę 10 medali , 3 złote , 6 srebrnych i 1 brązowy.

W Atenach również było ich 10 , ale wynik i tak gorszy (3 złote , 2 srebrne i 5 brązowych).

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
Ja jade za kilka godzin na wakacje, więc podniecajcie się medalami już beze mnie. Szalik narodowy jedzie ze mną i oby nie okazał się zbędny. ;]

:D

Bardzo kurde śmieszne. :P

 

 

White, co z tego że mamy utalentowaną reprezentację, skoro kompletnie sobie nie radzi z presją i spala się w najważniejszych momentach? To jest nasz największy problem i to nie tylko w tej jednej dyscyplinie sportu.

Ech, no nie pozostaje mi nic innego jak przyznać rację. Może nie będzie źle, ponoć aktualny trener Brazylii ma się zająć polską drużyną: http://sport.onet.pl/74410,1248715,1812849...,wiadomosc.html :)

 

 

Ale ale, mimo iż daliśmy pupy w ćwierćfinałach, to jednak naszych siatkarzy docenili- wiecie że zdobyli aż trzy nagrody indywidualne? Zagumny został najlepszym rozgrywającym, Winiarski przyjmującym, a Świderski atakującym igrzysk. I teraz pytanie, jakim prawem pokonały nas Makarony? ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...