Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Zapodajcie sobie replay'a na kamerze "wheel". Praca zawieszenia i układu kierowniczego to po prostu mistrzostwo świata! GT daleko do tego, oj daleko.

 

Szczególnie że z Forzie 3 zwieszenie jest niewidzialne a koła trzymają sie w powietrzu. Przewróć auto na dach to zobaczysz o czym mówię. :)

 

Co do pracy zawiechy to akurat tutaj królem nadal jest GT5:P.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Zapodajcie sobie replay'a na kamerze "wheel". Praca zawieszenia i układu kierowniczego to po prostu mistrzostwo świata! GT daleko do tego, oj daleko.

 

Szczególnie że z Forzie 3 zwieszenie jest niewidzialne a koła trzymają sie w powietrzu. Przewróć auto na dach to zobaczysz o czym mówię. :)

 

Co do pracy zawiechy to akurat tutaj królem nadal jest GT5:P.

 

Uj mnie obchodzi jak to wygląda kiedy fura leży na dachu :P

Podczas wyścigu lepiej to wygląda w FM3.

Po prostu w jednej grze lepsze jest to, a w drugiej tamto. Trzeba to w końcu zacząć dostrzegać i zdjąć klapy z oczu.

 

Swoją drogą - jeszcze mi się w demku nie udało samochodu przedachować. Trza pewnie nie lada skila do tego :teehee:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Na InsideSimRacing bardzo wychwalili grę. Twierdzą że ma bardzo realistyczny model jazdy. Dziwne trochę bo czytam często że gracze narzekają nieco na ten element.

Gracze poki co grali tylko w demko. Ja sie wstrzymam z ostateczna ocena do czasu az obczaje pelna wersje. Poki co druga Forza wciaz jest najczestszym gosciem w czytniku mojej konsoli xD

 

recenzenci to nie gracze? :(

 

;)

Odnośnik do komentarza

co do kamery na koło, to na trasie z dema troche po starcie jest uskok tam fajnie widać jak auto siada mocniej, albo przy hamowaniu i wchodzeniu w zakręt lekko się ugina.

 

Zapodajcie sobie replay'a na kamerze "wheel". Praca zawieszenia i układu kierowniczego to po prostu mistrzostwo świata! GT daleko do tego, oj daleko.

 

Szczególnie że z Forzie 3 zwieszenie jest niewidzialne a koła trzymają sie w powietrzu. Przewróć auto na dach to zobaczysz o czym mówię. :)

 

Co do pracy zawiechy to akurat tutaj królem nadal jest GT5:P.

 

btw. to pokaż jak wygląda zawieszenie w aucie przewróconym na dach w gt5:p

- aaa sory, nie da się wydachować. (to tak dla żartu, bez napinania się).

 

Odnośnik do komentarza

Na InsideSimRacing bardzo wychwalili grę. Twierdzą że ma bardzo realistyczny model jazdy. Dziwne trochę bo czytam często że gracze narzekają nieco na ten element.

Gracze poki co grali tylko w demko. Ja sie wstrzymam z ostateczna ocena do czasu az obczaje pelna wersje. Poki co druga Forza wciaz jest najczestszym gosciem w czytniku mojej konsoli xD

 

recenzenci to nie gracze? :(

 

;)

Recenzenci poki co nie narzekaja na model jazdy...glownie sa to co niektorzy gracze ktorzy mieli stycznosc z demkiem ;) Zreszta mysle ze wiesz co mialem na mysli tylko lapiesz mnie za slowka :P

Odnośnik do komentarza

Wracając jeszcze do pracy zawieszenia. W FM3 świetnie widać, że koło pracuje wraz z całym wahaczem (porusza się po odpowiednich kątach). W GT5P nie jest to odwzorowane tak idealnie, o pracy ogumienia już nie wspomnę...

Ach, gdyby tak jeszcze model jazdy był bardziej symulacyjny i wymagający to byłbym w niebie (do czasu premiery GT5 :P ).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sadze ze zapisze ci offline ale dla wiadomosci konsoli, by zapisywac czasy trzeba to robic pod Livem. Takie zabezpieczenie bo w wersji nie spatchowanej moze istniec blad przez co mozna przejechac trase krotszym czasie zas update to wyeliminowal - chyba ze F2 bylo inaczej ale z doswiadczenia wiem ze dobre czasy sie nie zapisuja bez polaczania Live - mialem w Batmanie 30s i bylbym w TOP100 ale nie wyslal mi tego czasu

Odnośnik do komentarza

No w FM2 jak jezdze offline i zrobię lepszy czas od mojego ostatniego to zapisuje i pozniej jak sie zaloguje do xbl'a to normalnie wynik wysyła, mam nadzieje, że tak w FM3 będzie, jak nie to trudno.

Pytam o to, bo właśnie w demku FM3 jak jesteśmy odłączeni od XBL'a to nie zapisuje wyniku, no ale to chyba przez to, że to demko.

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...