Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się nie dziwię dlaczego T10 nie dodało tej zacnej animacji od samego początku. To co wrzucili w tym patchu to bieda, która nie przystoi konsolom obecnej generacji. No, ale fani chcieli animację zmiany biegów to dostali.

 

Ciekaw jestem tylko, czy X'owi już brak mocy, czy panom z T10 talentu? :P

Odnośnik do komentarza

no to jak jesteś w trybie kariery i masz tam 3 eventy to wyboru to bodajże pod Y masz "zmień samochód". skorzystaj z tej opcji to powinien pojawić się event jaki chcesz. jeżeli nie za pierwszym razem to za drugim lub trzecim ale w końcu się pojawi.

 

przydatny trick kiedy się chce dopalić sobie jakiś krótki event żeby szybciej odpalić wyścig world tour i kolejny sezon szybciej zaliczyć.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

tylko w trybie sezonu zalicza. z listy zawodów to możesz sobie wybierać po ukończeniu 6 sezonu albo jak chcesz porobić coś innego, np dragi czy endurance. sezon trwa tyle ile jest eventów w weekendowym world tour, na początku to tam ze 4 weekendy i koniec sezonu, później przy dłuższych seriach to i 13 weekendów.

Odnośnik do komentarza

Chopoki zrobiłem sobie kalkomanię z kutasem i wrzuciłem na Storefront .Zassałem na kompa i od razu usubnąłem z Witryny z poziomu gry .Kilkanaście minut to trwało .Czy istnieje możliwość ,że dostanę bana na Storefront ? Jest to ban permanentny ? Dotyczy tylko wysyłania ,czy też ściągania plików ?

Odnośnik do komentarza

jeżeli już tego nie ma to nie powinno być problemów. z tego co pamiętam w FM2 przy takich akcjach był blokowany tylko dostęp do growego "allegro" i nic więcej. zresztą wątpię żeby ktoś siedział i przeglądał wszystkie grafiki itd bo tego jest od wacka. chyba że w tym czasie poszło wiele skarg na niestosowne treści ale to też wątpliwe więc spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze czasy okrazen w rankingach nie sa indywidualne dla poszczegolnych samochodow - tak jak w Gran Turismo 5 Prologue, tylko najlepsze z okreslonej klasy pojazdow. :)

Dobrze, że tak jest bo rankingi byłyby bardziej absurdalne niż w GT5P (gdzie miałem rekord świata z wynikiem 6 min, gdy poniżej minuty dało radę). Już na start tam było 3456 rankingów, a przy tej ilości tras i bryk to w FM3 byłoby tego ponad 100 tys. A wystarczy zobaczyć że już teraz jest ogromny problem, bo nikt nic nie kończy i nie ma rywalizacji, powinno być 15 nowych tras, reszta - stare wypad.

 

Wreszcie zacząłem grać online dłużej i to co drażni to:

-aż 1,5 min przerwy między wyścigami (15 sek wystarczy!)

-dołączanie do pokojów z wyścigami w toku, co za absurd (a efekcie mimo frekwencji lepszej niż w GTA4 to ciężko znaleźć pełny pokój, mimo tylko 8 osób)

(-nadal nie wiem co to jest ta zielona kropka w lobby :))

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@up - dobre :thumbsup:

 

Na TVN Turbo w 2 programach była recenzja/opinia/playtest FM3 mianowicie w Automaniak i Gadżet, niesety trafiłem w obu na samą kocówkę :P oglądał ktoś? gdzie można to obejrzeć bo na stronie TVN chyba jakąś kasę liczą za oglądanie....

 

Jak zrobić achiv - próba czasu? tylko online? oraz czy achiv za 80gs zdobądź złoto w każdym turnieju sezonowym wymaga zrobienia na złoto wszystkich 220 eventów?

Edytowane przez bigdaddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

menu - rankingi - próba czasowa, wybierasz sobie jakąś trasę, na drugim kółku poprawiasz czas i masz.

za 80 GS to musisz wygrać wszystkie eventy i mieć je na złoto.

 

na tvn turbo widziałem 3 programy gdzie poruszana była Forza:

 

Gadżet - po prostu testowali grę pod kątem kierownicy, 3 monitorów i ogólnych odczuć z jazdy

Automaniak - Mikiciuk testował na drodze Audi R8 V10 i dla "treningu" najpierw odpalił FM3 (powinna jeszcze być powtórka programu do weekendu)

OPT - Tery był na prezentacji na Torze Poznań. najpierw gadali o grze, jej możliwościach itd. później śmigał R8 w grze a na koniec przejechał się tym samym Audi co wyżej na torze dla porównania z grą

 

jakbyś chciał obejrzeć to może na youtube będzie albo trzeba poszukać torrenta/wareza z tv ripem.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobra beka jest z recenzji na Patio TV. Motywem przewodnim jest to, że gra jest taka sobie, bo to nie GT.

 

I twórców okrzyknięto złodziejami, bo sami nie potrafią nic wymyślić i tylko kopiują od innych.

 

Jedyną rzeczą, która wg. nich może być jest model jazdy.

 

xd

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...