Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

wielkie gratulacje dla Legii, zagrali swietny mecz. Oczy me co chwilę niedowierzały w to co sie dzieje na murawie (nie żebym ich polubił , a fe i a fuuu, ale gratulacje jak najbardziej pasuje złozyc w takiej chwili). Ruskich pewnie rozstrzelają.

 

 

Tymczasem Śląsk już przegrywa

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu kręcony jest serial "Dlaczego ja?" i piłkarze Śląska zachowują się, jakby chcieli być inspiracją do kolejnego odcinka.

 

Walę to i idę na miasto. Mam nadzieję, że Lenczyk nie odstawi drugiej Saragossy. Tej pierwszej też nie widziałem na żywo, ale od tego czasu co najmniej cztery razy z nagrania. Boże, co tam się działo. Nie znam bardziej niesamowitego polskiego meczu w historii.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu kręcony jest serial "Dlaczego ja?" i piłkarze Śląska zachowują się, jakby chcieli być inspiracją do kolejnego odcinka.

 

Walę to i idę na miasto. Mam nadzieję, że Lenczyk nie odstawi drugiej Saragossy. Tej pierwszej też nie widziałem na żywo, ale od tego czasu co najmniej cztery razy z nagrania. Boże, co tam się działo. Nie znam bardziej niesamowitego polskiego meczu w historii.

Ja znam:

http://www.youtube.com/watch?v=KqHk12c9KTU

Odnośnik do komentarza

Ficuś zastanów się co Ty mówisz. Jak mecz dwóch polskich zespołów może deklasować mecz w którym polski klub nie dość że u siebie przegrał 1:4 to jeszcze rozłożył wynikiem 1:4 na wyjeździe, w bramkach zdobytych po przerwie i to jeszcze z wcale nie słabym hiszpańskim zespołem. W dodatku to jest jedyny przypadek w historii LM, że polski zespół wyeliminował hiszpański zespół.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

dokładnie o to mi chodziło :) ale każdy ma własne zdanie...tamten mecz też jest niesamowity i zawsze będzie w pamięci kibiców bo łatwiej niestety jest przypomnieć sobie niesamowite mecze nie kończące się happy endem( jak chociażby genialny finał olimpiady w 92 przegrany pechowo 2-3)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Grupa A: Tottenham Hotspur, Rubin Kazań, PAOK Saloniki, Shamrock Rovers

Grupa B: FC Kopenhaga, Standard Liege, Hannover 96, Worskla Połtawa

Grupa C: PSV Eindhoven, Hapoel Tel-Awiw, Rapid Bukareszt, Legia Warszawa

Grupa D: Sporting Lizbona, Lazio Rzym, FC Zurich, Vaslui

Grupa E: Dynamo Kijów, Besiktas Stambuł, Stoke City, Maccabi Tel-Awiw

Grupa F: Paris Saint-Germain, Athletic Bilbao, FC Salzburg, Slovan Bratysława

Grupa G: AZ Alkmaar, Metalist Charków, Austria Wiedeń, Malmoe

Grupa H: SC Braga, Club Brugge, Birmingham, NK Maribor

Grupa I: Atletico Madryt, Udinese, Rennes, FC Sion

Grupa J: Schalke Gelsenkirchen, Steaua Bukareszt, Maccabi Hajfa, AEK Larnaka

Grupa K: Twente Enschede, Fulham Londyn, Odense, Wisła Kraków

Grupa L: Anderlecht, AEK Ateny, Lokomotiw Moskwa, Sturm Graz

Edytowane przez luk_ash
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...