Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

W wielu wypowiedziach piszą że auta są ładniejsze w GT5:P.

Nie zmienia to faktu, że zdecydowana większość ludzi uważa, że grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, a nie tak jak Ty to napisałeś, "ludzie narzekają". To najładniejszy racer jaki istnieje na obecnej generacji konsol (imo). Grałem w GT: P, więc nie jest to opinia wyssana z palca (czyt: kiepskiej jakości screenów). Forza III jest przepiękna, poza tym generalnie świetnie się w nią gra. Mam nadzieję, że Gran Turismo będzie jeszcze lepsze, byłbym miło zaskoczony. Póki co odliczam dni do premiery nowego dzieła T10.

 

Edit:

To wygląda gorzej niż Forza 1 wiec z łaski swojej nie pierd*l

Eee? Co wygląda gorzej?

Ferrari Kalafiornia ? xd

 

Szczegół że to nowe autko ale i tak na tym screenie wygląda okropnie

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Swoją drogą M$ będzie miał kogo doić z kasy bo już widzieliśmy na trailerze z 458 Italia że auto będzie jako DLC. LoL! Widocznie dwie płyty DVD to za mało i trzeba jeszcze z sieci ściągać auta, które zapewne za darmo nie będą.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Pomijając fakt, że dojenie kasy z DLC za produkty, które powinny znajdować się na płycie z grą jest poniżej pasa, zachowujesz się jak kretyn. Serio, jesteś najniższą formą fanboja występującą na forach internetowych.

Odnośnik do komentarza

Skończmy już te kłótnie nt. Forza3 VS GT5. To dwie najlepsze serie wyścigowe i na tym niech pozostanie.

 

A jeszcze jeśli chodzi o demo to skoro to jest wersja z e3 to full będzie na bank jeszcze bardziej dopracowany(takie moje skromne zdanie). Jeszcze o muzyce dwa słowa- co prawda ta w poprzedniej części bardziej przypadła mi do gustu, lecz ta w nowej części też nie jest zła, nawet powiedziałbym: taka relaksacyjna :D

Odnośnik do komentarza

Skąd się w ogóle wzieło przeświadczenie że racery to wyznacznik mocy konsoli, po ekskluzywności? Pieprzenie takie... sam w GT5 nie grałem ( nawet w to płatne demo), ale F3 jest świetna, nie ze względu na grafikę, ale własnie na model jazdy. Grałem natomiast dużo w GT3 który swego czasu też był przełomem, i jakoś nie zwracałem uwagi na model jazdy tylko na odbijające sie drzewa na masce auta. Teraz natomiast zwracam uwagę na fun wynikający z gry, co mi po AA tudzież po ząbkach na samochodzie. Chcę się ścigać, i czuć fun z gry.

 

Co F3, pograłem więcej. Chłopaki poprawili to co musieli ( fajne trasy, widok z kokpitu, muza w tle) ale nadal widać naleciałości poprzedniczki, marne uszkodzenia ( no bo jaki samochód po dzwonie przy 200km/h jedzie dalej) i jednak modele wozów odbiegają od GT5, czy czasem słabsze tekstury. Wszystko to nie zmieni tego iż F3 jest/będzie najlepszym racerem ever, i chyba cholera nawet w marcu gra od Polyphony tego nie zmieni. Ale i tak będzie świetna.

 

F3 pokazuje teraz czego możemy spodziewać sie już teraz po Forzie 4, pewnie już na next genach..... fotorealzmu :D

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Biedni umysłowo są Ci z wojenkami. Serio, przypominają się się czasy neokidsontheblock. Ja sobie będę umilał czas przy FM3 i GT5 a reszta nadal będzie się opluwać. Żałosne.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Pojeździłem trochę i jest super. Grafika bardzo dobra momentami świetna. Mogłoby być troche mniej ząbków, ale jest lepiej niż w FM2. Model jazdy bardzo mi pasi, widok z kokpitu świetny. AI także szybko jeździ. Mi się zdaje, że w kokpicie jest 30FPS. Jak biorę kamerę z maski i kokpit na kamerzę z maski jest wyraźnie szybciej. Jak dla mnie jest to jakiś build.

Odnośnik do komentarza

Ktos pisal wyzej, ze bedzie mozna ( juz mozna ?) bic rekordy po sciagnieciu ghosta z leaderboards. Jak juz ludzie wyzej pisali gra ni ch*** nie wyglada tak jak na tym screenie, widac ze propaganda GT fanboyow dziala i preparuje screeny. Sama gra wyglada na lekko poprawiony build z E3 moim zdaniem.

 

Ja jestem prawie pewien, że jest to jakiś stary build bo nie ma 60 FPS z kokpitu.. Zaraz sprawdzę. bo ponoć doszedł tryb hot lap

Odnośnik do komentarza

Panowie wystarczy się cofnąć stronę wcześniej żeby poczytać jak ludzie narzekają na grafikę. Do Prologa, Forzie daleko pod tym względem. Sad but true.

 

...przykro mi ale fm3 bije na głowę prologa, oczywiście gt5 lekko doszlifują. Idź już spać bo ci żyłka pęknie. <_<

 

W Twoim świecie na pewno. Rzeczywistość jednak jest bardziej bolesna dla Ciebie. Lepiej pogódź się z tym wcześniej bo po filmikach z GT5 na TGS, widać że GT5 jeszcze dalej odskoczy Forzie 3 pod względem grafiki.

 

Z czym do ludzi? To są ładniejsze auta niż w GT5:P? Jaja sobie robisz bigdaddy.

 

 

 

image_forza_motorsport_3-11621-1856_0012.jpg

 

 

 

Pisałem parę stron wcześniej o fanbojstwie, a tu takie jaja.Mam monitor z odpalonym demkiem F3, w które gram już od około godziny i gra na pewno nie wygląda tak jak na tym screenie.Fanbojstwo przekracza już jakiekolwiek granice, to już nawet nie jest żałosne, ten screen NIE MA NIC wspólnego z grafiką z demka, ktoś kto zrobił tego screena jest naprawdę (pipi).niętym człowiekiem.

 

Froza3 wygląda naprawdę śwetnie, trasa jest przepiękna, wszędzie są świetne ostre teksturki, fury w menusach to małe mistrzostwo świata, szkoda tylko, że lakier jakiś taki nijaki, tzn. jest matowy nie wygląda jak metallic.Co do autek podczas wyścigu i replay'ów to są bardzo ładne, ale niestety nie reprezentują one poziomu z menusów (mimo, że na samym początku wyścigu przy odliczaniu do startu model auta jest taki dopasiony jak w menu, to już podczas wyścigu jest zastąpiony słabszym modelem, wystarczy obejrzeć replay i spojrzeć np. na błotniki auta, na których widać delikatne kanty, podczas gdy w modelach z menusów te nadkola są idealnie okrągłe).Animacja wyciąga stałe 60 fpsów na każdej kamerze, nie wiem jak z full hd bo gram na 720p.

Dwie rzeczy do kórych poważnie się p[rzyczepie to po pierwsze kokpit, który jest po prostu MEGA plastikowy i mimo, że na tym widoku gra mi się po prostu świetnie (idealnie czuć furę, widiczność jest idealna, nic nie zasłania niepotrzebnie trasy - jak dla mnie niemalże ideał), to niestety ale wygląda to średnio.Może jest dosyć szczegółowo ale np. na słupkach nie widać tekstur(???).Druga sprawa to refleksy w autach przeciwników, które nie są liczone w czasie rzeczywistym.Szkoda, że otoczenie nie odbija się w ich autach, tylko nałożona na nie zwykłą teksturę imitującą te odbicia.

Model jazdy to sprawa oczywista - jest tak jak trzeba, czuć wyrazną róznicę w prowadzeniu rózxnych samochodów, jezdzi się może trochę łatwiej niż w drugiej części, ale tak jak ktoś wyżej pisał możliwe, że to przez dobór przez twórców samochodów do demka, możliwe, że chcieli pokazać, że F3 może byc dla kazdego.

 

Ogólnie jestem zadowolony z nowej Forzy, jest naprawdę dobrze i te kilka zastrzeżeń, które do niej mają się nijak do całokształtu.

 

p.s. menu wygląda naprawdę masakrycznie, zero jakiegoś śmiesznego efekciarstwa ala dirt 2 czty coś takiego, menusy są eleganckie i minimalistyczne, podkreślają namaksa charakter tej gry czyli poważnej ścigałki.

Odnośnik do komentarza

Heh usiadlem do leadeboarda i nawet nie wiem kiedy minely 3h :o Jak sie przysiadzie i poanalizuje czasy demo wkreca strasznie, jeden malutki blad na hamowaniu czy odrobinka podsterownosci i mozna stracic 0.2-0.3 sekundy na jednym sektorze :wub: Dobra dawajcie czasy, ja na razie tyle wymeczylem

Mini - 1.13,707

Ferrari - 1.08,370

Audi 1.04,832

Jutro wieczorem powalcze dalej 8)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

demo to wersja alpha z e3 niestety,

 

To jest jakis strasznie dziwny build. Nie jest to na pewno wersja z e3 - mi wyglada na cos wczesniejszego z dodana telemetria i obsluga sprzegla.

 

 

a mógłbyś coś więcej powiedzieć ? jakie są róznice pomiędzy wersją z której pisałeś playtest a tym demkiem ? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...