Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest porównywalnie brutalny faul do tego/tych autorstwa Pepe? Dwa razy w karierze Rio odje.bał taką akcję, przy czym było to nieumyślne, a Ty go wyzywasz od boiskowych brutali. Do takiego Pepe czy Materazziego to mu daleko i to bardzo. Zresztą... zamknijmy może ten temat w tym topicu, bo mało to ma wspólnego z CL.

Umyślne nieumyślne mnie to nie obchodzi, równie dobrze mógłbym powiedzieć,że Pepe kopnął nieumyślnie Cissokho ;) Po prostu przestań się żalić na zawodników innych drużyn, patrz najpierw na swoich ulubieńców .:thumbsup:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=y7aMiAd0KJs

 

Rio przykładem człowieka ,który ma nerwy ze stali na pewno nie jest ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, nie rozmawiam już ze ślepymi fanatykami realu, bo to jest jak rzucanie grochem o ścianę. Jak dorośniesz, to się odezwij, ok? Może wtedy będę miał cierpliwość z Tobą dyskutować. Póki co mija się to z celem.

 

Czyli jeden z najbardziej kretyńskich argumentów do niekontynuowania tematu bądź rozmowy. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

-_-

 

Jasne,że Pepe jest walnięty i to ostro momentami i że Rio nie jest taki jak on.Pisze to już któryś raz , chodzi mi o to ,że dla mnie Figlarz wychodzi po prostu na hipokrytę,który krytukuje przeciwników,a nie patrzy co swoi czasami odwalają na boisku ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Napisalbym ci na kogo wychodzisz, ale nie chcę dostać warna za obrażanie, więc sobie oszczędzę.

 

Skoro Pepe jest taki poje.bany to po co go bronisz jak jakiś fanatyk? Poza tym kto tu jest hipokrytą? Pierw piszesz, ze Ferdinand jest taki jak Pepe, a teraz gadasz co innego.

 

 

Pepe broniłem,ale przede wszystkim mówiłem,że jego zachowanie mi w ogóle nie przeszkadza.

 

Nigdzie nie napisałem,że Ferdinand jest taki jak Pepe. Chyba źle zrozumiałeś moje wcześniejsze słowa albo w ogóle ich nie zrozumiałeś :turned: Dziwiłem się tylko,że nie jedziesz po Ferdinandzie po tym jak to robiłeś po Pepe czy Essienie którzy popisywali się brutalnymi zagraniami.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy skład Chelsea lepszy niż ostatnio. Alex na stoperze, Ivanović na prawej, Malouda za Żirkowa, Anelka w składzie. Tylko czemu Ancelotti w tak ważnym momencie ciągle forsuje Torresa? Na ławce będzie siedzieć dwóch napastników, którzy dawaliby większe szanse na zwycięstwo, Drogba i Kalou. Cóż, tak czy siak niewielkie są szanse na skurszenie monolitu, jaki tworzy zespół Fergusona. Trzeba było w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza

Shachtar 4-0 Barcelona :potter: ...dobra rozmarzyłem się. Dzisiaj Barcelona może mieć trochę problemów z ukraińcami w związku z nieobecnością Iniesty,ale myślę,że 2-1 spokojnie będzie dla Blaugrany.

 

Co do meczu Manu z Chelsea to liczę na podobne starcie co tydzień temu,tyle że z jedyną bramką dla The Blues. Dogrywka i karne to byłoby coś :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...