Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić jakąś piłeczkę na PS3 i takie pytanie: FIFA czy PES ? Która jest bardziej warta kupienia ?

 

 

Zawsze byłem za PES ale w tym roku Fifka przekonała mnie do siebie. Na Psstore są demka Fify i Pes-a wiec możesz sobie porównać gameplay. Demka są pozbawione komentarza, zawierają po kilka drużyn do wyboru, mecz można rozegrac cały ale czas jest chyba ustawiony spotkań na jakieś 4min.

Mnie osobiście przekonała Fifa i jak na razie nie żałuje. Tryb on-line rządzi :lol: Pozdro

Odnośnik do komentarza

Kurka na wacie, chlopaki jest problem

odkad byl update dasha i mamy NXE, to nie moge grac w Fife na 2 osoby, nie wiem co robic, bo to jakas zenua jest.

Sytuacja wyglada tak, gra dziala bez problemu gdy gram przeciwko CPU, jednak w momencie gdy odpalam mecz na 2 osoby ( 2 kontrolery - jedna konsola) mecz sie rozpoczyna i tylko 2 kontroler ruszy analogiem to konsola wywiesza sie. Po prostu cuda, ktos sie z tym spotkal ? Kazda inna gra dziala elegancko na 2, niepokoi mnie ta sytuacja, kupilem ta fife wlasnie po to zeby pograc z kumplami na 2... Jak ktos ma jakas rade prosze o pomoc

pozdro

Odnośnik do komentarza

Fifa mnie zaskakuje coraz bardziej.Ostatnio bylem przekonany ze wychodzenie bramkarza w 88 minucie przy niekorzystnym rezultacie to glupota,latwo o strate bramki jak jest pusta,jesli wrzutka sie nie uda.Pozatym uwazalem to za pic na wode,a tu prosze,przegrywam 1-0 z realem madryt,93 minuta,bramkarz moj wbiega w ich pole,wrzuta i kto zdobywa gola z glowki na 1:1? BRAMKARZ.W szoku bylem i nadal jestem ze takie akcje tu sie odwala:D

Odnośnik do komentarza

Z bolem (albo i nie) przyznaje, ze ja takze przenioslem sie do obozu fify09. Z gory przepraszam wszystkich, z ktorymi sie klocilem i staralem sie udowodnic wyzszosc nowego pesa. Fifa jednak pokazala klase, a tryb online, polaczaony z dobrymi ustawieniami Custom Tactics, to to co tygryski lubia najbardziej. Zaluje jednak, ze w wersji na PS3 nie mozna poradzic sobie z problemem graczy, ktorzy wychodza z gry bo przegrywaja mecz... Na x360 jest to lepiej rozwiazane, bo mozna wystawic odpowiedni komentarz takiemu delikwentowi i do tego mecz zaliczony jest do wygranych. Patch moim zdaniem poprawil razace bledy, orpocz tego przywileju korzysci. Nie ma teraz przenikania przy gornych pilkach, zawodnicy lepiej dochodza do pilek "na dojscie" i chyba manualne przelaczanie dziala duzo lepiej (z tego co zauwazylem).

 

 

@maciucha: EA dzisiaj robila cos z serwerami, ale juz jest ok i mozna grac. Dodam tylko, ze dzisiaj nie mozna bylo pograc sobie online w zadna gre od EA :)

 

 

 

Zapraszam do wspolnej gry, moj PSN ID to maciekk20. Na razie mam 38 wins i chyba 19 loses, wiec mistrzem nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Z bolem (albo i nie) przyznaje, ze ja takze przenioslem sie do obozu fify09. Z gory przepraszam wszystkich, z ktorymi sie klocilem i staralem sie udowodnic wyzszosc nowego pesa. Fifa jednak pokazala klase, a tryb online, polaczaony z dobrymi ustawieniami Custom Tactics, to to co tygryski lubia najbardziej. Zaluje jednak, ze w wersji na PS3 nie mozna poradzic sobie z problemem graczy, ktorzy wychodza z gry bo przegrywaja mecz... Na x360 jest to lepiej rozwiazane, bo mozna wystawic odpowiedni komentarz takiemu delikwentowi i do tego mecz zaliczony jest do wygranych. Patch moim zdaniem poprawil razace bledy, orpocz tego przywileju korzysci. Nie ma teraz przenikania przy gornych pilkach, zawodnicy lepiej dochodza do pilek "na dojscie" i chyba manualne przelaczanie dziala duzo lepiej (z tego co zauwazylem).

 

 

@maciucha: EA dzisiaj robila cos z serwerami, ale juz jest ok i mozna grac. Dodam tylko, ze dzisiaj nie mozna bylo pograc sobie online w zadna gre od EA :)

 

 

 

Zapraszam do wspolnej gry, moj PSN ID to maciekk20. Na razie mam 38 wins i chyba 19 loses, wiec mistrzem nie jestem ;)

 

Z tymi co wychodzą z gry (x 360) to też tak różowo nie jest. Co z tego, że walniesz mu negatywa skoro i tak nie masz wglądu do tego gościa i jego % uzbieranych za np. zbyt wczesne wychodzenie z gry. Powinno być tak, że w statystykach meczu po przerwanym meczu, nieważne czy wyszedł, cz net zawiódł czy serwery padły, powinno być to odnotowane jako - wyjście z meczu i każdy delikwent w swoich statsach powinien mieć zakładkę: "uciekł z meczu" ;)

 

Forebode i po co było się ciskać o swoje walczyć skoro nie miałeś wcześniej kontaktu z Fifą? ;)

Odnośnik do komentarza

to wtedy kazdy uzytkownik live by mial ucieczke z meczu :lol: przeciez jak wyszukujesz mecz rankingowy to mozesz dac procent opuszczonych spotkan ...

ustaw sobie na 0 zobaczymy czy kogos znajdziesz :lol: a jak dasz delikwentowy bad review to potem jak szukasz przeciwnikow to powinno omijac takiego asa

 

no ale najlepiej dac w szukaniu przeciwnika nieduzy procent niezakonczonych spotkan i z takimi grac, proste

Odnośnik do komentarza

ty no az taki ciemny to ja nie jestem tylko taki problem ze jak przegladam caly content do ma.. mam konto sciagniecia do tego nie ma.. mam konto na anglie ale z tego co wiem to wszedzie to mozna sciagnac.. przlecialem caly marketplace i nic.. :( Moglby ktos mi powiedziec gdzie tokladnie tojest i czemu ja tego nie mam u siebie? :/

Odnośnik do komentarza

a pytanko - sa jakies ligi otwarte , wszystko co widze jest pozamykane a chcialem sobie pograc w takiej lidze i obczaic o co b.

Kolejne pytanko jest opcja ze niby gra sie taki mecz jaki jest w dnaej kolejce spotkan ligi na zywo , czy zawsze bedzie mi wyszukiwal dany zespol ?? np gram ManUTD. Na zywo gra man z liverpoolem ..czy na live w tym trybie wyszuka mi tylko liverpool .. hmm mam nadzieje ze zajarzycie o co mi chodzilo :P

Odnośnik do komentarza

Jest polski/hiszpanski i wszystkie inne komentarze na marketplace - nie dalej jak w poniedzialek sciagalem na konto UK, jest tak jak mowi GhettoKingSas - musisz wejsc nie w downloady pokazane na stronie po wybraniu Fify, tylko w ktoras zakladke na gorze ( bodajze wlasnie show all content czy jakos tak ) - polski komentarz jest na pewno i wazy ok 670mb.

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem marketplace na konsoli i stronie www i nie ma O___o A przeciez nawet samo EA oglosilo ze takie packi sa do sciagniecia za free http://www.fifa09.ea.com/uk/news/entryid/27276 i sam taki sciagnalem w poniedzialek O_o

Znalazlem na forum EA ze zostaly zdjete na pare dni z jakiegos powodu ( koles z EA nie podal czemu ) wiec mozna zakladac ze niedlugo wroca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...