Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście w błędzie. W GT5, który ma premierę w 2012 na Święta Wielkanocne, będzie trzeba wklepać ciężką kombinację. Kółko + trójkąt + krzyżyk + kółko + R1 + L3 + 720 stopni lewym analogiem. Wszystko naraz. Następnie naciskacie PS Button wchodzicie do XMB wybieracie nową opcję Translator Guy. Wracasz do gry i pojawia się tłumacz, który podnosi ręką samochód. Jedną.

 

dance.gif

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Nie bijcie. Znalazłem to na NeoGaF'ie i mnie rozbawiło do łez.

 

fm3235.gif

fm3dog438.gif

 

niby się chwaliłeś że grałeś sporo w demo i nie wiesz co to jest na gifie? samochód po dachowaniu + prawy analog.....jaki fail feisar...heh

 

Ej, nie wiedziałem o tym. Po prostu nie przyszło mi to do głowy że w symulatorze zapodają takie coś. Chociaż w sumie po cofaniu czasu mogłem się spodziewać wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Pogralem na ustawieniach Expert tyle ze automatem i dosc latwo sie gralo, top3 bez problemu zdobylem w dodatku zagralem tez ze sprzeglem i jak na 1 raz jadac na manualu (auta nie posiadam wiec nie znam zasad :>) udalo mi sie dostac na 3 pozycje za 1 razem, co prawda kilka backow bylo ale fajnie sie gralo. Pozycja wg strasznie latwa albo prawdziwe zycie jest rowniez takie latwe. Probojac driftu z opcjami ON to on zadko kiedy wychodzi a gdy byl OFF to fajnie sie juz driftuje. Pierwszy raz mam ochote pograc w "sima" badz gra mi bardzo przypomina PGRa ktory jest TOP1 racerow z Xa

 

Ps. czy auta beda mialy pelna gamme kolorow? Bo co to curwa Lancer ma 5 kolorow a Audi z 15? Wkuurwia mnie takie cos, chce zoltym pojezdzic to mam bialy, czerwony, zielony i czarny....

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu mialby to byc jakis problem, skoro to nie jest jakis bug czy glitch - po prostu tak rozwiazali sposob przywracania auta na 4 kolka - lepiej by bylo jakby dali "wcisnij X zeby wrocic na tor"?

 

Przecież jest rewind. Moim zdaniem wywrócenie samochodu powinno być równoznaczne z zakończeniem wyścigu. IMO.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ja tam myślałem, że Forza3 zbliży się maksymalnie w stronę symulacji, że to jest pozycja, która inna być nie może. Myślałem, że Forza to będzie marka kojarząca się z jak najprawdziwszym odzwierciedleniem fizyki zachowania samochodów na najprawdziwszych i wiernie odwzorowanych torach gdzie każda nierówność jest wyczuwalna, gdzie piasek na asfalcie powoduje uślizg, gdzie padający deszcz wywołuje wzmożone poślizgi a porządny dzwon oznaczać będzie zjazd do boksu lub koniec wyścigu. Gdyby różne aspekty symulacyjne zostały w odpowiedni sposób rozwinięte i dopracowane do tego zmienna aura to myślę, że zachwyty fanów i nie tylko były by ogromne. Tymczasem Turn 10 wybrało drogę inną, popatrzyli na sprzedaż takiego Grida i starali się zrobić grę dla wszystkich.

 

Jeśli system uszkodzeń nie został przemodelowany, jeśli w kosmiczny sposób można cofnąć czas, automatyczne hamulce nie pozwolą na wylecenie z trasy a po dachowaniu autko grzecznie obracamy analogiem to w moich oczach ta pozycja nie ma prawa nawet nazywać się semi simulator.

Wiele podobnych rozwiązań znalazło się w innych racerach, ale forza miała być wyjątkowa. Dla mnie powielanie pomysłów z innych gier to pójście na łatwiznę a tak zrobiło Turn 10.

Czekam na pełną grę, kupię zapewne edycję limitowaną, ale jeszcze bardziej czekam teraz na GT5. I nie ważne kiedy się pojawi bo rynek bardzo obrodził ostatnio we wspaniale samochodówki.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu mialby to byc jakis problem, skoro to nie jest jakis bug czy glitch - po prostu tak rozwiazali sposob przywracania auta na 4 kolka - lepiej by bylo jakby dali "wcisnij X zeby wrocic na tor"?

 

Przecież jest rewind. .

Co ma piernik do wiatraka. Rewind jest po to by cofnac cala krakse...postawienie auta na pomoca galki pozwala kontyuowac jazde uszkodzona maszyna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...