Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Legia generalnie paściarsko, wiadomo, ale pytanie nasuwa mi się takie: czy w najbliższych meczach kadry, jak nadchodzący z Danią, na naszej chyba najokropniejszej pozycji nadal będzie grać Wawrzyniak, jeśli w końcu wyszło na jaw, że nie jest nawet najlepszym lewym obrońcą w Legii? Jeśli we wtorek "Wawrzu" (ma taką ksywę? Nie wiem) dostanie powołanie, a Brzyski nie, to będzie smutno. Nie mówię że jest jakiś dobry... jest lepszy od Wawrzyniaka.

w zasadzie niema to najmniejszego znaczenia, gdyż 1. eliminacje są już przegrane, 2. Fornalika dni są policzone

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Połowa wpisów humorystyczna a Maiden jak zwykle bulwers. Ale spoko ten gość raczyć nas będzie swoją obecnością tylko w przypadku wygranych i fuksiarskich remisów. Przyjdzie chwila słabości Legii to i Maiden zniknie z forum jak już nie raz miało to miejsce. Pozdrawiam. I nie musisz mi odpowiadać z pianą na ustach bo z góry wiem co napiszesz.

 

Aż zacytuje swój własny post z drugiego konta ;] Napinka musi być, przecież o to tylko chodzi w kibicowaniu, a jak Ci się lukas coś nie podoba zawsze może Ci Maiden wytłumaczyć na ustawce w środku lasu Twoje błędy w rozumowaniu.

Odnośnik do komentarza

@maiden - wole kibicować Śląskowi bo chociaż na mecz mogę iść.


Legia generalnie paściarsko, wiadomo, ale pytanie nasuwa mi się takie: czy w najbliższych meczach kadry, jak nadchodzący z Danią, na naszej chyba najokropniejszej pozycji nadal będzie grać Wawrzyniak, jeśli w końcu wyszło na jaw, że nie jest nawet najlepszym lewym obrońcą w Legii? Jeśli we wtorek "Wawrzu" (ma taką ksywę? Nie wiem) dostanie powołanie, a Brzyski nie, to będzie smutno. Nie mówię że jest jakiś dobry... jest lepszy od Wawrzyniaka.

Wawrzyniak ma ksywę "cienki".

Odnośnik do komentarza

jedni twierdzą, że mówił "FUCK OFF", drudzy, ze "OFF SIDE?!"

 

nie będę na jutubie z tym szukał filmików i czytał z ruchu warg, ale wydaje mi się, że sędzia raczej bez powodu by go nie wy.pi.erdolił tak zupełnie.

Odnośnik do komentarza

Łudogorec pokonał Partizan, a Maribor Apoel, w ten sposób podtrzymując szanse, żeby Legia w wypadku awansu do kolejnej rundy była rozstawiona (i grała z totalnymi cieniasami). Potrzebowałaby jednak dwóch korzystnych wyników jutro spośród trzech meczów (odrobienia 4-0 przez rywali Pilzna nie zakładam). Gdyby nie było niespodzianek, byłaby nierozstawiona i trafiła na kogoś z grupy: Basel, Steaua, Celtic, Viktoria Pilzno i Dynamo Zagrzeb. Gdyby awansowała. Hi hi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mimo tego, co napisałem powyżej, w Warszawie wszyscy mówią o "meczu sezonu", najważniejszym jego spotkaniu. Miło widzieć, że ekipa dominująca w polskiej lidze nawet nie udaje, że myśli o faktycznym awansie do Ligi Mistrzów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie było niespodzianek, byłaby nierozstawiona i trafiła na kogoś z grupy: Basel, Steaua, Celtic, Viktoria Pilzno i Dynamo Zagrzeb.

 

Dokładnie tacy. Ogólnie słabo widzę szanse tej ekipy z którymkolwiek z tych rywali.

 

 

Ciekawiej w grupie niemistrzowskiej, gdzie na kogoś silnego (Arsenal, Lyon, Milan, Schalke, Zenit) trafią m.in. Real Sociedad, PSV Eindhoven i Fenerbahce.

 

 

Widzę, że pewne już jest, iż Dortmund trafi do trzeciego koszyka, więc możemy mieć kolejną grupę śmierci, typu Barca, PSG, Dortmund i np. Napoli. Oby nie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak zacznie ojamaa (JAK) i Pinto grać, to może coś ta Legia ugra, więc szansa dzięki temu, że liga nasza już leci jest na to, że oni zgrają się z resztą drużyny i w europie powalczą (bo w polskiej lidze to temu pinto całem na bank się nie będzie chciało ;p).

Odnośnik do komentarza

no czasem tak bywa, że słabsza drużyna w dwumeczu jednak awansuje, tym razem padło na nasz klub, tylko jak tu się cieszyć, skoro gra była tak bliska dna. Lepsze mecze widywałem na boiskach okręgowych, a większe zaangażowanie w grę widywałem przy grze o skrzynke piwa. 4 runda to już jednak za wysokie progi na mistrza polski. Niema tam dla nas rywala do ogrania.

Odnośnik do komentarza

Zaraz przyjdzie maiden i napiszę, że gra była ok, bo grali na 0:0 - i ugrali, spelnili założenia taktyczne i kosecki ładnie się potykał o swoje nogi ALE JEDNAK SIĘ NIE WYWRACAŁ dzięki czemu zaskoczył siebie i obrońców przeciwnika wychodząc na pozycję z piłką przy nodze i kompletnie nie wiedząc co z nią robić podawał albo do rywala albo do tyłu.

Odnośnik do komentarza

W pełni kontrolowany mecz do 93 minuty, kilka niegroźnych strzałów Molde, samemu nie było sensu atakować, bo jeszcze przy 1:1 byłaby dogrywka i dodatkowe 30 minut w tym upale - przypominam ! W taka pogode nie da sie grać w piłkę © Ćwielong, więc nie ma co dzielić skóry na Legii, bo jak już forma przyjdzie za 2 tygodnie to nie będzie co zbierać !

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Przyszedł na forumek konsolomaniaczków MAIDEN i napisał prawdę: 

1. Serdecznie pozdrowienia dla balaska który 4 miesiące temu na forumku dla fanów plejstejszyn wieszczył odpadnięcie Legii w przedbiegach z "Azjatami ze wschodu". 
2. Legia jest w Lidze grupowej Ligi Europy nie bez szans na Ligę mistrzów. Dlaczego?
3. Ano dlatego, że ten dwumecz był (dużo) lepszą kalką od dwumeczu z Gazientpsporem [sezon 2011-12]. Co było po boju z Turkami, każdy pamięta. Legia strasznie spina poślady w eliminacjach rozgrywek europejskich. Każdy obiektywny obserwator to potwierdzi. Jestem przekonany, że doświadczenie w europejskich pucharach przyniesie Legii dużo dobrego. Casus BVB jest tego najlepszym przykładem. Dwa lata temu kupka w LM. Cztery miesiące temu finał rych rozgrywek. 

Dobranoc konsolomaniaczki! 


PS: Niecierpliwie czekam na jutrzejszy performans drużyny rozgrywającej swe meczy w Poznaniu n_usmiech.gif

 

gagagagagagj.jpg

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Legia to chyba taki polski odpowiednik Realu Madryt. Cieszą się, że "wygrali" mecz sezonu, bo to daje 8 meczów opłacanych przez UEFA i 4 dodatkowe zestawy zakupionych biletów, a więc zapewnia płynność finansową. Inna sprawa, że przy takim budżecie nie powinni trzęść portkami przed mistrzami Rumunii czy Czech, a tak jest ("Poziom tej drużyny jest dwa razy wyższy niż zespołów z Czech" - Lubos Adamec o Śląsku Wrocław), ale to detal, grunt że płynność. Mogą z tego nawet wyjść jakieś ciekawe mecze i może dalsze awanse, poczekajmy do losowania grup EL.

 

 

Po obczajeniu dotychczasowych meczów, wydaje mi się, że Steaua i Celtic byłyby najbardziej w zasięgu Legii, teoretycznie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...