Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie ty wyczytałeś, że mam się za ULTRASA Panie młokosie z kodem LAT 21.

 

Kup se lepiej okulary i nie cwaniakuj.

 

[...] i odstająca na tle polskich ekip, genialna postawa Legii, która przejdzie kolejnego arcytrudnego rywala.

 

Prawda jest taka, mały kolego, że Legia odstaje na tle innych ekip. A dlaczego? Choćby dlatego, że jako jedyna przeszła kolejną rundę eliminacji do rozgrywek w której brała udział.

 

Wyłażą małomiasteczkowe kompleksy napędzane pokładami zazdrości.

 

JESTEŚMY TWOJĄ STO(L)ICĄ ogqozo.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

beka

 

tymi tekstami o STOLYCY i WIELKIM ŚLĄSKU pięknie pokazujesz jak to słoma zza krawata Ci wystaje, skąd Ty do tej swojej Stolycy przyjechałeś? z lasu w Bieszczadach że masz teraz taką manie wielkości?

 

ontop:

 

zaprawdę powiadam wam i jedni i drudzy zakończą na tych meczach swoją przygodę z pucharkami ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

beka

 

tymi tekstami o STOLYCY i WIELKIM ŚLĄSKU pięknie pokazujesz jak to słoma zza krawata Ci wystaje, skąd Ty do tej swojej Stolycy przyjechałeś? z lasu w Bieszczadach że masz teraz taką manie wielkości?

 

 

Prosto z wyra Twojej mamy.

 

A już bez spiny to:

http://www.sjp.pl/ironia

 

Rok temu też siałeś taki defetyzm przed meczem Legii ze Spartakiem?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Łał, jaki poliglota. Nie zesr.aj się na ogon ze skupienia.

 

 

Wartość Legii na transfermartk to ok. 19 mln e.

Norwegów ponad 18 mln.

 

chyba w media markt :rofl2:

 

świetne źródło, ile razy w ostatnich latach taki Rosenborg grał w LM, a ile razy Legia?

 

btw. ranking klubowy uefa z ostatnich 5lat:

TvUPZ.png

 

 

edit. "przynajmniej liga będzie ciekawsza" :D

 

edit:

 

 

Niektórzy ludzie mają zadziwiającą zdolność wypierania ze swoich umysłów niewygodnych faktów. Ja zdjąłem gacie po pijaku, na środku pokoju, podczas imprezy u cioci? Nie, nie, to był szwagier! Ja powiedziałem, że Polska na pewno wyjdzie z grupy na Euro? Nie, przecież to Michał mówił, ja mówiłem dokładnie odwrotnie!

 

Każdy z nas zna takie osoby. Poznajcie jeszcze jedną – Miroslav Radović. Serb skorzystał z okazji, że rozgrywki ligowe jeszcze nie wystartowały i zaczął się puszyć. Cytat za sport.pl:

 

Jak ktoś gra z Legią, to się każdy spina, czy Lech, czy Śląsk Wrocław. A jak przyjdzie do meczu w europejskich pucharach to pierwsze spotkanie i koniec. Taka jest polska piłka. A trzeba przecież coś pograć w Europie, a niestety ostatnio tylko Legia ostatnio coś w pucharach gra. Taka jest prawda.

 

Gramy z aktualnie najlepszym zespołem w Polsce (Radović zrobił palcami gest wskazujący na cudzysłów) i jest coś do udowodnienia. Oni na pewno czują się mistrzami, więc niech przyjadą i wygrają.

 

Mirku, oni nie tylko czują się mistrzami, oni nimi są. Już drugi raz z rzędu zakończyli ligę nad wami i drugi rok z rzędu zlali was na Łazienkowskiej. Może nie pamiętasz, ale najbardziej kabaretową drużyną roku 2012 jest Legia Warszawa, która wiosną nie wygrała aż ośmiu meczów (na trzynaście). Też miałeś w tym swój udział, bo grałeś jak ostatni flapeta. Jeśli więc chcesz się z kogoś śmiać to w pierwszej kolejności radzimy z samego siebie. Z Legii śmiała się wiosną cała Polska, z twojej gry się śmiała cała Polska i echo tamtego rechotu jeszcze się niesie tu i ówdzie. Śląsk Wrocław nie jest „mistrzem”, tylko mistrzem. „Mistrzem” jest Legia.

 

A że tylko Legia coś gra w pucharach? Taka jest polska piłka? Tam mówisz? Grasz w Polsce od roku 2006, czyli już szmat czasu i od tamtej pory tylko raz udało ci się cokolwiek w pucharach zdziałać, to już Lech Poznań w tym czasie notował lepsze wyniki. Ty, drogi Miroslavie, w zdecydowanej większości startów kończyłeś przygodę międzynarodową jeszcze w czasie wakacji. A to za mocne było Broendby, a to FK Moskwa, a to Vetra (tam był walkower, ale kibice wbiegli na boisko przy stanie 2:0 dla przeciwników), a to Szachtar (zrozumiałe). Generalnie, lepiej byłoby zachować milczenie.

 

 

Być może – ale tylko być może – Legia zagrałaby lepiej z Helsingborgiem, chociaż być może odpadłaby już Podgoricą. Nie przekonamy się o tym, ponieważ Radović i spółka to w roku 2012 zespół tak żenujący, że nie mógł dostąpić zaszczytu grania z takimi rywalami, o taką stawkę.

 

weszlo.com

 

Maiden, jesteś tak samo żałosny jak ten wasz nurek

Edytowane przez Wściekły Pies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łał, jaki poliglota. Nie zesr.aj się na ogon ze skupienia.

 

 

Wartość Legii na transfermartk to ok. 19 mln e.

Norwegów ponad 18 mln.

 

chyba w media markt :rofl2:

 

 

 

 

 

Wybacz, Legia 19,5 mln. euro.

http://www.transferm...verein_255.html

 

Rosenborg 16,5 mln. euro.

http://www.transferm...verein_195.html

 

 

świetne źródło, ile razy w ostatnich latach taki Rosenborg grał w LM, a ile razy Legia?

 

Logika godna kretyna; odpowiem Ci tak:

 

W ostatnich latach Rosenborg grał w LM zdecydowanie częściej od Manchesteru City.

No i?

 

A Legia? Najczęściej z Polskich zespołów. I to z sukcesami.

Boli? To dobrze, jesteśmy najlepsi. <3

<ELO>

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

A Lewandowskiego 20, ale pewno wart jest więcej bo tak pisze onet.

 

<ok>

 

No i on grywał w Lidze mistrzów (nawet gola sZczelił) a Neymar nie, więc Robert jest pewnie lepszy od Brazylijczyka.

 

 

Tak należy stwierdzić w świetle logiki jednego z forumkowych mędrców nowego pokolenia.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak z Reid i ze Spartakiem?

 

A gdzie Twoje polskie FC Internazionalle?

 

No tak, Wy się nawet do Ligi Europejskiej nie zakwalifikowaliście.

 

"(L) klub nad Wisłą" - jakże trafne hasło.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Odkąd Śląsk gra w ekstraklasie to kibicuje mu bardziej niż Wiśle, lokalny patriotyzm :potter:

 

Poza tym w zeszłym roku to i wisła była w pucharach i to tak samo jak legia. W tym ani legia nie wejdzie do grupy co = skompromituje polske, podobnie jak i Śląsk. Więc chyba z dwojga złego lepiej nie grać w tych pucharach i nie robić sobie wstydu, a w ciemno stwierdzam i możecie sobie zrobić screenshota i zapisać na pulpicie, że WISŁA w tym roku będzie miała mistrza.

 

Powtórzycie me słowa gdzieś w maju za rok.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy słyszałeś, ale Legia wylosował Rosenborg. Legia w zasadzie już jest w fazie grupowej, kolejny rok. W zależności na kogo trafi, może nawet tam nawalić trochę punkcików. Patrząc na sytuację innych krajów dokoła, nie wykluczałbym, że Polska jeszcze w tym sezonie może i awansuje w rankingu UEFA. No chyba że występ na poziomie nie gorszym niż średnia z ostatnich kilkunastu lat to też kompromitacja. Nie wiem, jaka jest definicja w słowniku kibiców.

Odnośnik do komentarza

Jak zobacze, ze tak grajaca legia pokonuje Rosenborg to uwierze.

 

edit: co prawda to na papierze zdecydowanie najlepszy klub w polsce, zawodnicy jak na naszą ligę to zdecydowanie najwyższa półka, tylko co z tego jak graja tak jak grają? Defensywa to już lepsza w Cracovi jest

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Na moim. Ljuboja, Zewlakow(na papierze: milion meczy w kadrze = solidny defensor), Radovic, Młodzież Wszechpolska (szkółka z prawdziwego zdarzenia, z zawodnikami, a nie patałachami). A jedyna niemiecka strona jaka znam to automobile.de także pozdrawiam.

 

sprawdziłem ten transfermarkt

 

(pipi) wolski 4 bańki warty, zespol slaska wart cos koło 17,5 miliona xD o co chodzi w tej stronce, powaznie pytam - to ludzie ustalają ceny sobie tak o, jak na wikipedii?

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...