Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

tak sie chyba gra w pilke :lol: ? podstawowa akcja urwac sie obronie tak zeby nie bylo spalonego , a moze sie nie znam

 

zawsze mozesz przeciac podanie, przewaznie widac kto ci zaraz bedzie spie.rda.lal :D hehehe

 

nie wiem na co wy nazekacie, przegrywacie nie przez gre tylko przeciwnik lepiej gra

 

mi eazy wczoraj wje.bal 5:1 prawie wszystko z podania "na ucieczke" , a ze beznadziejnie sie bronilem to druga sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Masz zapłon niczym trabant. Sorry ale jak jesteś sam zbulwersowany moją wypowiedzią to nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Nie kontynuuj tego bo nie chce mi się z Tobą gadać o niczym. Ty chcesz aby Fifka była wymagająca offline? dobre sobie - skocz na live i wtedy się wypowiedz bo w dzisiejszych czasach offline grają tylko dinozaury.

Nie wszyscy mają czas codziennie zaglądać na forum. Wow, jesteś taki trendi bo grasz online, yeah! Możesz być z siebie dumny. Ja tam nie mam czasu.

 

Jak dla mnie też EOT.

Odnośnik do komentarza
macie może jakieś namiary na turnieje? a może ktoś ma ochote pyknąć dziś, jutro, na weekendzie? jak coś to gamertag po lewej. zapraszam serdecznie

forum.pes.com.pl (liga FIFA 09)

 

Co do ucieczek - ok, ale chodzi o to, ze niektorzy graja tak na sile na speeda, ze sie to denerwujace robi. Przyklad - koles gra Manchesterem i ma Ronaldo na srodku ataku - przegrywam 2:1, gramy za sec druzynami 3,5, 4 * i co ? 7:0 bo totalnie nic nie umie zrobic poza 100ma probami uliczki do speed demona.

Tak sie gra - ale to chyba pierwsza pila od EA, gdzie jest taka roznica miedzy cybogrami a zwyklymi pilkarzami. Mnie to wali osobiscie - i tak czesciej gram z Polakami nierankingowe mecze.

 

PS. Czy wam tez sie co jakis czas zwiesza tryb menadzerski ? mi ostatnio non stop ;/ (LIGA ANGIELSKA)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bez urazy Ghetto, ale ja np nie muszę wygrywać za wszelką cenę i nie będę grał ManU bo muszę się odegrać. To chore.

 

Małe spostrzeżenie - zauważyliście że koledzy zza oceanu, prezentują całkiem wysoki poziom, a i kulturą stoją wyżej niż anglojęzyczni gracze z wysp ? Ja jestem mile zaskoczony i lubię sobie z Amerykanami pograć.

Odnośnik do komentarza

Taa a jak jeszcze ktoś Ci spuści łomot LA Galaxy :/ czy cuś w tym stylu. Ostatnio grałem z jakimś Włochem, był w pierwszej 10 rankingu i o dupe mógłby sobie każdy wytrzeć całe ManU. Koleś to szaleniec. Galaxy i nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Juve nie istniało a ja tylko się modliłem co by nie skończyć meczu do 0:10.

Odnośnik do komentarza
Bez urazy Ghetto, ale ja np nie muszę wygrywać za wszelką cenę i nie będę grał ManU bo muszę się odegrać. To chore.

 

Małe spostrzeżenie - zauważyliście że koledzy zza oceanu, prezentują całkiem wysoki poziom, a i kulturą stoją wyżej niż anglojęzyczni gracze z wysp ? Ja jestem mile zaskoczony i lubię sobie z Amerykanami pograć.

 

to nie wiem po co narzekasz?

najepiej sobie znalesc wytlumaczenie "bo on gral lepsza druzyna" xD to ci mowie wez ta sama druzyne i masz te same szanse

 

jak przegrasz to zawsze bedziesz mogl zlozyc wine na spalone, a potem na lagi albo nie wiadomo co jeszcze :P

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja lubie czasami pograc slabszymi zespolami i tez mam dosyc grania z lamusami, ktorzy trzymaja tylko bok i turbo. Zdarzaja sie mecze, ze nawet nie probuje pilki rozegrac. Jasne, ze takich ogrywam, a jak przegram to tez mnie to nie boli.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

U mnie zaś z frajerem z Anglii - przez Fifę coraz bardziej nienawidzę Angoli. Grał Barcą, dostawał 3:1, zmieniał zawodnika i podczas filmiku prezentującego stadion gra dostała friza i piszę do gościa, żeby wyszedł i zagramy rewanż, dlaczego mam wychodzić skoro prowadzę a gościu to pipka na całej linii jeśli chodzi o skill ? oczywiście zaczęło się od bluzgów na moją matke, ojca i, że jestem tłustym nerdem :D - jaja jak berety na bekonie.

 

Wyszedłem bo mam swój honor i w (pipi)elcu mam gówniarzy i kulturę a raczej brak wśród Anglików - obok Amerykanów to najgorsze nasienie na tej planecie - ofkoz chodzi o live bo wszystkich do jednego wora nie wsadzam, jednakowoż gdybym dostał go w swoje łapy to kultura zakończyła by się nie tam gdzie zaczęła.

Odnośnik do komentarza

Ale beton mam....Jak chce zagrać na swoim koncie na dwóch graczy na dwa pady gra mi się wiesza :lol: Uruchamiam na innym koncie gdzie nie rejestrowałem się na ich serwer i nie mam live sesson i jest wszystko dobrze... Miał ktoś coś podobnego? Wersja ps3.

Edytowane przez ACAB
Odnośnik do komentarza

U mnie czesto gra wlasnie zalicza freeza podczas zmiany zawodnika w drugiej polowie w meczu na live. Ostatnio tak sie zdarzylo i koles do mnie napisal ze juz wyszedl z gry itd ale widzialem ze dalej jest. Napisalem ze wygrywam i zeby on wyszedl, jednak ten dalej sie upieral ze juz wyszedl, wiec niestety zakonczylem mecz...Oczywiscie byl to anglik, jak ja ich nie lubie, bo oni jak tylko dostaja 3 bramkami to wychodza z gry, natomiast ostatnio gralem z Amerykancem i mialem zdziwko ze nie wyszedl, bo prawie dwucyfrowy wynik padl.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie

gram w tą fife od 2 dni dopiero (i pierwszy raz chyba od wersjo 2000:P ) tak to ciupałem w PES`a;]

a chodzi mi o to:

w trybie menadżerskim piłkarze z mojej drużyny sami dostają kartki chociaż ja żadnego faulu nie popełniam;/ wygląda to tak,że jest akcja przeciwnika pod moim polem karnym -przeciwnik strzela ,piłka odbija się od mojego gracza i wychodzi na aut/róg.potem pojawia się cut-scenka i mój gracz za nic dostaje żółtą kartke:/ za co to dostaje?? może mam coś w ustawieniach źle zrobione(chociaż mam podstawowe-nic nie zmieniałem) czy to normalne czy też spotykacie się z takim problemem? wiele razy już mi się to zdarzyło i strasznie mnie to wkurza:P

 

a tak odnośnie tego przywileju korzyści na który wy tak często narzekacie- po rozegraniu 20-30 meczy ani razu nic mi się takiego nie przytrafiło ,przywileje działają sprawnie,żadnych problemów nie miałem-gram offline bez żadnego patcha i wszystko jest spoko;]

Odnośnik do komentarza
a tak odnośnie tego przywileju korzyści na który wy tak często narzekacie- po rozegraniu 20-30 meczy ani razu nic mi się takiego nie przytrafiło ,przywileje działają sprawnie,żadnych problemów nie miałem-gram offline bez żadnego patcha i wszystko jest spoko;]

 

Jeśli w momencie pojawienia się ikonki przywileju klepniemy w podanie, to sędzia nie przerwie gry.

Gorzej jeżeli wychodzimy sam na sam z bramkarzem i niema do kogo podać - wtedy nawet po zdobyciu gola akcja jest cofana :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...