Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

ja używam cofania i jestem bardzo zadowolony z tej opcji :teehee: jest dobrze zrobiona nie ma takich pierdółek jak w dirt2 podczas cofania.

Poza tym uważam że to cofanie to jest to samo co restart :diablo: tylko że ta opcja nie każe ci zaczynać całego wyścigu od nowa, co jest na +

o! takie porównanie cofanie to checkpoint a restart to level od nowa podczas śmierci

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i wreszcie dorwałem się do mojej limitki. Kody są sztuk 2 ale wpisze dopiero jutro bo jest premiera w USiA więc może będzie wszystko do ściągnięcia(jak na razie tematu nie ma w ogóle). Pudełeczko fajne, breloczek jest ok, pendrive podłączyłem i mi miga jak choinka(trochę wiocha). Gra w czarnym pudełku(wiem czepiam się).

 

Po trzech godzinach grania stwierdzam, że gra jest fuckin awesome ! Może i nie odkryłem Ameryki tym stwierdzeniem ale poważnie, śmiga się wyśmienicie nawet taką Fiestą, doskonale czuć prędkość, grafika jest na wysokim poziomie. Zauważyłem, że są 3 poziomy trudności, w demie było chyba 5. Jeździ się trudniej(w porównaniu do dema)j, gram na poziomie medium z asystami wyłączonymi i manualem.

 

Na koniec mam pytanie: jeśli używacie "myku" z ustawieniem kamery to ile dajecie stopni oddalenia ?

Odnośnik do komentarza

Jakieś rady jak dobrze driftować? Chcę machnąć te 100k na F.Kaido. Na razie mój rekord to 80k Lancerem Evo.

 

Btw. Kariera w 3 jest cudna. W 2-jce grałem na siłę, a tutaj te trasy tak się mieszają, że nie czuć znużenia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

wystarczy kupić dobry setup na rynku, wyłączyć systemy i wio. wczoraj zakupiłem do WRX, do tego odpowiednią skórkę (być jak Ken Block, bezcenne) i trochę się pobawiłem. nie jest źle, trzeba się wczuć. drifty na poważnie zacznę dopiero po karierze, po co mieszać style.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z RROD podczas gry w forze?

Mam konsole, która była używana parę dni. Ponieważ przy przeróbce źle odczytałem klucz konsoli, tak więc dwa lata miałem ELITE w postaci ozdoby.

Zrobiłem 2tyg temu. Grałem w Barmana:AA, trochę dziś w Prince of Persia.

Jak odpalam forze, czasem kilka minut, czasem ledwo poleci filmik, jest RROD. Nie sprawdziłem kodu błędu, ale tylko na forzie.

Odpalam jakąkolwiek inną gre, działa, mogę grać dowoli, forza powoduje RROD <_<

Odnośnik do komentarza

Do driftu - nissan GTR R33, pobrac ustawienia drift ktore sa na pierwszym miejscu, wylaczyc te asysty - pocwiczyc kilka razy i powinno sie udac - polecam wybrac probe czasowa bo wtedy nikt w nas nie przywali czy jak skoncza wyscig to wylacza nam backward.

 

A czy wynajety kierowca zawsze wygra jesli mamy dobra furke? Czy to od szczescia zalezy? Bo jesli na S700 mam Veyrona z Corvetta to one mnie Nissana R33 po tjuningu wyprzedzaja dosc szybko, ale ja ich lapie na zakrecie (przywalam w nich :D lub scinam) wtedy jestem juz na 1 miejscu. Nie wyobrazam sobie takiej normalnej jazdy kierowcy ktorego wynajelem watpie by mial szanse. Trzeba kombinowac a na Easy to pewnie wygra

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...