Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki, znalazłem bug w grze polegający na tym ze nie moge przemalować posiadanego juz Bugatti Veyron na inny kolor producenta, kiedy wybieram kolory producenta to zmienia sie kolor tylko tyłu auta a kolor drzwi/błotniki jest cały czas czerwony i nie idzie tego zmienić., oblukajcie czy tez tak macie a moze czegoś nie wiem :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Wlasnie przegladalem forum Forzy i natrafilem na temat kogos, kto przesiadl sie z pada na kierownice - okazalo sie, ze na padzie jest ogromna roznica w speed steering sensitivity - wraz ze wzrostem predkosci mozemy skrecac coraz mniej, na kierownicy natomiast mamy pelna dowolnosc skretu. Nie ma zmiany tego ustawienia jak np w NFS: Shift co prowadzi do tego, ze nie raz i nie dwa dziwilem sie, ze nie moge skrecic przy 50 km/h tak jak chce w ciasny zakret :/ No i nie dziwi, ze wiele osob ma problemy z przestawieniem sie na gre na kierownicy.

Odnośnik do komentarza

Dziś rozwalił mnie motyw, gdy jadąc audi rs6 '03 pod obrotomierzem zobaczyłem zegarek.. pokazujący godzinę taką jaką mamy ustawioną w dashu :D Z drugiej strony dziwne, że zaimplementowane są takie drobiazgi a innych bardziej zdawałoby się oczywistych rzeczy nie ma.

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

mój komentarz z innego forum o tym że gra sama może sie przejść :whistling:

 

Przed każdym wyścigiem możesz zatrudnić kierowcę który wygrywa chyba w ...99%.

Doszedłem do levelu 50 i zrobiłem 6 lat sezonu i wczoraj po raz pierwszy spróbowałem tego kierowcy na 10 wyścigów wszystkie wygrał....przy różnych ustawieniach....najlepiej wyłącz wszystkie wspomaganie ustaw łatwy poziom i zatrudnij kierowcę. Wtedy zarobisz tyle kasy i od niej odejmie ci 60% dla tego kierowcy ale wtedy będziesz miał tyle kasy jak przy przechodzeniu na wspomagaczach i łatwym poziomie :turned:

 

Beka t10 dało nam ,,samo przechodzenie się gry'' :potter:

Odnośnik do komentarza

nie pamiętam za bardzo ale w FM2 też się dało zatrudnić kierowcę? w GT4 też był niewolnik. niewolnik dlatego że można było go poganiać, spowalniać, kazać wyprzedzić czy pit stop zaliczyć :P

 

zresztą kto zatrudnia drivera żeby wygrał za niego, toć to wstyd i hańba (cytując pewien bank ostatnio :D)

Było też, nawet znam osobę mającą calaka w 2, zrobionego w całości przez wirtualnego kierowcę i multi na ustawce.

Odnośnik do komentarza

heh. i po co ludzie te gry kupują? rozumiem jeszcze wynająć kierowce na jakiś długodystansowy wyścig, ktoś może nie mieć ochoty siedzieć około godziny nonstop przed konsolą..

 

btw. ja staram się dobierać auta wg nie tylko ograniczeń do wyścigu ale jak np jest ikonka "E200" przy wyścigu a w ograniczeniach tylko USA (więc można jechać klasą wyższą, byle z usa). co by nie było kwiatków że jadę sobie viperem a reszta to jakieś fiesty. można liczyć na rywalizację, już na poziomie normal sporo się dzieje w wyścigu (kilka razy miałem taki motyw że np jadę turniej speedway, lece niemal 300 po owalu a tutaj za zakrętem wyłaniają się 3 auta w kłębach dymu i fragmentach karoserii walających się po torze bo była jakaś kraksa), z inteligencji i zachowania wirtualnych kierowców jestem zadowolony. super gra.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze czasy okrazen w rankingach nie sa indywidualne dla poszczegolnych samochodow - tak jak w Gran Turismo 5 Prologue, tylko najlepsze z okreslonej klasy pojazdow. :)

 

Szkoda bo lubie jezdzic Fiatem 500, ale niestety nie moge sie nim poscigac na czas w rankingu bo lepsze czasy osiagaja samochody z wyzszym indeksem wydajnosci z tej samej klasy. :)

 

PS:

To jak - ma ktos namiar na soundtrack z gry ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka.Jeżdząc Hyundajami szczególnie dziś Tiburonem zdziwiłem się że prowadzi się nadzwyczaj dobrze jak na przednionapędowca,ba-lepiej od Hondy i innych w klasie.Genesis i te z DLC także.Wszyscy wiemy że Micro ma podpisaną umowę z Hóndajem,więc chyba zaznacza się nowy trend poprzez poprawianie charakterystyk samochodów tak by ludzie zainteresowali sie daną marką...Niby fajnie,dodali autka za darmo...ale co z pretendowaniem do symulacji ? ;-D.Ma ktoś samochód z Forzy na codzien,jak wypada porównanie z wersją cyfrową ? ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...