Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po przeczytaniu recenzji Lucka i.. normalnie masz u mnie flachę przyjacielu! W końcu recenzent który prosto z mostu opisuje wady produkcji jak i wymienia jej zalety- jak dla mnie chyba najbardziej obiektywna recka od dłuższego czasu w PE.

Dorzucę też coś od siebie bo już trochę w tą grę pograłem, a więc:

- przed wyścigami czasem wyskakuje okienko z informacją, że aby mieć szansę w wyścigu sugeruje się ulepszenie auta, a w rywalizacji okazuje się, że mój samochód jest wystarczająco szybki. Denerwująca pierdoła

- gdzie się podziały regiony? czemu wszystkie auta dostępne są od początku? W FM2 np. na kupienie takiego Ferrari Enzo trzeba było zapracować a teraz można je mieć właściwie na początku jeśli uzbieramy kasę

- levele kierowcy wpadają z prędkością światła, mając 70% premii do wygranych, 50lvl osiągnę chyba szybciej niż wskaźnik ukończonej gry wskaże 40%

- brak animacji ręki zmieniającej biegi jest dla mnie całkowicie niezrozumiały

 

To tyle co przyszło mi do głowy, gra jest świetna, a syndrom jeszcze jednego wyścigu jest jest tu mocniejszy niż gdziekolwiek :D

Edytowane przez pawel3569
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@lucek - przeszedłeś wszystkie 220eventów i trafiłeś na trasy w karierze z drugiego dvd?

 

bigdaddy, moj pierwszy kontakt z retailem na 2 plytkach byl dopiero na pga, takze niestety nie wiem jak to jest :(

 

 

eee to wtedy recka w PE jest na podstawie 1dvd czy też nie finalnej wersji? :sweat:

 

ps.niech ktoś sprawdzi na live czy jest ten darmowy dlc na live

Odnośnik do komentarza
- przed wyścigami czasem wyskakuje okienko z informacją, że aby mieć szansę w wyścigu sugeruje się ulepszenie auta, a w rywalizacji okazuje się, że mój samochód jest wystarczająco szybki. Denerwująca pierdoła

Grajac na hardzie czasem maja auto o per +50 w stosunku do przeciwnikow jest ciezko, zwlaszcza na trasach gdzie ciezko cos wyprzedzic bez przepychania sie ;)

Odnośnik do komentarza
- przed wyścigami czasem wyskakuje okienko z informacją, że aby mieć szansę w wyścigu sugeruje się ulepszenie auta, a w rywalizacji okazuje się, że mój samochód jest wystarczająco szybki. Denerwująca pierdoła

Grajac na hardzie czasem maja auto o per +50 w stosunku do przeciwnikow jest ciezko, zwlaszcza na trasach gdzie ciezko cos wyprzedzic bez przepychania sie ;)

Ja gram na medium :thumbsup:

 

Aha i jeszcze zapomniałem napisać, że mimo to iż grafika jest naprawdę dobra to mam nieodparte wrażenie plastikowości(nieduże ale jednak)

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

ps.niech ktoś sprawdzi na live czy jest ten darmowy dlc na live

 

 

Nie mam w tej chwili neta w domu. Niech ktoś powie czy jest ten dlc to pobrania bo jeśli tak to lecę do kumpla z konsolą pobrać.

 

Ciężko będzie sprawdzić jeśli ludzie nie mają kodów w pudełkach na pobranie jakiegokolwiek z dostępnych od dziś DLC(chyba, że kupili wersje z kodami np. z UK)

Odnośnik do komentarza

@lucek - przeszedłeś wszystkie 220eventów i trafiłeś na trasy w karierze z drugiego dvd?

 

bigdaddy, moj pierwszy kontakt z retailem na 2 plytkach byl dopiero na pga, takze niestety nie wiem jak to jest :(

 

 

eee to wtedy recka w PE jest na podstawie 1dvd czy też nie finalnej wersji? :sweat:

 

 

finalna wersja oczywiscie z 2dvd, tyle ze odpalana z dysku debuga ;)

Odnośnik do komentarza

Pare minut temu powiedziałbym, że jest koło 20 - półtorej godziny po rozpoczęciu wojaży na torach w forzie 3. Tymczasem okazało się, iż minęło 5h - kompletnie zatraciłem poczucie czasu czego jeszcze nie doświadczyłem przy jakiejkolwiek grze. Mam niesamowitą radochę z pokonywania każdego zakrętu, wyprzedzania każdego zawodnika i odczuwania każdej nierówności. Zapomniałem o czasie, jedzeniu, toalecie i psie - wpadłem za kierownicę i tylko ból pleców w końcu oderwał mnie od manii ścigania i przypomniał że poza torem Catalunya czeka jeszcze pare obowiązków do wypełnienia ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Panowie, szukam kierownicy do FM3. Musi spełniać 2 warunki:

 

-możliwość grania na kolanach :P

-nie za droga

 

Istnieje takie coś?

microsoftu jest 100 razy lepsza od tej Logictec, da sie na kolanach polozyc i jak dla mnie jest wypas !

 

 

Brednie, obie są dobre z tym że Logitecha kupisz za 150 zł a M$ za 300. Jedyna większa różnica to większy promień skrętu w kierze od M$.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałbym, że brednie. Kierownica Microsoft'u posiada prawdziwy Force Feedback i jest wykonana znacznie lepiej. Logitech FX to niestety nie to samo co DFP, a wielu myśli, że jak to Logitech to musi być wypas. Cena mówi sama za siebie.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a jak u Was działa multi na Live? bo u mnie włączam szybkie wyszukiwanie wyścigu i ładuje mnie do lobby, ale tam nigdy nikogo nie ma i trwa oczekiwanie na graczy, ale przez długi czas nikogo nie łączy i jeszcze nie miałem okazji się pościgać po sieci :/ Eh

 

Żadnych opcji przeglądania założonych lobby (tak jak w GRID np) - lipa, o co chodzi? Help!

Odnośnik do komentarza

Lucek nie tylko ty czaisz się na tego Fanatec'a, niestety cena jest zaporowa jak cholera.

Powinni puścić jakąś tańszą wersję, zarobiliby mniej na jednej sztuce, ale w ogólnym rozrachunku wyszliby mondo lepiej.

 

obiecalem sobie, ze przy urzadzaniu nowego mieszkania kupie go sobie :) no a jak nie wersje RS to chociaz ta troche tansza ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...