Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem o przechodzeniu MNM jeszcze raz nastawiając się na karmę.

Mam teraz jednak kilka innych gier do przejścia, książek do przeczytania i jakoś nie mam motywacji. Ciągle jestem w drugim chapterze (najtrudniejszy w grze chyba).

 

Pierwszy poziom zaliczyłem na lekko ponad, 200 000 karmy (czy jakoś tak, o ile zer nie pogubiłem). Ma ktoś rozeznanie czy to dużo, czy mało?

 

Jak najłatwiej się karmę zbiera?

 

Masz chyba 2 mln a nie 200 tyś. karmy :) to jak na pierwszy poziom to duzo, ja dopiero zaczołem grac pierwszy poziom :)

 

Sposób na zdobywanie karmy to grac na UT. Za podwójne UT dostaje sie 5 tyś, za pojedyncze 2 tyś. a za OT dostaje sie 3 tyś.

Odnośnik do komentarza
Masz chyba 2 mln a nie 200 tyś. karmy :) to jak na pierwszy poziom to duzo, ja dopiero zaczołem grac pierwszy poziom :)

 

Sposób na zdobywanie karmy to grac na UT. Za podwójne UT dostaje sie 5 tyś, za pojedyncze 2 tyś. a za OT dostaje sie 3 tyś.

 

Prawie cały pierwszy poziom przeszedłem Tonfą. Oczywiście lvl1, by można było wrzucać wyniki.

UT1 zabije przynajmniej jedną ninję. UT2 nawet 5.

 

I teraz mam pytanie. Jeśli jednym takim UT zabiję 5 ninja, to dostanę 5000 + jakieś tam dodatki za combo, szybką śmierć i szał, czy dostanę też 5x5000 za zabicie 5 ninja poprzez jeden UT?

Odnośnik do komentarza
Masz chyba 2 mln a nie 200 tyś. karmy :) to jak na pierwszy poziom to duzo, ja dopiero zaczołem grac pierwszy poziom :)

 

Sposób na zdobywanie karmy to grac na UT. Za podwójne UT dostaje sie 5 tyś, za pojedyncze 2 tyś. a za OT dostaje sie 3 tyś.

 

Prawie cały pierwszy poziom przeszedłem Tonfą. Oczywiście lvl1, by można było wrzucać wyniki.

UT1 zabije przynajmniej jedną ninję. UT2 nawet 5.

 

I teraz mam pytanie. Jeśli jednym takim UT zabiję 5 ninja, to dostanę 5000 + jakieś tam dodatki za combo, szybką śmierć i szał, czy dostanę też 5x5000 za zabicie 5 ninja poprzez jeden UT?

 

Jesli zrobisz jedno UT i zabijesz paru przeciwników to dostaniesz tylko 5000+ dodatki...aby miec wiecej karmy trzeba grac tak aby jedno UT zabiło jednego przeciwnika...

 

Jesli grasz na tym samym sejwie co przeszedłes MN to jak przejdziesz drugi raz gre to nie bedziesz mógł załadowac wyniku karmy na neta...

Odnośnik do komentarza
Jesli grasz na tym samym sejwie co przeszedłes MN to jak przejdziesz drugi raz gre to nie bedziesz mógł załadowac wyniku karmy na neta...

 

Nie gram z sava. Wybrałem nową grę i dało mi opcję zachowania wszystkich broni i czarów, ale wszystko na pierwszym poziomie.

Zero ulepszeń.

 

Napisane też było, że wybierając tą opcję mogę wrzucać wyniki na leaderboards.

 

I tylko tak można wrzucać wyniki za weapon run. Koleś za tonfę miał 500 000 000 (czy jakoś tak) na master ninja.

Odnośnik do komentarza
Też myślałem o przechodzeniu MNM jeszcze raz nastawiając się na karmę.

Mam teraz jednak kilka innych gier do przejścia, książek do przeczytania i jakoś nie mam motywacji. Ciągle jestem w drugim chapterze (najtrudniejszy w grze chyba).

Pominąwszy fakt ze praktycznie gram tylko w FF11, wlasnie drugi chapter na MN kompletnie mnie zniechęcił do NG2 - gwoździem do trumny było dla mnie dojscie do pierwszego sejwu w drugim chapterze, już pół biedy pierwsze 3 fale przeciwników po drodze ale 3 łuczników do których biegnie się po wodzie... kompletna paranoja. Jeden strzał zabiera ponad 1/3 energii takze oberwac można tylko dwa razy, w wodzie też sie obrywa... Random taki że przechodzenie do momentu aż się uda jest tak fascynujące, że faktycznie lepszej rozrywki nie ma.

 

NGB bylo kapitalne bo tam wiecej zależało od skilla niż przypadku, w NG2 mamy chaos, zero możliwości popełnienia błedu... a momenty kiedy na ekranie nie ma nic poza wybuchami nie widac nic innego zdarzaja sie na tyle często żeby odebrac chęc grania - tak przynajmniej było w moim przypadku. :]

Odnośnik do komentarza
Na starcie w drugim chapterze można olać walkę z większymi grupami kolesi. Natomiast na łuczników odpalasz ninpo i do statuetki smoka. Po zdobyciu szponów warto się cofnąć do sklepu i zrobić upa.

Dokładnie. Ja nawet pod koniec gry używałem inferno na łuczników.

Natomiast z wybuchami da się żyć, jeśli tylko mamy szpony na lvl2.

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem tego całego mission packa, przeszedłem 4 misje i odblokowałem achievementa. Wszystko pięknie, ładnie, kolorowo gdyby nie fakt ze wyskoczyło mi 'okienko' informujące o tym że jeśli chcę otrzymywać punkty do rankingu muszę zalogować jakiś profil. Zalogowany oczywiście byłem, nawet do xbl. Teraz 'okienko' wyskakuje mi średnio co 3 sekundy (nie podczas gry, da się przecierpieć) a po ukończeniu misje gra łapie zwiechę (kończę misje, powrót do dashboardu, włączam NG, wybieram misje...... nie da się przecierpieć >.<) . Anyone.... ?

 

EDIT

 

teraz 'okienko' wyskakuje mi nawet podczas gry. Pięknie ku,rwa

Edytowane przez Wojtass
Odnośnik do komentarza

Okolo tygodnia temu ukonczylem to cholerstwo na najlatwiejszy poziomie trudnosci. Gra jestem zachwycony mimo tylu niedorobek, ale za nastepne poziomy wezme sie za... jakis czas :)

Mimo iz mialem momenty( dodam, ze NJ2 jest moim pierwszym z serii) gdy powaznie zawiodlem sie na tej grze, nie zwatpilem, nigdy nie zalowalem wydanych pieniedzy i jestem w pelni usytysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza

Ja Mission Mode sobie daruję - nie wybulę za to przecież 800MSP! Póki co zmagam się z przejściem na Mentorze i nie jest trudno - tylko brak chęci i motywacji ;)

Abdul - losowo wciskając przyciski grałem w NG i przy NG2 stwierdzam, że tak się nie da ;) W DMC4 owszem, ale nie w NG2 :P

okens - to skombinuj sobie NG (najlepiej Black). Wygląda tylko ciut gorzej, a jest 100x razy lepsze (większy nacisk na elementy platformowe, ciekawsze lokacje i w ogóle lepiej xD ).

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
ściągnąłem tego całego mission packa, przeszedłem 4 misje i odblokowałem achievementa. Wszystko pięknie, ładnie, kolorowo gdyby nie fakt ze wyskoczyło mi 'okienko' informujące o tym że jeśli chcę otrzymywać punkty do rankingu muszę zalogować jakiś profil. Zalogowany oczywiście byłem, nawet do xbl. Teraz 'okienko' wyskakuje mi średnio co 3 sekundy (nie podczas gry, da się przecierpieć) a po ukończeniu misje gra łapie zwiechę (kończę misje, powrót do dashboardu, włączam NG, wybieram misje...... nie da się przecierpieć >.<) . Anyone.... ?

 

EDIT

 

teraz 'okienko' wyskakuje mi nawet podczas gry. Pięknie ku,rwa

 

 

zrobiłem drugi profil na konsoli i stało się to samo.

 

Ktoś jeszcze ma taki problem jak ja ?

Odnośnik do komentarza
Każdy to ma. Jedynym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy jest granie offline.

Misje są całkiem fajne. Niektóre bardzo trudne już na najniższym poziomie.

 

Na szczęście bardzo mało jest IS Ninjas.

 

Nie każdy. Na Iberians pisza ze wystarczy sie wylogowac z xbox live podczas przechodzenia czwartej misji. A jak sie stanie tak jak wam sie stało to pisza zeby wyczyscic cache i powinno byc okej :)

 

Gra jest fajna, misje sa duuuzo łatwiejsze niz w NGB nawet na MN, ale widac ze jest to wszystko robione na szybko...aby było...tak jak gra tak i misje...i zeby kase zarabiało, cały M$ :) cóż moze nastepne NG bedzie bardziej dopracowane choc nie wiadomo czy kiedykolwiek bedzie.

Odnośnik do komentarza

Wam też gra dzisiaj update'a zrobiła?

W ogóle jakoś dziwnie mi się ten trick robiło w ch.11 - ciągle się gdzieś na moście klinowałem mając wybranego Lunara. Zmieniłem na kosę i wszystko wracało do normy <_<

Doszedłem do jednego wniosku - dlaczego Ninja z Klanu Czarnego Pająka przegrywają z klanem Hayabusa? Bo wszyscy sobie (pipi) urywają ręce ładunkami wybuchowymi i detonują się.

 

EDIT - czy ja dobrze widzę na GameFAQs? Ten dzisiejszy patch dodaje glitche, a MM został wycofany? o_0

EDIT2: teraz wiem czemu gra mi się zawiesiła na cutscence zaraz przed "schodami". EPIC FAIL IMO.

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Update zepsuł grę. Kilku ludzi potwierdziło, że teraz gra się potrafi stale zawieszać w pewnych momentach i nie da się przejść dalej.

Mission Mode zostało chwilowo wycofane. Jak ktoś desperacko chce ściągnąć, to można podobno wyczaić na banerze i tak go zdobyć.

 

Mimo, że misje są fajne, to ja bym odradzał na razie to ruszać. Za dużo problemów.

 

 

Na GameFaqs.com ludzie piszą, że wszelkie sposoby naprawienia tego błędu, to plotki. Na chwilę obecną nie ma potwierdzonego sposobu na pozbycie się glitchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...