Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem koledzy z czym wy macie problem. Ja gram w NG2 normalnie, nie wyskakuja mi zadne okienka, gra mi sie w ogóle nie zawiesza a na dodatek gram online i nic mi sie nie dzieje, a kazdy narzeka ze cos ma nie tak. Jesli chcecie sie cieszyc normalna gra bez okienek to wyszyscie sobie cache i grajcie normalnie online tylko jak chcecie grac bez okienek to czwarta misje musicie grac bez neta a wtedy bedzie wszytsko okej :)

Odnośnik do komentarza
[lame mode on] jak wyczyścić cache ? [lame mode off]

 

Czyli czyszcze cache, przechodzę 4ta misje będąc offline i jest wszystko ok, nawet jak już dostałem tego zwalonego acziwmenta ?

 

Wystarczy wejść na zakładkę SYSTEM i podświetlając ikonę HDD wcisnąć kombinację:

Y, X, X, LB, RB, X, X

Na pytanie Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices? oczywiście odpowiedzieć TAK."

 

Czyscisz sobie cache, grasz sobie normalnie online a jak bedziesz chciał grac czwarta misje to musisz odłaczyc neta, i to wszytsko.

Odnośnik do komentarza

Dodatek podobno już działa.

 

Zresztą wyszło, że to nie była wina ani dodatku, ani patcha, tylko serwera M$.

Zapomnieli dodać te acziwmenty na serwer i system ich nie rozumiał.

 

Dlatego właśnie problem pojawiał się tylko online.

 

 

BTW: Bez patcha MM nie da się zagrać. Zwyczajnie gra wtedy nawet nie widzi dodatku.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Ani jedna opcja, ani druga nie przywróciła mi ekwipunku. Więc w czym do rzeczy różnią się te opcje. Bo na ścieżce ucznia nie mam takiej opcji, a tu mam. Czyli jeżeli pierwszy raz przechodzę ścieżkę wojownika to bez różnicy, którą opcję wybiorę będzie to samo? Jedynie ubrania nie mam czarnego, lecz czerwone.

Odnośnik do komentarza
No właśnie. Ani jedna opcja, ani druga nie przywróciła mi ekwipunku. Więc w czym do rzeczy różnią się te opcje. Bo na ścieżce ucznia nie mam takiej opcji, a tu mam. Czyli jeżeli pierwszy raz przechodzę ścieżkę wojownika to bez różnicy, którą opcję wybiorę będzie to samo? Jedynie ubrania nie mam czarnego, lecz czerwone.

 

Jeśli masz tą opcję, to przeszedłeś ten poziom trudności. Jeśli opcji nie ma, to nie przeszedłeś.

Wygląda na to, że przez przypadek przeszedłeś wojownika.

Odnośnik do komentarza

Mi pomogło czyszczenie cache'u. Od 11 chapteru w ogóle jechałem bez Xbox Live, wolałem nie ryzykować. Najlepsze jest to, że ostatni raz użyłem statuetki leczenia/zapisu w 13 chapterze... Przed walką z głównym Bossem w ogóle nie miałem zapisu i nie mogłem opuścić gry. Miałem tylko autozapis przed walką, ale jakbym wyszedł (raz tak zrobiłem to ubiło mi zapis). Ale cała Karma nie zaliczyła mi się do rankingu, a szkoda bo miałem ponad 12 milionów.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

hmm, może to juz było poruszane, otóż nie mogę przejść 12 poziomu, bo gra mi sie zawiesza, tuz po walce z dwoma... żółwiami(!?) (design wrogów powala... żenadą :( ) Płyta nie jest porysowana, próbowałem kilka razy i zawsze jak odpala się scenka z zielonym... jajem (?) to gra sie wiesza. Ktoś się zetknął, czy może cos po prostu nie tak z płytą?

 

sie mi przypomniało, w lev. 11 na jednym z placów (tuz obok są schody na cmentarz gdzie leży kamienna głowa) są 3 tabliczki z narysowanym kołkiem, jak się w nie postrzela z łuku to wypada esencja (można tak 3 razy). Jakby ktos nie wiedział ;)

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...