Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lionel ma plakat messiego wiec nie jest sezonowcem!

 

przecztaj mój post w temacie premiera division gdzie pisałem o plakatach. cytuje moja wypowiedź:

 

plakaty które nie są przyklejone i widnieja na nich byli gracze barcy(Deco,Petit,Giuly,Ronaldinho,Romario itd) swoją droga za niektore plakaty na aukcjach wydawałem po 100zl(Romario)

 

więc jeszcze jakiś problem?

 

WTF?!1

 

btw. Chelsea do przodu w miejsce wykartkowanych graczy pośle Fernando 'New Born' Torresa :D Mogą nawet od początku wyjść w 10tkę, to zwiększy ich szanse na zwycięstwo w finale ;)

Odnośnik do komentarza

Tej o co chodzi z tym hejtingiem barcelony? Jakie oszustwa? To, ze wszyscy cisneli Orsona barsa w PES12 nie swiadczy chyba o tym, ze ta druzyna jest chu.jowa. Lepsze to niz murowanie bramki.

podobno w PES 2013 Konami stawia na realizm i Barca będzie miało staty na poziomie PSG :P :P :P

 

ach, to nie był twój dzień Mejmie , spoko, po burzy wychodzi słońce i takie tam :D

Odnośnik do komentarza

Orson to ty chociaz napisz za co nienawidzisz barcy zeby byla jasnosc. Bo z tego co pisujesz po forum masz wielkiego buthurta o tego multi w PES ;/

za to, że w stosunku do nich stosowane są inne kryteria sędziowski?

 

serio jak jest Derby Mediolanu to przy meczach Barcy wygląda to jak MMA.

 

Bo Barcelonka miała grać piękny futbol i promować piłkę, inni niech grają twardo , Barcy ruszać nie było wolno. Za gów.no piłkarze wylatywali z boisk- V. Persi za zagranie po gwizdku np

 

 

Mejm naprawde rozróżniam randomów w PES od rzeczywistości . Owszem jest to nydne ale to wina Konami , nie jestem psycho by po grze oceniać klub

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To czy barsa jest/miala byc ambasadorem pilki to troche malo istotne (w tym przypadku). Oceniam to co widzialem. A az dwa razy widzialem przez 90min jak jedna druzyna stoi na swojej polowie a druga przez 90min na nich napiera. I jesli mialbym ogladac taki final LM czy inne spotkania "na szczycie" to w sumie wali mnie postepowanie sedziow czy kogo tam jeszcze kto przyczynia sie do tego, ze barcelona (czy jakikolwiek inny klub) wygrywa. Skoro druzyna, ktora jest wynoszona (na forum) na oltarze musi stosowac tak perfidnie ch.ujowa i zabijajaca piekno futbolu taktyke to jednak cos w tej barsie musi byc (a nie tylko pomoc od sedziow). A, ze przegrala na wlasne zyczenie to zupelnie inny temat.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To czy barsa jest/miala byc ambasadorem pilki to troche malo istotne (w tym przypadku). Oceniam to co widzialem. A az dwa razy widzialem przez 90min jak jedna druzyna stoi na swojej polowie a druga przez 90min na nich napiera. I jesli mialbym ogladac taki final LM czy inne spotkania "na szczycie" to w sumie wali mnie postepowanie sedziow czy kogo tam jeszcze kto przyczynia sie do tego, ze barcelona (czy jakikolwiek inny klub) wygrywa. Skoro druzyna, ktora jest wynoszona (na forum) na oltarze musi stosowac tak perfidnie ch.ujowa i zabijajaca piekno futbolu taktyke to jednak cos w tej barsie musi byc (a nie tylko pomoc od sedziow). A, ze przegrala na wlasne zyczenie to zupelnie inny temat.

A widziałeś mecz z Interem? Skoro drużyna ma zaliczkę i gra na wyjeździe (do tego z Barceloną), to nie wyjdzie w ofensywnym składzie, tylko będzie broniła wyniku. A Chelsea pokazała wyższość, bo strzeliła dwie bramki, grając w 10.

 

Z tym pięknem futbolu to śmiechłem, bo piękno futbolu w Barcelonie jest wtórne i mdłe.

Odnośnik do komentarza

Chelsea Królowo Polski!!!

 

 

Farsalończycy już hejtują minusami, ale to nie sprawi, że będziecie w finale, ok?

 

"Farsolończyków" możesz sobie jechać do woli, ale od największej świętości (Polska) wara.

Prędzej bym się spodziewał powrotu taty ogqoza na chatę niż, że tego się przyczepiłeś.

oqozoo chyba też :D

 

edit a może jednak nie? sam nie wiem już z tych emocji :P

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Z tym pięknem futbolu to śmiechłem, bo piękno futbolu w Barcelonie jest wtórne i mdłe.

No jak za przyklad ma sie polska lige i wrestling to mozna miec takie zdanie.

 

Ja nie po to ogladam mecze, zeby przez 90min przytakiwac, ze "no niezla ta taktyka murowania bramy, swietny pomysl, genialny" tylko po to, zeby ogladac zwody, wyjscia, dryblingi i inne "sztuczki". Gra ma byc do przodu a nie jakies szachy. Po finale ME 2004 miedzy Grecja a Portugalia gardze kazda druzyna grajaca jak wowczas Grecy. A w tym polfinale czelsi ich nawet przescignelo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...