Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy zawodzą, oprócz siatkarzy. Pięknie wygląda ta tabela z Polakami na pierwszym miejscu, przed Rosją i Brazylią. Wspaniała postawa całej drużyny i świetna forma, jeśli utrzymamy ją do końca turnieju to widzę Polaków na podium, a jeśli jeszcze wzmocnilibyśmy zagrywke, mielibyśmy naprawdę spore szanse na złoto.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyne co lubię popatrzeć z nadzieją ze wygramy to siatkarze - naprawdę emocje są a i nie ma tak że "może wygramy, może nie, szczęście bedzie potrzebne" bo tutaj to my niszczymy innych. Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę ale piłka nożna mnie już znudziła... wolę intensywną siatkówkę.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie!!!

Mam nadzieję ,że zdobędziemy złoto,niech ten pierwszy medal będzie z najcenniejszego kruszcu.

Walka naszych szpadzistów z Francuzami około godziny 13.

 

 

Tutaj cała półfinałowa walka

http://www.itvp.pl/event/pekin/?page=vod_p...;video_id=40618

(polecam przewinąć pod koniec)

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Majewski w pchnięciu kulą, póki co wygrywa. Przy rzucie dającym mu wyraźne prowadzenie prawie wypadł z koła ;]

 

A ja jeszcze troszkę o siatkówce: nie lubię za bardzo tej dyscypliny. Mógłbym ją oglądać gdyby nie ci kretyni, którzy przyłażą na mecze z trąbkami. Ogólnie to kibice siatkówki na mojej skali pogardy plasują się prawie na najwyższym miejscu, wyprzedzają nawet karłów i osoby, które seplenią. Wiecie co śpiewali na ostatnim meczu?

Na trybunach, tak jak i na poprzednich spotkaniach zespołu trenera Raula Lozano, było wesoło i karnawałowo. Tym razem dominowała wykonywana przez kibiców "Szła dzieweczka do laseczka".

http://pekin.wp.pl/kat,1018133,wid,1025901...ml?ticaid=166e8

W następnym meczu ponoć ma być "O mój rozmarynie, rozwijaj się".

No, ale "najlepszych kibiców we wszechświecie" póki co jest w Pekinie niezbyt dużo, więc można w spokoju mecze oglądać. I nie powiem, emocjonowałem się jak cholera. Oby tak dalej. Nawet jeśli oznaczać by to miało jeszcze większy wysyp fanatyków od "Stepów szerokich".

 

EDIT

Majewski ma złoto!

Odnośnik do komentarza

Siatkowka jest meczaca w ogladaniu i mocno do siebie zniecheca, gdy druzyna przegrywa po dluzszym meczu. Polacy juz mnie przyzwyczaili, ze graja ladnie w meczach o nic, a w fazie pucharowej odpadaja i zawod jest podwojny.

 

 

Dlatego sie siatkarzami nie podniecam, bo pewnie odpadna w cwiercfinale albo zajma zaszczytne 4 miejsce;]

Ciekawe ile jeszce musza przegrac nasze patalachy z zenskiej reprezentacji, by ludzie przestali mowic o nich "zlotka".

Odnośnik do komentarza
A ja jeszcze troszkę o siatkówce: nie lubię za bardzo tej dyscypliny. Mógłbym ją oglądać gdyby nie ci kretyni, którzy przyłażą na mecze z trąbkami. Ogólnie to kibice siatkówki na mojej skali pogardy plasują się prawie na najwyższym miejscu, wyprzedzają nawet karłów i osoby, które seplenią. Wiecie co śpiewali na ostatnim meczu?

 

CYTAT

Na trybunach, tak jak i na poprzednich spotkaniach zespołu trenera Raula Lozano, było wesoło i karnawałowo. Tym razem dominowała wykonywana przez kibiców "Szła dzieweczka do laseczka".

 

http://pekin.wp.pl/kat,1018133,wid,1025901...ml?ticaid=166e8

W następnym meczu ponoć ma być "O mój rozmarynie, rozwijaj się".

No, ale "najlepszych kibiców we wszechświecie" póki co jest w Pekinie niezbyt dużo, więc można w spokoju mecze oglądać. I nie powiem, emocjonowałem się jak cholera. Oby tak dalej. Nawet jeśli oznaczać by to miało jeszcze większy wysyp fanatyków od "Stepów szerokich".

Hehe, jeśli rzeczywiście była dzieweczka to niezła wiocha. Ja póki co na meczach naszych siatkarzy słyszałem tylko poczciwe "Polskaaa, Polskaa, eooo!" i "raz! dwa! czy!" więc nie jest źle ;].

Ale "Stepy szerokie", czyli Pieśń o Małym Rycerzu akurat jest spoko moim zdaniem. Nie raz i nie dwa zdawała się pomagać w ciężkich chwilach.

 

Dlatego sie siatkarzami nie podniecam, bo pewnie odpadna w cwiercfinale albo zajma zaszczytne 4 miejsce;]

Obyś się obsolutnie mylił.

Odnośnik do komentarza
Nudne te igrzyska. Nikt nie rezygnuje z medalu, nie strajkuje... Ludzie mają w (pipi)e, że gości ich chyba najbardziej zbrodniczy reżim jaki obecnie istnieje.

Raczysz żartować co do najbardziej zbrodniczego reżimu. A co do strajku to w koncu Polacy w pierwszym tygodniu nie zdobywali medali na znak jedności z Tybetem więc ocb?

Odnośnik do komentarza

Świetny mecz siatkarzy dziś rano, wielka Rosja na kolanach przed wicemistrzem świata. No, moze nie na kolanach, bo mecz był niesamowicie wyrównany, ale Ruscy muszą być wściekli bo rewanż za pamiętny mecz w Japonii uciekł im sprzed nosa. Teraz zaczyna się prawdziwa walka, za dwa dni ćwierćfinał- gramy z Bułgarią lub Włochami i w obu przypadkach jesteśmy murowanymi faworytami, więc z tą formą nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza

czy jestesmy murowanymi faworytami w meczu z Wlochami to nie wiem. chlopaki maja momenty swietnej gry, ale potrafia tez zagrac jak pi,pki (czego mozna sie spodziwac po mezczyznach uprawiajacych babska dyscypline, pf).

 

najwieksza szkoda, ze Kołecki zdobyl "tylko" srebro (liczylem, ze odbije sobie Sydney, kiedy byl poza zasiegiem, a mistrzostwo ucieklo w tak glupi sposob). wygladal swietnie i naprawde mozna bylo spodziewac sie niespodzianki z jego strony, Kazach byl chyba jednak poza zasiegiem. mimo wszystko wielki sukces biorac pod uwage kontuzje i 5 tygodni przygotowan.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...