Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bronic wyniku 0:0 w finale? No ku.rwa xD

 

No i teraz mają tytuł. Jak widać warto było.

No fani sie na bank ciesza. I chyba tylko oni bo kazdy komu obie druzyny powiewaly i tak po 15min byl za Bayernem (abstrahujac odtego, ze choragiewki podziwialy gre czelsi z barca a teraz pisza o antyfutbolu).

Odnośnik do komentarza

Bronic wyniku 0:0 w finale? No ku.rwa xD

 

No i teraz mają tytuł. Jak widać warto było.

No fani sie na bank ciesza. I chyba tylko oni bo kazdy komu obie druzyny powiewaly i tak po 15min byl za Bayernem (abstrahujac odtego, ze choragiewki podziwialy gre czelsi z barca a teraz pisza o antyfutbolu).

 

Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że to dla oka nie wygląda zbyt fajnie, ale jeśli to ma być droga do sukcesu, to niech tak będzie. Niektórzy piłkarze czekali tam wiele lat na ten tytuł i w końcu się udało.

Odnośnik do komentarza

piłka to piękny sport ale czemu kurwa co kilka lat zawsze jakaś jebana drużyna czy to klubowa czy reprezentacja wygrywa jakich puchar pokazując całemu światu,że najlepszą taktyką jest szczelny autobus w polu karnym i nadzieja w jakiejś kontrze :(

Miejmy nadzieję, że zdarzy się to znowu na najbliższych mistrzostwach Europy, a tą drużyną będzie Polska :). chociaz reprezentacja Smudy nie gra w taki sposób... ale kto wie, kto wie :)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=b0ahW0swF0g

 

oglądając ten mecz, doszedłem do wniosku, że Chelsea gra futbol dla koneserów, nie dla typków, którzy mają wyobrażenie o piłce rodem z podwórka, czyli uznaniowe faule, brak spalonych i ciągły atak od jednej bramki do drugiej

 

prawdziwe piękno sztuki destrukcji

 

cwaniactwo i buta helmutów zostały wspaniale pokarane, a Chelsea za zasługi dla futbolu w tym sezonie odebrała należną nagrodę, w tym pokolenie odchodzących już piłkarzy wreszcie coś wygrało

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

http://www.youtube.com/watch?v=b0ahW0swF0g

 

oglądając ten mecz, doszedłem do wniosku, że Chelsea gra futbol dla koneserów, nie dla typków, którzy mają wyobrażenie o piłce rodem z podwórka, czyli uznaniowe faule, brak spalonych i ciągły atak od jednej bramki do drugiej

 

prawdziwe piękno sztuki destrukcji

 

cwaniactwo i buta helmutów zostały wspaniale pokarane, a Chelsea za zasługi dla futbolu w tym sezonie odebrała należną nagrodę, w tym pokolenie odchodzących już piłkarzy wreszcie coś wygrało

zapamiętam , docenię

 

Rudy a mądry :P

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=b0ahW0swF0g

 

oglądając ten mecz, doszedłem do wniosku, że Chelsea gra futbol dla koneserów, nie dla typków, którzy mają wyobrażenie o piłce rodem z podwórka, czyli uznaniowe faule, brak spalonych i ciągły atak od jednej bramki do drugiej

 

prawdziwe piękno sztuki destrukcji

 

cwaniactwo i buta helmutów zostały wspaniale pokarane, a Chelsea za zasługi dla futbolu w tym sezonie odebrała należną nagrodę, w tym pokolenie odchodzących już piłkarzy wreszcie coś wygrało

Przy takich wywodach zawsze mam nieodparte wrażenie, że jak coś jest słabe i nie podoba się ludziom z powodu nudy nieatrakcyjności (nie tylko mecz, może być film, może być muzyka) wtedy można to określić mianem "dla koneserów". Przypomina mi się też komentarz Andrzeja Strejlaua dot meczu dwóch polskich drużyn z dołu tabeli extraklasy poprzedniego sezonu. Nie pamiętam jakich, ale powiedzmy, że coś w stylu meczu Widzewa z Lechia sprzed kilku kolejek. I Strejlau określił ten mecz meczem dla koneserów :). To ja w takim razie koneserem nie jestem.

A Bayernowi należy się szacunek za ten finał, bo to oni "zrobili" widowisko. W innym wypadku oglądalibyśmy finał "dla koneserów" w stylu Chelsea vs Manchester Utd sprzed kilku lat.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

wiadomo, że bedzie dobry.

 

 

ale nie gra real/barca to zainteresowanie spadło.

 

 

 

Oglądanie tego meczu, najgorszego finału LM w historii, było chyba wystarczającą karą dla każdego, kto cieszył się z braku Gran Derbi w finale, bo to takie fajne, że faworyci przegrali. No niestety, faworyci byli faworytami i idolami sezonowców, bo generalnie, tak na codzień, grali lepiej i ładniej w piłkę. Ten mecz zaś zaprezentował nam sztukę wybijania lagi do przodu (zazwyczaj na aut) i, w przypadku Bayernu, także okazjonalnego pykania sobie ze środka prawe skrzydło, by tam puścić skazane na blok dośrodkowanie. Ach, prawdziwy futbol dla mężczyzn.

 

No ale wiadomo, takie "piękno futbolu", że zespół, który w sumie nie grał lepiej od rywala w 1/8, 1/4, 1/2 ORAZ w finale, dostaje najważniejsze trofeum sezonu. Nie wygrał żaden z tych głupich modnych klubów, które grają jakieś tam podania i akcje i ataki i takimi prostackimi metodami podbijają serca nastolatków, tak że koneserzy się radują.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...