Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

I rozumiem, że we wczorajszym meczu np. też Eriksen się wcale nie wyróżniał na tle Ajaxu. Nie no, spoko. Faktycznie dziwne, że dłuższe kolejki nie ustawiają się po Van Der Wiela, który chyba w 4 meczach LM był źródłem większości okazji dla rywali. Ech ten Fergie, za dużo FM-a. Eriksen może się jeszcze rozwinąć, wiadomo, ale i tak jest najlepszym graczem Ajaxu, a w lepszym klubie było by mu tylko łatwiej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

fajnego sformułowania użył komentator na Polsacie o bramce Genkova

 

"bramka strzelona prawym mięśniem podbrzusza" :D

 

Wisła zabiegała rywala. Grac w dychę i przeakcentować się LEPIEJ niż rywal- to można wywalczyć tylko biegając jak szalonym. Awans jest sprawa otwartą, zresztą Legii też- nie wiem dlaczego niektórzy Legii juz szans nie dają.

Odnośnik do komentarza

Awans realny, ale w Krakowie raczej bez zmian, niby oglądanie meczu boli mniej niż za Maaskanta, ale obrona to nadal tragikomedia, a filozofia gry ciągle ogranicza się głównie do 'dać Meliksonowi, a potem się zobaczy'. Małecki też, jak zawsze, sprawia wrażenie piłkarza, któremu wyciągnięto mózg z głowy i wsadzono zamiast niego gówno. Gościa trzeba opchnąć jakimś naiwnym Turkom albo Ruskim, bo dla tego chłopaka nie ma już nadziei.

 

Tyle dobrze, że chociaż kibice uratowali honor Wielkiej Polski Katolickiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I rozumiem, że we wczorajszym meczu np. też Eriksen się wcale nie wyróżniał na tle Ajaxu. Nie no, spoko. Faktycznie dziwne, że dłuższe kolejki nie ustawiają się po Van Der Wiela, który chyba w 4 meczach LM był źródłem większości okazji dla rywali. Ech ten Fergie, za dużo FM-a. Eriksen może się jeszcze rozwinąć, wiadomo, ale i tak jest najlepszym graczem Ajaxu, a w lepszym klubie było by mu tylko łatwiej.

 

Nie oglądałem tego meczu, więc nie wiem kto tam się wyróżnił. Van der Wiel jest zayebisty i tyle.

Odnośnik do komentarza

No to z jednej strony jest twoja opinia, a z drugiej moja i wszechpotężnych scoutów FM-a. Uważam, że Van Der Wiel jest przereklamowany, prawdopodobnie z okazji dobrej gry na Mundialu, a Eriksen dość niedoceniany. Wczoraj był bez wątpienia najlepszym graczem Ajaksu, tak jak w sumie przez ostatni rok. No może obok pary stoperów.

Odnośnik do komentarza

Statystyki, ilość goli i asyst, miejsce w jedenastce sezonu prawie każdego medium piłkarskiego, statsy w FM-ie, moja opinia - to wszystko, czym mogę się podeprzeć. Nie chcę się kłócić, czy Eriksen dobry czy nie, w każdym razie zainteresowanie United jest faktem, widać Fergie również wierzy w hype.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

pozostaje skupić się na lidze, albo może bardziej na PP bo w lidze może być ciężko wskoczyć na podium. (pipi), szkoda tej kartki to całkowicie z(pipi)ało plan Kazka Moskala, bo widać było że Wisła zaczyna atakować... w 10. ciężko było atakować dobrze broniących się grających na własnym stadionie Belgów. Doświadczenie robi swoje. Brawa za walkę w dwumeczu, bo tej było sporo.

 

btw. i Wiślacy i Legioniści dobrze się bawią na wyjeździe :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...