Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, chyba się pomylili i wymienili się koszulkami przed meczem, a nie po meczu. Inter gra jak Barca, Barca gra jak Inter. Dziwnie się to ogląda.

 

No a ja myślałem, że z Espanyolem to odpuścili celowo, a tu okazuje się że Barca złapała typową zadyszkę. Plus to, że nikt nie zdobył tytułu dwukrotnie.

 

Najgorsze, że hejterzy kosmicznej Barcy chyba nie do końca świadomie kibicują... INTEROWI. Tak INTEROWI.

 

Inter w finale i buc Mourinho okrzyknięty jakimś nowym Midasem... nie :/

Odnośnik do komentarza

Padaka w wykonaniu Barcy. Mourinho odciął od pępowiny Messiego i po ptakach. Liczę na rehabilitacje, bo nawet jak odpadną, to niech chociaż w jakimś stylu...

Edit. Inter bez dwóch zdań lepszy dzisiaj. Respekt i pokłony :yes:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No slabo.

Faktycznie z Espaniolem to myslalem ze Messi oszczedza sily, a on po prosty stracil forme, choc 2 strzaly palce lizac.

 

Obrona bardzo slabo, Keita tragedia. Dlaczego Alves w reprezentacji Brazyliii jest tylko zmiennikiem Maicona to widac jak na dloni.

Najbardziej zawiodl mnie Pique. Dwie bramki bym jemu zaliczyl.

 

Nie da sie ukryc Inter byl lepsza druzyna. Jednak nic tak nie wkurza jak komentarz kolesi kibicujacych przeciwnej druzynie i kompletnie nie wiedzacych o czym mowia i nie widzacy powtorek...

 

Czemu zszedl Ibra? Czemu ani Henry ani Bojan nie wszedl? Guardiola sie pogubil albo ma powazniejsze problemy z druzyna niz sie wydaje...

Odnośnik do komentarza

Barca niestety sie ostatni pogubila,

 

Wygrane GD nie byly do konca zasluga FCb a raczej "przestraszeniem sie " Realu, ktory wrocil na swoja droge w meczu z Valencia. Real nie przegra juz do konca sezonu, o to szczerze moge sie zalozyc o kazde pieniadze. I jesli Barca nie zagra wielkiego meczyu na CN z Interem to nie tylko przegra LM ale tez PD.

 

Zdjecie Ibry i wpuszczenie..... Abidala?? Owszem Ibra grał? piach i tylko podtrzymuje mnie w przekonaniu ze bylo to kolosalnie zle posuniecie wymiana Ibry za E2 + 50. Czyli w sumie kupienie go za 75m. Za tyle to by mogli miec torresa, ktory duzo bardziel pasowal by do Barcy.

 

Ibra gra glownie tylem do bramki, wiecej "kombinuje" a im potrzeba tylko sszybkiego czlowieka do dostawienia nogi. vide E2, Torres, a marzeniem bylby Rooney.

 

Inter dzisiaj zagral jak profesor. I mysle ze skladanie tu na przeprawe Luksusowymi autobusami wartymi z 1,5m e. nie ma tu zadnego znaczenia. Barcelona niestety przezywa dolek. i mam nadzieje ze szybko sie pozbiera.

 

Jak pokazal dzisiejszy mecz, wykluczenie Messiego z gry = murowany sukces

 

Edit: Oby Iniesta szybko wroil do formy bo granie w pomocy Xavi , keita , Busques jest Pomylka.

 

Pozatym dlaczego wystawia Keide?? najslapszy w GD, najslapszy (poza glupota alvesa) w derbach z Espanyolem a on nadal go faworyzuje. Dla mnie Keyta jest 2 klasy nizej niz Yaya

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Wracalem z meczu ligowego, odpalilem livescore na telefonie, zobaczylem wynik.

Jak dojechalem do domu mogla byc z 70 min, po wejsciu do domu nie odpalalem nawet tv.

poszedlem pod zimny prysznic bo nic innego d glowy mi nie przyszlo..

W sumie po wciagnieciu dupa jakiegos klubu o bialych barwach gdzies z madrytu moglo im sie w tych dupach poprzewracac..

Szkoda, ze odpadna w polfinale..

Podobno Perez organizuje rownolegle drugi final LM pomiedzy realem a manu..

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

 

Jak pokazal dzisiejszy mecz, wykluczenie Messiego z gry = murowany sukces

 

Tylko gdy Barca jest oslabiona - czyli brak zawodnika jak Iniesta ktory w razie czego jest w stanie zdublowac Xaviego (tez dzis odcietego) czy Messiego.

 

Ibra byl kryty indywidualnie - co normalnie otwiera droge do bramy Messiemu i kumplom. Ibra dla obroncow jest bardzo meczacym tematem (i generalnie nie zgadzam sie z Toba w jego temacie - choc tez wolalbym Torresa). Tyle ze dzis Messi nie byl w stanie nic zdzialac, a Alves poza nurkiem ((za co bym go skopal jak Pepe kogos kiedys) co mnie w(pipi)ia tak samo w druzynie ktora wspieram jak w przeciwnych (po kuj nurkowac jak mozna po prostu brame strzelic?)) nie pokazal nic kompletnie nic - w obronie tez mizeria. Messi ma dolek i nie ma zmiennika w postaci Iniesty. Keita teraz to porazka - facet jest zgubiony. Pedro sam nie da rady... O Busquetsie nie wspomne - nawet jako defensywny dzis sobie slabo radzil i w duzej mierze on odpowiada za skutecznosc Interu w ataku.

 

No ale nie umniejszajmy poziomu Interu lamentujac nad Barcelona. Inter zagral genialne zawody - no i nie oszukujmy sie Mourinho jest lepszym trenerem bo ten facet jest w stanie trenowac kazda druzyne swiata i zmieniac ja w mig w zwyciezce, a nie tylko druzyne, ktorej filozofia jest przesiakniety...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...