Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też do dzisiaj, mimo ponad 10 wygranych w interaktywnych nie mogę zdobyć aczika, więc cierpliwości.

 

Można TYLKO raz zmienić ulubioną drużynę w interaktywnych. Ja myślałem, że może będę mogł grać 2 na zmianę i dałem Tottenham. Teraz muszę do końca sezonu grać nimi zamiast Liverpoolu, no coż, życie.

 

Jak dasz "Uwzględnij rywali w wyszukiwaniu" to gra skieruje Cię do najbliższego możliwego meczu, więc możesz grać i Hull i WBA itp.

Odnośnik do komentarza

Taa tylko gdy zaznaczam tą opcje to akuart zdarza sie ze w ostatniej kolejce Middlesbrough które mi konsola proponuje mierzy sie z Man UTD, wcześniejj Hull z MU, a ostatnio WBA bodajże z bardzo silną wg mnie Aston Villą z cyborgiem Carewem (hi Easye :P) No cóz trza czekać na dobre, łatwiejsze kolejki

Odnośnik do komentarza

heh zgadzam się z tym że Carew jest przesadzony,strasznie się z nim namęczyłem;]

 

mam pytanie : co sądzicie o polskiej wersji tej gry : jak się wam podoba tłumaczenie , czy wyłapaliście jakieś błędy itp;]

mnie osobiści wkurza ten tekst o podaniach ,że nie grają na poste restante-musiałem pare razy to usłyszeć zanim skminiłem o co chodzi;] nie słyszałem nigdy żadnego podobnego komentarzu w prawdziwym meczu i dlatego ten wydaje mi się jakoś "oderwany" od całej gry:D

 

Odnośnik do komentarza

Szaranowicz ma czesto dosc dowci.pne komentarze i je zwykle lubie (jak klasyka o bulgarskiej biegaczce - "bulgarska szkola... urody"), tyle ze w rzeczywistosci one smiesza, a w grze mecza bo sa durne i sie powtarzaja. Niestety komentarz niedopracowany. Angielski nie jest tak meczacy bo jezyk bardziej lapidarny i wieloznaczny ale sa takie same kwiatki, niestety po polsku slabo... Mnie najbardziej wkurza "dobrze odebral ale nie opanowal..."

Nie da sie ukryc, ze Szpaku zwykle nie bardzo widzi co sie dzieje jak komentuje, ale w grze to juz przesadzili ;)

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Nie powiedzialbym, ze Carew jest lepszy od takich napastnikow, jak Ibra, Benzema, Henryk, Rooney czy 100 innych, ktorych mozna wylapac w kazdej druzynie. W FIFIE overalle nie maja znaczenia, liczy sie, zeby miec w miare ogarnietych obroncow, przynajmniej jednego zabojce z przodu i jednego pomocnika, ktory mu pilki nagra.

Wszedzie mozna znalesc zabojcow - od takiego Udinesse, Norwegi, po Manchester City i inne druzynki. Wazne jest tylko znalesc odpowiednia do nich taktyke...

Odnośnik do komentarza
Co do gry z kompem - to nie jest żaden wyznacznik Twoich umiejętności, w Fifę.

Więc lepiej się tym nie sugerować.

A stawianie przecinka tam gdzie być nie powinien nie jest wyznacznikiem Twojej znajomości ortografii ;)

 

Ale faktycznie- nawet jak wygrywasz 10:0 na najwyższym poziomie z kompem to i tak możesz dostać z pierwszym lepszym kolesiem po necie. Co innego gdybyś się chwalił, że grałeś 500 meczy online i wygrałeś 450 z nich ;)

Odnośnik do komentarza

Brawo.

Dzięki za pouczenie , dodało Ci to zdecydowanego animuszu.

Szkoda ,że Ty zapominasz o interpunkcji.

Najgorszą rzeczą jest jak pouczający, wykonuję identyczną gafę do której się odnosi.

 

A wracając do tematu.

Wartość swoich umiejętności, można ocenić tylko w starciu z innym przeciwnikiem.

Taka jest moja obiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza

Mi w 09 podoba się to że nawet ktoś kto ma porządne umiejętności może dostac po tyłku.Np:Mam kumpla który jest całkiem niezły w FIFE i raz wygrywam z nim raz przegrywam wiadomo a potem przerąbałem 5:1 z typem który miał pada 1 raz w ręku.Gdyby ktoś z was zobaczył wtedy moja minę.:P.Jak w prawdziwej piłce raz wygrywasz a raz nie :D.

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Gram tryb menagera zaczynalem od coca-cola league 2 czyli tak jakby od 4 ligi angielskiej zaraz awansuje to The chempionschip czy li do 2 ligi i mam pytanie co z moim stadionem? gram od 4 ligi druzyna Luton Town i mam boisko typu 2 male trybuny po bokach i to wszystko:) Jestem ciekawy czy stadion sie puzniej zmieni, dostane nowy czy w premiership tez bede gral na takim "biednym stadionie"? Moge rozbudowaywac sobie stadion na wiecej miejsc aby dostawac wiecej kasy za bilety ale stadion wizualnie sie nie zmienia... za jakis czas zmieni sie na inny bedzie mozliwosc wyboru innego czy cos?

 

i drugie pytanie czy w opcji menager jest mozliwosc edytowania nr. pilkarzy na koszulkach? napastnik biega z nr. 2 i troche mnie to irytuje :/:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...