Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

wątpię, a przynajmniej nie prędko. to miał być bonus i motywacja do kupienia nowego egzemplarza gry a nie używki z drugiej ręki. samochody jakoś przeboleję, choć Gallardo Superleggera by mnie uszczęśliwiło. szkoda tylko torów, w gymkhanę można by się pobawić. WRX Kena Blocka czeka tylko nie ma gdzie się pobawić :/

Odnośnik do komentarza

100 wyscigow skonczonych, 7,7% O_O, do tego jest osiagniecie za kazde zloto z wyscigow... To zle i dobrze :)

 

Co do czasu -sa pewnie i tak ograniczenia :), robilem drifta na 100k, przejechali do mety goscie i koniec cofania czasu a zostalo mi za 1 razem - 7000 za 2 - tylko 1000 ale nie udalo mi sie go zrobic bez cofania :/. Potem wybralem Probe Czasowa i zrobilem lekko ponad 100k ale znow na koncu trasy zostawaly tysiace:). Pozniej trasy trwaja 10min lub wiecej i troche glupio restart po 9 minutach gry bo zle wjechalismy w zakret :). W innych scigalkach trasy sa krotksze wiec strata 5min mniej mniej bolesna niz 9.

Odnośnik do komentarza

Używacie tego cofania czasu? Jak dla mnie lipa, że to wrzucili, na razie się powstrzymuję i daję reset jak zawsze się po ludzku dawało, ale nie wiem czy nie pęknę w końcu.

to jest dobre jak chcesz sobie cos pocwiczyc, np wchodzenie w zakret na recznym

 

Ja też używam chociaż źle się z tym czuje :rolleyes: Nie podoba mi się sposób w jaki rozwiązano ten patent- czemu sami nie możemy decydować w którym momencie wrócić do gry? Wciskamy back i trzeba czekać-czasem stosunkowo długo i gra wznawia się daaaleko przed miejscem popełnienia błędu.

i dobrze, wtedy w ogole byloby juz zbyt latwo ;)

Odnośnik do komentarza

To chyba też zacznę, ale ograniczę do sytuacji ekstremalnych. Tak w ogóle to warto wyłączyć w menu opcję przypominania o tym, tak samo jak moim zdaniem muzykę (mnie przynajmniej na dłuższą metę męczyła).

Ja sie nieraz lapalem na tym, ze w ogole zapominalem o muzyce. Skupialem sie na wyscigu i na trasie, a muzyke slyszalem dopiero na sam koniec, juz po przejechaniu przez linie mety ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...