Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

To czy barsa jest/miala byc ambasadorem pilki to troche malo istotne (w tym przypadku). Oceniam to co widzialem. A az dwa razy widzialem przez 90min jak jedna druzyna stoi na swojej polowie a druga przez 90min na nich napiera. I jesli mialbym ogladac taki final LM czy inne spotkania "na szczycie" to w sumie wali mnie postepowanie sedziow czy kogo tam jeszcze kto przyczynia sie do tego, ze barcelona (czy jakikolwiek inny klub) wygrywa. Skoro druzyna, ktora jest wynoszona (na forum) na oltarze musi stosowac tak perfidnie ch.ujowa i zabijajaca piekno futbolu taktyke to jednak cos w tej barsie musi byc (a nie tylko pomoc od sedziow). A, ze przegrala na wlasne zyczenie to zupelnie inny temat.

 

Piekno barca pokazała raz przy pierwszej akcji w pierwszej połowie, kiedy było podanie z piętki. Potem to było tylko tępe podania i bezmyślne próby wejścia do bramki.

 

100 razy bardziej wolę to co było za czasów Ronaldinho, Deco i Eto.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym pięknem futbolu to śmiechłem, bo piękno futbolu w Barcelonie jest wtórne i mdłe.

No jak za przyklad ma sie polska lige i wrestling to mozna miec takie zdanie.

 

Ja nie po to ogladam mecze, zeby przez 90min przytakiwac, ze "no niezla ta taktyka murowania bramy, swietny pomysl, genialny" tylko po to, zeby ogladac zwody, wyjscia, dryblingi i inne "sztuczki". Gra ma byc do przodu a nie jakies szachy. Po finale ME 2004 miedzy Grecja a Portugalia gardze kazda druzyna grajaca jak wowczas Grecy. A w tym polfinale czelsi ich nawet przescignelo.

 

To zacznij ogladac inny sport ziomuś.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym pięknem futbolu to śmiechłem, bo piękno futbolu w Barcelonie jest wtórne i mdłe.

No jak za przyklad ma sie polska lige i wrestling to mozna miec takie zdanie.

 

Ja nie po to ogladam mecze, zeby przez 90min przytakiwac, ze "no niezla ta taktyka murowania bramy, swietny pomysl, genialny" tylko po to, zeby ogladac zwody, wyjscia, dryblingi i inne "sztuczki". Gra ma byc do przodu a nie jakies szachy. Po finale ME 2004 miedzy Grecja a Portugalia gardze kazda druzyna grajaca jak wowczas Grecy. A w tym polfinale czelsi ich nawet przescignelo.

 

Może zacznij oglądać NBA, jak chcesz widowiska. Chelsea na tyle na ile mogła (granie przez większość spotkania w 10) poszła do przodu i strzeliła w tym meczu 2 gole. ;]

Odnośnik do komentarza

To czy barsa jest/miala byc ambasadorem pilki to troche malo istotne (w tym przypadku). Oceniam to co widzialem. A az dwa razy widzialem przez 90min jak jedna druzyna stoi na swojej polowie a druga przez 90min na nich napiera. I jesli mialbym ogladac taki final LM czy inne spotkania "na szczycie" to w sumie wali mnie postepowanie sedziow czy kogo tam jeszcze kto przyczynia sie do tego, ze barcelona (czy jakikolwiek inny klub) wygrywa. Skoro druzyna, ktora jest wynoszona (na forum) na oltarze musi stosowac tak perfidnie ch.ujowa i zabijajaca piekno futbolu taktyke to jednak cos w tej barsie musi byc (a nie tylko pomoc od sedziow). A, ze przegrala na wlasne zyczenie to zupelnie inny temat.

 

mylisz się Pan

 

1. otóż perfidną taktykę od kilku lat stosuje Barcelona w każdym swoim meczu - gra w dziada, zmusza przeciwnikow do biegania za piłką, dosłownie ich zamęcza, spoko wolno im grać cały czas to samo, ale nie życzę sobie tej propagandy, że to niby piękny futbol - gdzie woleje, szybkie kontry, strzały z dystansu itd., serio wolałbym oglądać reprezentację Niemiec z lat 90tych, kóra potrafiła grać przez 75-80 minut koninę i przegrywać 0:2, a potem w końcówce doprowadzać do remisu albo strzelić 3 bramki

 

2. jedynym wyjściem na taki sposób gry jest właśnie autobus, żeby nie marnować bezproduktywnie sił na bieganie za gałą i przepowadzanie szybkich kontr, dopóki barcelona będzie grała tę swoją kaszanę, inne klasowe drużyny będą grały murarkę

 

3. jak Cię tak dziwi hejt na karłów, to obejrzyj sobie mecze CL z ostatnich trzech sezonów, gdzie karłom nie szło i działy się cuda w sędziowaniu/występowała wybiórcza skrupulatność w egzekwowaniu przepisów

 

mam nadzieję, że pomogłem Ci rozwikłać zagadkę wieczoru: czemu tak wiele znamienitych oobistości forumka popierało w tej rywalizacji petrodolary romana?

Edytowane przez golab
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Piekno barca pokazała raz przy pierwszej akcji w pierwszej połowie, kiedy było podanie z piętki. Potem to było tylko tępe podania i bezmyślne próby wejścia do bramki.

 

100 razy bardziej wolę to co było za czasów Ronaldinho, Deco i Eto.

 

Wtedy przynajmniej było ich stać na jakieś niekonwencjonalne zagranie. Pamiętacie gola Ronaldinho z czuba? :D Teraz tak jak piszesz próbowali wejść z piłką do bramki. Beka, bo Chelsea zamknięta na 16 metrze i miejsce na strzał z dystansu, a oni dalej próbują się przebijać. Raz karzeł strzelał, to piłka trafiła w słupek, zamiast próbować dalej tego rozwiązania, to sobie wymieniają podania przed polem karnym. LOL!

Odnośnik do komentarza

Piekno barca pokazała raz przy pierwszej akcji w pierwszej połowie, kiedy było podanie z piętki. Potem to było tylko tępe podania i bezmyślne próby wejścia do bramki.

 

100 razy bardziej wolę to co było za czasów Ronaldinho, Deco i Eto.

 

Wtedy przynajmniej było ich stać na jakieś niekonwencjonalne zagranie. Pamiętacie gola Ronaldinho z czuba? :D Teraz tak jak piszesz próbowali wejść z piłką do bramki. Beka, bo Chelsea zamknięta na 16 metrze i miejsce na strzał z dystansu, a oni dalej próbują się przebijać. Raz karzeł strzelał, to piłka trafiła w słupek, zamiast próbować dalej tego rozwiązania, to sobie wymieniają podania przed polem karnym. LOL!

 

jakbys mial 140cm i 35kg wagi to kazdy strzal sprawialby Ci bol..

Odnośnik do komentarza

@golab

Ty wolisz murare ja wole kaszane. Wiec w tej materii remis.

 

wolę piłkę z pomyślunkiem w myśl zasady "gra się jak przeciwnik pozwala"

 

wpis. Futbol to TAKŻE defensywa i ta też jest piękna.

 

Huj tam z Barcą, odpadają co 2 lata.

 

TORRES STRZELIŁ GOLA!

 

Torres.

 

Fernando.

 

Gola.

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

szacun dla niefo, że nie szukał karnego a była okazja bo Valdes zaszarżował.

Odnośnik do komentarza

@golab

Ty wolisz murare ja wole kaszane. Wiec w tej materii remis.

 

Przestań pisać głupoty.

 

Śmiesz wspominać o antyfutbolu tylko dlatego, że Chelsea wybrała taktykę, która przeciw barcelonie jest skuteczna. To jest usprawiedliwanie swojej własnej porażki - i to nie własna nieudolnością, tylko strategia rywala, który nie ma ochoty bezproduktywnie latać za każdym karłem z barcy.

 

Milion podań i wchodzenie do bramki, piękno piłki i wielki leo piłkarska perfekcja messi :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...