Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

APOEL przegra jeszcze tylko z Szachtarem w ostatniej kolejce gdy będzie miał już pewny awans z grupy i później wygra LM. Powtórzy się historia z 2008 roku kiedy to zwycięzca LM - FC Barcelona przegrała tylko z Wisłą w ostatniej rundzie kwalifikacji i z Szachtarem po zapewnieniu sobie wyjścia z grupy. Całą przyszłą wypłatę stawiam na wygraną cypryjczyków w LM. kurs na bwin to 301.00 więc zostanę bogaty <sasasasasa>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie widziałem sytuacji po którym Barca miała karnego. Z komentarzy wynika, że czerwo to faktycznie była przesada, ale to powinien być drugi karny w tym meczu po wcześniejszej sytuacji w której Fabregas był ewidentnie faulowany w polu karnym (przy stanie 0-0). Znowu brak konsekwencji w ocenie postawy sędziego, nieładnie :no:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A sędzia znowu ustawił spotkanie pod Barcelonę. Czerwo z dupy to samo karny. Brak mi już słów na tych sędziów w LM.

Aż mi się już tego czytać nie chce, widać, że Mou wyprał wam mózgi, Czerwo rzeczywiście z dupy, ale karny jak najbardziej słuszny. A o tym, ze wcześniej powinien być karny na Fabregasie albo o tym, że sędzia podyktował spalonego gdy Alexix wychodził sam na sam z bramkarzem (którego nie było) to już nie wspomnisz.

Edytowane przez kidnappa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, wielki Mialn zremisował przez to, że Bate zapłaciło sędziom, Barca też nieźle sypnęła żeby sędzia wywalił jednego z zawodników. Dzięki temu mogła kontrolowac cały mecz i strzelić 4 bramki przy kompletnej niemocy gospodarzy. Jestem pewny, że gdyby grali w 11 to by pokonali katalończyków.

Idź Obso do tematu o Serie A pisać kolejne posty science-fiction o potężnym Milanie. Może wreszcie przejrzysz na oczy jak Barca wpadnie na San Siro i rozwali ten twój potężny Milan.

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Dziwkami to nazywać można Barcę po meczu w 2009 z Chelsea i w zeszłej LM w meczu z Arsenalem. Kto nie widzi że sędziowanie jest ewidentnie pod tych pier.dolonych nurków i symulantów tej jest ślepy i głupi.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że większości kibiców żal dupę ściska, że Messi i Barcelona robią sobie regularnie z piłkarzy ich ukochanych klubów swoje dziwki. To was po prostu boli.

 

Akurat na Camp Nou to Milan zrobil z Barcy dziwke a Messi nie istnial :sorcerer:

 

 

 

 

Może wreszcie przejrzysz na oczy jak Barca wpadnie na San Siro i rozwali ten twój potężny Milan.

 

No... tak jak w pierwszym meczu miala rozwalic i sie zes,rala.

Odnośnik do komentarza

Nie mial asysty, to Abate podal te pilke, zacznij ogladac mecze, gdzie indziej niz na livescore;/

 

 

 

Poki nie beda przyznawac goli za kazde 5 strzalow w swiatlo bramki, to nikogo nie interesuje fakt takich strzalow.

 

 

 

Meczace sa rozmowy z ludzmi, ktorzy nie maja pojecia o pilce noznej i dyskutuja o meczach, ktorych nie widzieli;/

Odnośnik do komentarza

Odezwał się wielki ekspert. Jeżeli Milan stwarzając dwie sytuacje na cały mecz zrobił sobie z Barcy dziwkę to naprawde gratuluje Ci trzeźwego myślenia. To, ze milan zremisował ten mecz to tylko fart i tyle. Oni w tym meczu nie istnieli i nie potrafili wyjść ze swojej połowy, ale taka jest piłka nie zawsze wygrywa lepszy.

Poki nie beda przyznawac goli za kazde 5 strzalow w swiatlo bramki, to nikogo nie interesuje fakt takich strzalow.

A ktoś tu mówił o przyznawaniu golów ? Mowiłeś, ze Messi w tym meczu nie istniał a jak sie okazuje to istaniał i miał kilka sytuacji do zdobycia gola.

Ciekawe co bedziesz mówił jak milan polegnie na San Siro, pewnie znowu bedzie to wina sedziów.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...