Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że w jednym PSX Extreme była tabelka kompatybilności gitar i perkusji i tego jak się zachowują z poszczególnymi grami (Rock Band, Guitar Hero). Był by ktoś tak dobry i przeskanował mi to ewentualnie podał kompatybilność gitary z pierwszego Rock Band'a bo to właśnie ją mam zamiar zakupić.

Od razu powiem, że google nie jest mi obce i znalazłem jedną liste która jest niestety bardzo stronnicza na rzecz GH.

Odnośnik do komentarza

Tylko szczerze, po co te talerze? Jeśli chcecie grać na Expercie to mówię, przy trudniejszych utworach nie używa się ich bo są nie praktyczne, a przy latwiejszych nie ma i tak funu z tego, a co z tego, że będzie głos talerza, jak w piosence tego nie odczuwa się, no chyba, że mowa o freestyle mode, ale to się mija kompletnie z celem, jak ktoś chce być "perkusistą" w RB na freestyle mode. Dlatego to zbędny bajer...

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Tylko szczerze, po co te talerze? Jeśli chcecie grać na Expercie to mówię, przy trudniejszych utworach nie używa się ich bo są nie praktyczne, a przy latwiejszych nie ma i tak funu z tego, a co z tego, że będzie głos talerza, jak w piosence tego nie odczuwa się, no chyba, że mowa o freestyle mode, ale to się mija kompletnie z celem, jak ktoś chce być "perkusistą" w RB na freestyle mode. Dlatego to zbędny bajer...

Dzieki nie wiedziałem o tym :) to kupie sama perkusje

Odnośnik do komentarza
A grałeś na talerzach ;)? No właśnie...

Nie praktyczne w RB, bo nie ma znaczenia czy uderzasz w zielony talerz czy garnek, efekt jest ten sam (po za dźwiękiem na drum fills i free style mode), tak czy siak zbijasz zieloną nutkę...

Postawa growego nerda vs. próbującego się wczuć perkusisty-amatora. Talerze są fajne, bo dają (uwaga, teraz po angielsku) feeling. EOT

Odnośnik do komentarza

To ja na to, że nie dają feelingu bo na nich nie grasz, są nie praktyczne, jakbyś je miał to byś potwierdził moje zdanie, ja tylko mówię, jak chce wydać na darmo 2 stówki jego sprawa. Growy nerd? - ja? eh.. nawet nie wiesz co robię po szkole, czym się zajmuję, a od razu tak twierdzisz, hm... ciekawa teoria, czy ja o czymś nie wiem? Chyba, że masz na myśli, że jestem tym drugim to zwracam honor.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...