Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, Hiddinkowi się nie udało, Mourinho się nie udało, o Scolarim nie wspominam bo to kacap jest. Rusek już raczej więcej kasy nie wyłoży i drużyna się rozpadnie. Największy pozytyw jest taki, że teraz Drogba przejdzie do Śląska za pakiet wody mineralnej "kuracjusz beskidzki" i worek wapna do malowania linii i będzie we Wrocku wydzierał się do kamery za miche ryżu i Coca-Cole :D

 

Drogbe wezma do Milanu, koles ma dopiero 31 lat, perspektywistyczny, mlody zawodnik, ktory w przyszlosci moze stanowic o sile tego zespolu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz
Między Rosją a Grecją jest taka różnica, że Ci pierwszi odprawili faworyta rozgrywek w WIELKIM STYLU a Ci drudzy strzelili gola i murowali bramkę. Nie sztuka wygrać przez lucky strike`a. Sztuka to zdominować fawroyta i wysłac go do szkoły.

 

No popatrz, a Chelsea prowadzonej przez 'wielkiego" Hiddinka tak banalna sztuka sie nie udala, a przeciez to najlepszy trener swiata. Ojej.

 

Tak szczerze to ch uj mnie to obchodzi kto jest najlepszym trenerem w pilce noznej. Kloce sie dla samej idei. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli o ideę chodzi chodzi to ja także zawsze, ale to zawsze dyskutuję tylko po to by jej dogodzić. Nie ważny jest temat dyskusji , ważna jest dyskusja ;D

 

No to mamy dyskusję, lub wręcz teorię spiskową na miarę Dana Browna..(strasznie go nie trawię)..

 

Obejrzałem domniemany filmik i piękną analizę pomeczową. Wcale, ale to wcale nie mam ochoty oglądać tego spotkania po raz kolejny, tylko by zobaczyć to co zobaczyli Ci pseudo analitycy. W trakcie meczu ja tego w ogóle nie widziałem, nie widzieliście wy i nie widzieli sędziowie. Kto to widział zatem ?? Reporterzy Faktu i kibice Chelsea ?? Podobno widział to z ławki najlepszy trener na świecie !!

 

Skoro oni widzieli i uwierzyli ...... ..... ...... ........ ..... to ja im nie wierzę...

 

 

Do zobaczenia w Rzymie .. :)

 

Odnośnik do komentarza
No właśnie, Hiddinkowi się nie udało, Mourinho się nie udało, o Scolarim nie wspominam bo to kacap jest. Rusek już raczej więcej kasy nie wyłoży i drużyna się rozpadnie. Największy pozytyw jest taki, że teraz Drogba przejdzie do Śląska za pakiet wody mineralnej "kuracjusz beskidzki" i worek wapna do malowania linii i będzie we Wrocku wydzierał się do kamery za miche ryżu i Coca-Cole :D

 

Drogbe wezma do Milanu, koles ma dopiero 31 lat, perspektywistyczny, mlody zawodnik, ktory w przyszlosci moze stanowic o sile tego zespolu.

 

Hehe :) dobre.

Odnośnik do komentarza
Widzę że kibice Barcelony są ślepo zapatrzeni w swoją drużynę i nie potrafią przyznać że ten mecz to jeden wielki szwindel . Gratuluję awansu . Chelsea i tak za rok spróbuje ponownie .

No, Barcelona zapłaciła sędziemu, że nie podyktował karnego za rękę Pique, potem wyrzucił Abidala. Są tak bogaci, że mogli nawet całe UEFA przekupić.

 

A na poważnie, przez najbliższy rok będzie lament że Barca przeszła dalej, bo sędzia w jednej sytuacji dał dupy? W pierwszym meczu powinien szwab wylecieć i być karny a nikt nie robił z tego lamentu przez tydzień.

 

 

diesvindu - karny za rękę Pique mógł zostać podyktowany, to jedyna sytuacja z którą się zgodzę, że sędzie zakpił sobie, reszta to już wymyślanie na siłę, szczególnie z ręką Eto'o. Skoro ramie nie jest liczone jako ręka, to pacha ma być?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie uważam żeby mecz był kupiony. Nie wierzę w teorię spiskowe.

Rozumiem za to, że sędzia mógł się pomylić, ale nie 4 razy. Czyli nie licząc ręki Pique która każdy by zauważył, powinien dać jeszcze co najmniej jednego karnego.

 

Z Abidalem pomyłki nie było bo sam się przyznał że faulował.

A nawet gdyby faulu nie było to czerwona byłaby i tak mniejszą karą niż brak ewidentnych karnych.

 

Powtórki telewizyjne? Mogłoby być jak w futbolu amerykańskim, czyli ze trener może np. 2 razy zażądać powtórki. Ogólnie nie jest to dobre rozwiązanie ale lepsze to niż wielokrotne błędy wypaczające wynik całego spotkania.

 

Proszę nie mówić że "zwyciężył piękny futbol", "szczęście sprzyja lepszym" i bla bla bla. Byłoby to prawdą gdyby nie afera z sędzią. Tak musicie się pogodzić że graliście gówno a waszym bohaterem był Norweg.

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze nie uważam żeby mecz był kupiony. Nie wierzę w teorię spiskowe.

Rozumiem za to, że sędzia mógł się pomylić, ale nie 4 razy. Czyli nie licząc ręki Pique która każdy by zauważył, powinien dać jeszcze co najmniej jednego karnego.

 

Nie, nie powinien. Dobrze, że nie dał się zagiąć, bo Chelsea przewracała się często. Takie to wielkie ludziska, a nurkowały jak włoscy obrońcy. Co do faulu Abidala, właśnie powtórki tam za cholerę nic nie widziały. Widać tylko jakąś walkę o piłkę przez milisekundy i potem Anelkę, który potyka się o własne nogi. Dlatego Barcelona odwołuje się od tej kartki, bo nie było tam kontaktu praktycznie. Abidal mógł po prostu nie pamiętać dokładnie sytuacji, a żeby nie wzbudzać kontrowersji, przyznał rację sędziemu. Tylko, że powtórki z wielu kątów pokazują, że tam po prostu nie ma chu.ja żeby coś było. To była chyba "motyla noga" jeśli już coś miało być. Co do ręki Pique, to można było jak najbardziej interpretować to jak to zrobił Norweg. Pique nie miał zamiaru blokować piłki ręką, był odwrócony w innym kierunku, i właśnie wyhamowywał z biegu. Rękę miał sztywną, i był to naturalny ruch przy tej czynności. Piłka wręcz została nabita na tą dłoń, bo zawodnik Chelsea był bardzo blisko. Przy pasze E2 nie ma mowy o karnym, bo on bardziej osłaniał siebie, żeby w gębę nie zarobić, to tak poza tym.

 

Innymi słowy - mimo siłowego futbolu ze strony Chelsea, murowania własnej bramki (co oddaje procent posiadania piłki i niewielka liczba oddanych strzałów przez Chelsea, mimo grania w przewadze - i nie wykręcajcie się, że Barcelona oddała strzałów mniej w bramkę, skoro przed nimi broniła się cała drużyna Chelsea, więc liczcie strzały w zawodników Chelsea lepiej), mimo przewracania się o powietrze i wyłudzenia czerwonej kartki, mimo jednego bardzo szczęśliwego gola ustawiającego spotkanie, mimo posiadania koloru koszulki identycznego do mistrzów Europy z 2002... dostali ku.rwa gola w ostatniej minucie, co jest normalne - bo ile można się bronić, a najlepszą obroną jest atak, co mnie ubawiło po pachy - przynajmniej na przyszłość może wyciągną wnioski i wtedy zaczną grać otwarty futbol. Nie? To mam nadzieję, że ktoś znów da im klapsa na opamiętanie :)

Odnośnik do komentarza

Obiektywizm to nie jest twoja mocna strona. No chyba że jesteś ślepy/głupi/zbyt dumny żeby przyznać rację.

Zobacz sobie sytuacje dokładnie.

Czy fani Barcelony(nie wszyscy) naprawdę nie widzą tego z czym wszyscy się zgadzają?

 

Co do fartownej bramki, to przyznaj że obie takie były*.

 

 

 

*dla jednych piękne dla innych fartowne

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Widzę, że tutejsi fani Barcelony nie chcą przyznać, że Chelsea w tym półfinale NALEŻAŁ się chociaż jeden karny! (ręka Pique)

 

(nie jestem kibicem Chelsea czy MU)

 

Nie należał. Ręka Pique już tam była.

Odnośnik do komentarza

niektorzy sa tu ku,rwa niemożliwi.

 

czasami nie wiem czy ironizujecie, żartujecie czy ch..uj wie co, wystarczy sobie obejrzec powtorki albo caly mecz i pokornie przyznać, że Chelsea została publicznie wyruchana z całym impetem. tyle, nie wiem o co niektorym chodzi.

 

viśta el barca

Odnośnik do komentarza

A wracając do meczu LM. Wszyscy wiedzieli, że finał angielski będzie dla wielu ciężki do przełknięcia, zwłaszcza drugi z rzędu. Za to finał dwóch najlepszych drużyn Europy tego sezonu to będzie rarytas. Wszyscy wiedzieli, Platini też wiedział. I sędzie wiedział, że ON wie. Dostał co prawda zakaz wypowiadania. Ale za miesiąc nikt o tym nie będzie pamiętał, a teraz jego kariera potoczy się jak w komedii romantycznej. Dlaczego nie ma powtórek video dla sędziego ? Kto wiedział ten mecz - wie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie chcesz pojąć albo po prostu nie pojmujesz . Ogórki z Polski to europejska 3 liga , która kończy swój występ w europejskich pucharach już w pazdzierniku . Oni nie mają szans zjawić się w LM nawet za 10 lat . Mało tego Platini wprowadził taki udogodnienia w europejskiej lidze ,że nasi zaczną grać z porządnymi ekipami już w lipcu co może oznaczać totalną zlewką ze strony piłkarzy bo komu chciałoby sie grać na poważnie w perspektywie miesięcznego urlopu (vide sytuacja z Pucharem Intertoto ). LM pojawi się u nas jak Gates albo inny krezus na poważnie zainteresuje się polską piłką . Co napewno nie nastpi predzej niż w 2012 , bo przyszłośc rodziemgo sportu jest uzależniona w głównej mierze od tej imprezy . W Portugali wpłynęło to kojąco , w Austri i Szwajacarii cudów już jednk nie było .

 

Najpierw piszesz, że nie chcę pojąć pewnych rzeczy po czym...praktycznie mnie cytujesz czyli de facto przedstawiasz taką opinie jaką ja mam. Pisałem, że Polacy nie mają szans w LM. Ty co odpisałeś? Ogórki z Polski to europejska 3 liga , która kończy swój występ w europejskich pucharach już w pazdzierniku . Oni nie mają szans zjawić się w LM nawet za 10 lat .

Dalej jest o braku tak potężnych sponsorów jak na wschodzie czy na zachodzie czyli to samo o czym ja mówiłem. :rolleyes:

 

Nie zdzwiłbym się gdyby LM za pae nie przyjełaby od poczatku rozgrywek systemu mecz i rewanż bo faza grupowa to jeden wielki śmiech . Grając o punkty w 6 meczach jest zbyt lajtowo dla potentatów . Aby zwiększyć emocje i prawdobieństwo wyeliminowania mocnego zespołu trzeba wprowadzić system pucharowy od samego początku rozgrywek . Zyskaliby na tym zespoły (mniej meczów do rozgrywania ) i kibice . Wpływy z praw do transmitowania tez nie byłyby dużo mniejsze .

 

Przecież dokładnie tak wyglądał puchar mistrzów zanim powstała LM. To byłby krok wstecz.

 

LM to nie tylko Anglia Hiszpania i Włochy

 

Nie tylko. Ale tylko te drużyny coś tam osiągają :)

 

Ta czwarta drużyna o której mówisz , to w eliminacjach w 120 minucie dogrywki strzeliła gola skromnemu klubowi z Belgii Standard Liege . Także ona żadnym potentatem nie jest .

 

Heheheh ale bezsens. W takim razie jak Barcelona przegrała z Wisłą to też żadnym potentantatem nie jest? Drużyny z topu rozgrywają tyle spotkań, że muszą kiedyś przegrać albo słabo wypaść. Nie ma cudów. Wpadki często są na początku sezonu kiedy drużyna nei jest jeszcze w optymalnej formie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...