Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. To niby krok w przód, że mistrz Polski potrafi wyeliminować pół-amatorski niemalże zespół z bułgarskiej wioseczki, który do Krakowa przyjechał zwiedzać zabytki, ale jednak trzeźwo patrząc, to była ta łatwa faza o nazwie "uniknijmy kompromitacji".

 

W rundzie play-off Wisła nie będzie faworytem. Nie jest rozstawiona. Na pewno nie będzie faworytem starcia z Kopenhagą, z pozostałymi może 50-50 dla optymistów. No tak, mistrz Polski nie będzie faworytem w starciu z Apoelem Nikozja. Tak to na dzisiaj wygląda i triumf nad potężnym Liteksem tego nie zmienia. Cóż, jeśli ten Maor jest faktycznie taki kosmiczny, to ich rozpyka.

Odnośnik do komentarza

No tak, niech jeszcze Stona wróci i napisze coś w stylu "uhaha, Wisła awansowała, ehehe, mam nadzieję że następny mecz przegra, ale fun", tradycja zostanie zachowana.

A co złego napisałem? W sumie to dla takiego gościa jak ty może być dziwne, że w lidze życzę im porażek. No ale czego się spodziewać po "kibicu" polskich drużyn. Amen

Odnośnik do komentarza

Ależ jest dokładnie odwrotnie. Ja będę zdziwiony, jeśli kiedyś po meczu Wisły _nie_ napiszecie, że życzycie jej porażek. Wiem, czego się spodziewać po kibicach, nie wyraziłem wszak niczego innego, jak właśnie zrozumienia, że pewne rzeczy są stałe. Co nie znaczy, że przestają być męczące.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

No gratulacje dla wisly. Już są w Grupowej LE. Liczę więc na to, że w naszej ekstraklasie będą tracić punkty w tak samo pięknym stylu jak robił to Lech.

 

shift Cię boli?

 

ocb z tym błędem sędziego? wg mnie (patrząc z młyna) faul był ewidentny.

Odnośnik do komentarza

No gratulacje dla wisly. Już są w Grupowej LE. Liczę więc na to, że w naszej ekstraklasie będą tracić punkty w tak samo pięknym stylu jak robił to Lech.

 

shift Cię boli?

 

ocb z tym błędem sędziego? wg mnie (p

atrząc z młyna) faul był ewidentny.

 

sprytnie zakamuflowany przekaz "byłem na meczu, heloł " : -)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

No gratulacje dla wisly. Już są w Grupowej LE. Liczę więc na to, że w naszej ekstraklasie będą tracić punkty w tak samo pięknym stylu jak robił to Lech.

 

shift Cię boli?

 

ocb z tym błędem sędziego? wg mnie (p

atrząc z młyna) faul był ewidentny.

 

sprytnie zakamuflowany przekaz "byłem na meczu, heloł " : -)

 

a i owszem.

Odnośnik do komentarza

pierwszy sezon od dłuższego czasu w miarę dobry i w mediach panuję niemalże euforia. Borek ekscytuje się gdy Diaz marnuje entą sytuację, Adam Godlewski oczami przyszłości widzi 2 polskie kluby grające na jesień a Kołtoń kształtuję nową rzeczywistość chwaląc niektórych reprezentantów. O czym to świadczy? O mentalnym wieśniactwie bo jak inaczej uznać by blisko 40-milionowy kraj nie miał żadnego reprezentanta na wiosnę. W klubowym rankingu jesteśmy na tę chwilę dopiero 23 miejscu a aby myśleć o przynajmniej 2 klubach uczestniczących w eliminacjach LM musimy podskoczyć o 8 lokat co w przełożeniu na punkty wynosi trochę ponad 6 punktów. Wyprzedzają nas m.in takie tuzy europejskiej piłki jak Białoruś, Izrael czy Cypr. Ja wiem, że powstają nowe stadiony, T-Mobile w swym wielkim dobrodziejstwie wyłożyło 20mln a w lidze nawet mamy reprezentantów różnych egzotyznych krajów, ale na rany i krew Chrystusa zbliżamy się dopiero do europejskiego średniactwa. Jeśli w końcu ostatecznie anihlilują PZPN to może w końcu przestaniemy się wstydzić za naszych grajków a piłkarzy nie będą traktować Polski jako odskoczni do lepszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Przecież co sezon Borek z Kołtunem się podniecają. Taką mają pracę.

 

@Ofsajd

Obejrzyj sobie powtórki, faulu na Meliksonie nie było.

 

Widziałem, faktycznie bramkarz najpierw piłkę trafił, ale aktorzenia tam za wiele nie było. Na żywo wyglądało to na ewidentny faul i jedenastkę.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Przecież co sezon Borek z Kołtunem się podniecają. Taką mają pracę.

Wiadomo, okrzyk KOTOROWSKI! podczas gdy mistrz Polski kopal sie w czolo w meczu z kazachska potega to juz jest kultowy. Podczas meczu ze Skonto tez musieli udawac ze mecz jest na jakimkolwiek poziomie. I tez bylo to zalosne. Praca pracą, ale trzeba sobie powiedziec ze poziom komentarza sportowego w Polsce dostosowal sie do poziomu pilki. Sam fakt ze daje sie mikrofon do reki Kowalczykom, Kołtoniom czy innemu Wojtkowi Jagodzie juz o czyms swiadczy. Sensownych komentatorow mozna policzyc na palcach jednej reki, ale wazne mecze ktore oglada w TV wiecej niz 3 osoby dostaja zwykle miernoty typu "Mati i Roko".

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Porównanie pieniędzy jakie UEFA daje za europejskie puchary:

 

Premia za udział w fazie grupowej 7,1 mln € (LM) - 1 mln (LE)

Zwycięstwo w fazie grupowej 800 tys. € (LM) - 140 tys. (LE)

Remis w fazie grupowej 400 tys. € (LM) - 70 tys. (LE)

Awans do 1/16 finału - - - - 200 tys. (tylko LE)

Awans do 1/8 finału 3 mln € (LM) - 300 tys. (LE)

Awans do 1/4 finału 3,3 mln € (LM) - 400 tys. (LE)

Awans do 1/2 finału 4,2 mln € (LM) - 700 tys. (LE)

Przegrana w finale 5,6 mln € (LM) - 2 mln (LE)

Triumfator 9 mln € (LM) - 3 mln (LE).

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Basałaj obiecał rozwinięcie szkółki piłkarskiej gdy zostawał prezesem. Gdy przyszedł Stan to zadanie zostało przydzielone jemu, a że gość wie jak powinna wyglądać szkółka z prawdziwego zdarzenia, więc nie wykluczone że pieniądze na ten cel pójdą z pucharów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...