Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym, że ION jako perkusja elektroniczna ssie (w porównaniu do innych, jak chociażby wspomniane już przeze mnie 'home-made' zestawy DIG Drum) - głównie z powodów, które wymieniłem powyżej (tylko jedna, podobno cienka, stopa, brak trzeciego, defautowego talerza) + brak aktywnych rimów i wyciszania ręcznego 'blach'.

 

Gdyby zrobili ION Drum Rocker + (naprawione powyższe niedociągnięcia), dodali do tego modulik, to i za 2000 bym wziął i grał, grał, grał...

 

A tak, to muszę ku%$a kombinować ;)

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza
Czy wy naprawdę wszyscy graliście długo na perkusji z GH:WT, że ją tak od razu odradzacie (jeśli tak, to gdzie można ją przetestować)? Wg mnie, troszkę się to mija z celem. Wciąż czekam na jakąś rzetelną recenzję na forum.

 

Mniemam, że na perkusji z RB2 też wszyscy pogrywacie. Nie zrozumcie mnie źle, nie mam zamiaru się czepiać, ale ktoś spytał o radę, a wy odpowiadacie, jakbyście sami robili porównania.

 

no gdyby nie to ze padl mi naped od xboxa to zdalbym ci recenzje z perki GH:WT juz w piatek a tak gosc w serwisie powiedzial ze najwczesniej jutro dostane new napedzik,jak cos napisze ci jak mi sie gra i co mnie w niej wkurza,stay tuned :P

Edytowane przez toxicELF
Odnośnik do komentarza

A mi sie tez marzy perka od ION'a ;) Jakby tak swoja sprzedac od rb2 i dolozyc troche to moze kiedys u mnie taka zawita w domku :)

Najwieksza zaleta jej jest wlasnie to ze mozna z niej zrobic prawdziwa elektryczna perke. Jakbym kupil tak Destroyer Pedal i nakladki GoodWoodsa to by mnie tyle samo a na ION'ie wyszlo by lepiej ;]

Tylko ciekawi mnie jedno, czy ion drum nie ma tej podstawki pod stopke zeby nie latala po podlodze? ;o

Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteśmy w temacie, czym wyciszyliście swoje perki (jeśli w ogóle)? Mam sprzęt z "jedynki", ale z tego co zaobserwowałem u znajomych, gary z RB2, mimo że mniej klekoczące, nadal nie zapewniają komfortu pod tym względem. Póki co, zainwestowałem w piankę izolacyjną do uszczelniana wanny ( :D ) i obkleiłem nią końcówki pałeczek - uderzenia są ZNACZNIE cichsze, ale to tylko prowizorka, pianka po kilku tygodniach zwyczajnie się ściera;/ Słyszałem o dedykowanych nakładkach wyciszających, ale nigdy nie znalazłem takowych w polskich sklepach konsolowych czy na Alledrogo. Orientujecie się gdzie można je dostać i za ile?

Edytowane przez rhapthorne
Odnośnik do komentarza
Skoro już jesteśmy w temacie, czym wyciszyliście swoje perki (jeśli w ogóle)? Mam sprzęt z "jedynki", ale z tego co zaobserwowałem u znajomych, gary z RB2, mimo że mniej klekoczące, nadal nie zapewniają komfortu pod tym względem. Póki co, zainwestowałem w piankę izolacyjną do uszczelniana wanny ( :D ) i obkleiłem nią końcówki pałeczek - uderzenia są ZNACZNIE cichsze, ale to tylko prowizorka, pianka po kilku tygodniach zwyczajnie się ściera;/ Słyszałem o dedykowanych nakładkach wyciszających, ale nigdy nie znalazłem takowych w polskich sklepach konsolowych czy na Alledrogo. Orientujecie się gdzie można je dostać i za ile?

Chodzi cos takiego KLICK aczkolwiek cena mnie zaskoczyla.Nie tak dawno koszt ich wynosil raptem 15 funtow wiec radze sie dobrze rozjerzec.

 

A teraz takie pytanko. Perke od ION'a mozna wykorzystac jako elektryczna perke. Kto mi powie z czym to sie je? Poprosze o maly poradnik dla laika ;x

Po podlaczeniu odpowiedniego modulu perkusja moze imitowac rozne dzwieki zalezne od ustawien.Cos jak w filmiku ponizej:

Odnośnik do komentarza

pogralem troche na tej perce z GH WT i powiem tyle,ze jest trudniej,ale za to bardziej klimatycznie niz na perce z RB 2,ogolnie imo talerze maja zbyt mala czulosc i trzeba w nie mocniej przywalic zeby zaliczylo uderzenie,na szczescie kabelek usb-midi rozwiazuje ten problem,ustawia sie czulosc na wieksza niz jest fabryczna i mozna uderzac gdzie sie chce na talerzu i zawsze chwyta,smiesza mnie dzieci na youtube ktore mowia w swoich 'recenzjach' tej perki ,ze jest ona beznadziejna etc,imo jest np lepiej wyciszona niz ta z RB 2,jedyne do czego mozna sie przyczepic to stopa ktora nie jest przymocowana na stale do konstrukcji,talerze wcale nie lataja,duzo mitow nt. tej perki,imo nie jest wcale gorsza od tej z RB 2,ale jesli ktos ma zamiar grac tylko w RB to 'nie tedy droga' i lepszym wyborem bedzie ta z RB/RB2

Odnośnik do komentarza

Na youtube tez widzialem filmiki niby ze talerze w perce ION'a sa tez malo czule. Wiec pytanie do kolegi wyzej, czy w ION'ie tez mozna zwiekszyc czulosc tak jak jest w perce od GHWT? Myslac logicznie chyba powinno sie dac ;D

 

Porownujac cenowo zakup ION'a a DIY wychodzi lepiej dla ION'a. Zeby miec perke zblizona poziomem do ION'a trzeba byloby zakupic nakladki GoodWoods'a, "rece" ktore podtrzymuja 2 bebny (czerwony i zielony) + destroyer pedal. Dobrze by bylo gdyby dalo sie to kupic u jednego sprzedawcy a tak nie jest i kazdy wie ile kosztuje wysylka do polski z usa. Wychodzi to razem ok. 1200zl przy aktualnym kursie dolara (3,50zl) ;o

 

ION kosztuje praktycznie tyle samo (z przesylka), nie musisz nic samemu skladac i mozesz stworzyc z tego elektroniczna perkusje. Przy okazji mozesz sprzedac swoja perke stara i masz jeszcze taniej ;]

 

Wybor jest prosty :P

Odnośnik do komentarza
Na youtube tez widzialem filmiki niby ze talerze w perce ION'a sa tez malo czule. Wiec pytanie do kolegi wyzej, czy w ION'ie tez mozna zwiekszyc czulosc tak jak jest w perce od GHWT? Myslac logicznie chyba powinno sie dac ;D

 

Porownujac cenowo zakup ION'a a DIY wychodzi lepiej dla ION'a. Zeby miec perke zblizona poziomem do ION'a trzeba byloby zakupic nakladki GoodWoods'a, "rece" ktore podtrzymuja 2 bebny (czerwony i zielony) + destroyer pedal. Dobrze by bylo gdyby dalo sie to kupic u jednego sprzedawcy a tak nie jest i kazdy wie ile kosztuje wysylka do polski z usa. Wychodzi to razem ok. 1200zl przy aktualnym kursie dolara (3,50zl) ;o

 

ION kosztuje praktycznie tyle samo (z przesylka), nie musisz nic samemu skladac i mozesz stworzyc z tego elektroniczna perkusje. Przy okazji mozesz sprzedac swoja perke stara i masz jeszcze taniej ;]

 

Wybor jest prosty :P

ION jest na tyle zaawansowana perka ze na 101% da sie zwiekszac czulosc poszczegolnych talerzy/bebnow :)

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję rozmiarów i wagi kartonu z drum setu od RB2 no i całego bundle'a. Jeśli ktoś ma drum set to proszę o zmierzenie i podanie wagi dosyć dokładnej (nie mówię, że musi być 36,15463 cm, ale żeby to było 36 np. :D no i waga to samo). Nie chce patrzeć na jakieś nie sprawdzone źródła, chcę wiedzieć od kogoś kto może to samemu sprawdzić.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko: jeżeli robię challenge na expercie to zalicza mi go też na innych poziomach? Bo nie chcę robić tylko na expercie do jakiegoś tam poziomu, gdzie już wyżej nie dojdę żeby potem dowiedzieć się, że jak chcę mieć achievementa to muszę robić wszystkie jeszcze raz na hard i jeszcze kilka :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...