Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Czy na takim łączu : 2Mb/128kb da sie pograc przez net? Juz nie mowie o 10/10 tylko zwykly mecz 1v1? Jak ktos ma podobne łącze proszę o opinie. Dodam COD4 dziala mi bardzo dobrze online choc ostatnio jakby troszke gorzej jest, ale to chyba przeciazenie serwerow (glownie przez gowa;p ).

Mysle nad zakupem FIFY ale nie wiem czy jest sens bo glownie zalezy mi na online.

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza
ale popatrzymy na ibrahimovica berbatova, rooneya to sa cioty a nie zawodnicy rooney potrafi jedynie kopac przeciwnikow typowy angol ibrahimovic kiedy on strzelil ostatnio 2 bramki w meczu ?? berbatov moze byl kiedys dobry w poprzednim zespole w man utd jest sredniakiem...

 

No i doczekałem się czasów, w których Barcelona ma jeszcze bardziej infantylnych kibiców niż Real...

 

Oj chyba przesadziłeś! Najwyżej doczekałeś się jednego infantylnego kibica Blaugrany :sciana:

Odnośnik do komentarza
Czy na takim łączu : 2Mb/128kb da sie pograc przez net? Juz nie mowie o 10/10 tylko zwykly mecz 1v1? Jak ktos ma podobne łącze proszę o opinie. Dodam COD4 dziala mi bardzo dobrze online choc ostatnio jakby troszke gorzej jest, ale to chyba przeciazenie serwerow (glownie przez gowa;p ).

Mysle nad zakupem FIFY ale nie wiem czy jest sens bo glownie zalezy mi na online.

 

Jesli chodzi o online to innej opcji jesli chodzi o pileczke niestety nie masz. Jesli masz PS3 i nie rwie Ci polaczen z PSNem to nie powinienes miec zadnych problemow. O X0 sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Za to ja mam problemy z online na PS3... Może akurat zawsze mam pecha i trafiam na zapchane servy, ale w większości przypadków po prostu się grać nie da. A tym bardziej ze znajomymi. Nie wiem czemu. Dodam, że łącze mam 1mb Netia. A mecze rankingowe FIWC to kompletna porażka. tam to dopiero pokaz slajdów.

Odnośnik do komentarza

jak sie polaczycie z jakims lolkiem co ciagnie z torrentow i jednoczesnie gra(albo sami tak robicie) to sie nie dziwcie ze lagi macie :lol:

ja na 512 gralem sporo w 08 i lagow nie mialem, gralem oczywiscie ze znajomymi z Polski, rankingowe olalem, bo to normalne ze lagi beda czesto bo tysiace noobow bez pojecia gra :lol:

 

co jak co ale online w fifa mnie nie zawiodl, bylem mile zaskoczony jak smigalo :)

Odnośnik do komentarza
Grałem swego czasu duzo w nowa Fife po sieci na Live i nigdy nie mialem problemow. Pewnie macie slabego neta i narzekacie tutaj, wprowadzajac ludzi w blad...

 

jak sie polaczycie z jakims lolkiem co ciagnie z torrentow i jednoczesnie gra(albo sami tak robicie) to sie nie dziwcie ze lagi macie :lol:

ja na 512 gralem sporo w 08 i lagow nie mialem, gralem oczywiscie ze znajomymi z Polski, rankingowe olalem, bo to normalne ze lagi beda czesto bo tysiace noobow bez pojecia gra :lol:

 

co jak co ale online w fifa mnie nie zawiodl, bylem mile zaskoczony jak smigalo :)

 

GRUBO się mylicie. Tu nie chodzi o łącze bo np. ja mam 1MB, co w resztę gier w zupełności mi wystarcza, tylko chodzi o SERWERY EA. Nikt tu nie wprowadza ludzi w błąd. To zależy co dal was znaczy brak lagów. Dla mnie to ma chodzić tak jak offline, i koniec. A niestety są opóźnienia takie, że owszem pograć można ale wyłącznie dla zabawy. Jeżeli komuś zależy na powalczeniu w rankingach to ma jednego wielkiego RANDOMA. Faktycznie gra jako tako nie laguje (tzn. żeby zarywała, slideschow itp.) cały problem polega na tym, że są gigantyczne opóźnienia, i naprawde gra online bardzo różni się od offline. Przedewszystkim online jest dużo wolniejsza, naciągnięcie paska siły online i offline to dwie różne bajki, pozatym ZAWSZE JEDEN GRACZ MA LEPIEJ OD DRUGIEGO (tzn, że jak chodziło wam w miare dobrze tzn. że przeciwnik miał opóźnienia i odwrotnie - sprawdzone). Są mecze prawie idealne, ale zdarza się to bardzo żadko, ja np. miałem tak wtedy gdy 10 na 10 nie działało, co być może odciążyło serwy.

Edytowane przez rosomaq
Odnośnik do komentarza
Grałem swego czasu duzo w nowa Fife po sieci na Live i nigdy nie mialem problemow. Pewnie macie slabego neta i narzekacie tutaj, wprowadzajac ludzi w blad...

 

jak sie polaczycie z jakims lolkiem co ciagnie z torrentow i jednoczesnie gra(albo sami tak robicie) to sie nie dziwcie ze lagi macie :lol:

ja na 512 gralem sporo w 08 i lagow nie mialem, gralem oczywiscie ze znajomymi z Polski, rankingowe olalem, bo to normalne ze lagi beda czesto bo tysiace noobow bez pojecia gra :lol:

 

co jak co ale online w fifa mnie nie zawiodl, bylem mile zaskoczony jak smigalo :)

 

GRUBO się mylicie. Tu nie chodzi o łącze bo np. ja mam 1MB, co w resztę gier w zupełności mi wystarcza, tylko chodzi o SERWERY EA. Nikt tu nie wprowadza ludzi w błąd. To zależy co dal was znaczy brak lagów. Dla mnie to ma chodzić tak jak offline, i koniec. A niestety są opóźnienia takie, że owszem pograć można ale wyłącznie dla zabawy. Jeżeli komuś zależy na powalczeniu w rankingach to ma jednego wielkiego RANDOMA. Faktycznie gra jako tako nie laguje (tzn. żeby zarywała, slideschow itp.) cały problem polega na tym, że są gigantyczne opóźnienia, i naprawde gra online bardzo różni się od offline. Przedewszystkim online jest dużo wolniejsza, naciągnięcie paska siły online i offline to dwie różne bajki, pozatym ZAWSZE JEDEN GRACZ MA LEPIEJ OD DRUGIEGO (tzn, że jak chodziło wam w miare dobrze tzn. że przeciwnik miał opóźnienia i odwrotnie - sprawdzone). Są mecze prawie idealne, ale zdarza się to bardzo żadko, ja np. miałem tak wtedy gdy 10 na 10 nie działało, co być może odciążyło serwy.

lol czlowieniu jak ofline to ci bedzie ofline tylko chodzic ;)

na koniec dodam ze lagi masz nie tylko ty jesli ci laguje, masz je po obu stronach, czyli skladanie przegranej na lagi to lamerstwo ^^

Odnośnik do komentarza
lol czlowieniu jak ofline to ci bedzie ofline tylko chodzic ;)

na koniec dodam ze lagi masz nie tylko ty jesli ci laguje, masz je po obu stronach, czyli skladanie przegranej na lagi to lamerstwo ^^

 

rosomaq:

Nie pisze tego tak o bo mi sie wydaje... sprawdzone z różnymi osobami online. Ty masz dobrze, wszystko płynnie chodzi, a drugiemu opóźnia. Ale w sumie to i tak większość z was nie uwierzy. Niedowiarkom proponuje ze znajomymi pozakładać pare gier, a resztę tak aby druga osoba założyła. Wtedy porównacie. I podkreślam, że Fifa online nie tnie, nie ma "widocznych" lagów. Kwestia wyczucia opóźnień, a właśnie GhettoKingSas niewyczucie tego to "lamerstwo".

Odnośnik do komentarza
lol czlowieniu jak ofline to ci bedzie ofline tylko chodzic ;)

na koniec dodam ze lagi masz nie tylko ty jesli ci laguje, masz je po obu stronach, czyli skladanie przegranej na lagi to lamerstwo ^^

 

rosomaq:

Nie pisze tego tak o bo mi sie wydaje... sprawdzone z różnymi osobami online. Ty masz dobrze, wszystko płynnie chodzi, a drugiemu opóźnia. Ale w sumie to i tak większość z was nie uwierzy. Niedowiarkom proponuje ze znajomymi pozakładać pare gier, a resztę tak aby druga osoba założyła. Wtedy porównacie. I podkreślam, że Fifa online nie tnie, nie ma "widocznych" lagów. Kwestia wyczucia opóźnień, a właśnie GhettoKingSas niewyczucie tego to "lamerstwo".

lolz czlowieniu nie ma czegos takiego jak jednostronny lag... nie wiem kto ci takich bajek nawciskal :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
lol czlowieniu jak ofline to ci bedzie ofline tylko chodzic ;)

na koniec dodam ze lagi masz nie tylko ty jesli ci laguje, masz je po obu stronach, czyli skladanie przegranej na lagi to lamerstwo ^^

 

rosomaq:

Nie pisze tego tak o bo mi sie wydaje... sprawdzone z różnymi osobami online. Ty masz dobrze, wszystko płynnie chodzi, a drugiemu opóźnia. Ale w sumie to i tak większość z was nie uwierzy. Niedowiarkom proponuje ze znajomymi pozakładać pare gier, a resztę tak aby druga osoba założyła. Wtedy porównacie. I podkreślam, że Fifa online nie tnie, nie ma "widocznych" lagów. Kwestia wyczucia opóźnień, a właśnie GhettoKingSas niewyczucie tego to "lamerstwo".

lolz czlowieniu nie ma czegos takiego jak jednostronny lag... nie wiem kto ci takich bajek nawciskal :lol:

Nie ? To chyba Ty jestes LOL...przypomnij sobie (chociaz nie wiem czy grales) PES bodajze cz. 5 z Xboxa 1. Osoba hostujaca miala ZERO lagu natomiast ta po drugiej stronie slideshow...pozniej zrobili tak, ze po polowie nastepowala zmiana hosta i gra polegala na tym kto nastrzela wiecej bramek majac hosta.

Odnośnik do komentarza

Narzekacie na lagi ale wina jest po Waszej stronie! Nie piszcie "mam neta 1Mbit, powinno być ok", bo ta cyferka jest tak naprawdę (pipi) warta. Prawda jest taka że w Polsce net jest do dupy i to w głównej mierze za sprawą nieświadomych użytkowników, którym wciska się puste cyferki a oni myślą że mają szybki internet. Błąd - mamy (w głównej mierze) bardzo WOLNY internet. Ja mam niby 4Mbit download, ale co z tego. W grach online liczy się UPLOAD, a tutaj już mam 512kbps czyli absolutne minimum do gier online.

 

Jak ktoś pisze, że ma Netię 1MB, to ma uploadu (sprawdziłem na stronie) 256kbps czyli cholernie wolno i to on jest najprawdopodobniej źródłem lagów. Zacznijcie więc dobrze interpretować parametry Waszych łączy i jak się umawiacie z kimś na grę i podajecie swoje prędkości, to podawajcie UPLOAD, bo potem będą niespodzianki typu "co tak laguje? przecież mamy dobre łacza!" (yeah, right...).

 

Dopóki nadal będzie panowała taka niewiedza wśród użytkowników, to prowiderzy będą nas ruchać w dupę, mydląc oczy nie wiadomo jakimi prędkościami pobierania przy cholernie wolnym wysyłaniu "bo i tak nikt się nie zna i na to nie patrzy".

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, ze ten 1 mega to maksimum, a w kazdej umowie masz napisane, ze provider nie gwarantuje Ci, ze wlasnie taka przepustowosc bedziesz mial na swoim laczu ! co z tego wynika ? ze mozesz miec w umowie 1 Mbit, a tak naprawde dziala Ci znacznie wolniej !

Tak czy siak, nawet ze slabym uploadem neostrady grajac z kumplami nie mam lagow, czasami jakies opoznienie, ale bardzo male.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...