Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakie te burgery wziąłeś?

 

 

I btw ja stawiam bk znacznie wyzej niz maka. Jedyny powod dla ktorego do maka chodze znacznie czwsciej toro ze jest ich kilka w mojej okolicy. A do bk musial bym jechac do centrum. A rzadko w ogole jeżdżę do centrum zeby cos zalatwic. Wiec specjalnie z powodu bk nie chce mi sie jechac pol miasta i tracic godzine czasu skoro maka moge zjesc w 10 min i jeszcze zakupy zrobic (jeden mak jest w realu obok mnie)

Odnośnik do komentarza

Jako, że byłem na konwencie, to żywiłem się głównie fast foodem. Zjadłem 3 różne (McD, KFC, BK) więc mam jakieś tam wrażenia:

 

KFC - z tych nowych kanapek z kurczakiem bez panierki - bardzo, bardzo dobre! Mięcho soczyste, dobrze przyprawione, buła pełna dodatków, no po prostu porządna kanapka z KFC. Do tego fryteczki, 5 hot wingsow i kukurydza i człowiek jest najedzony na następne 12h <3

 

BK - podwójny whooper podejście drugie. Miałem złe wspomnienia z tą kanapką bo dostałem ją suchą i generalnie jakąś taką bez smaku. Tym razem było zupełnie ianczje. świeżo zrobione z soczystym mięchem, dobrą bułą, mnóstwem świeżych dodatków. Nie ma się do czego przyczepić, 800kcal w sam raz na kolację :lapka:

 

KFC nr 2 - klasyczny zestaw z twisterem grilled classic czy jakoś tak w zestawie z fryteczkami i ponownie kukurydzą. (kocham kukurydzę, ale wolę pieczoną na grillu niż gotowaną jaką dają w KFC) Tu niestety zawód, bo tortilla okazała się nędznym plackiem, który nawet nie udawał, że jest zrobiony na szybkiego i c(pipi). Smakowo oczywiście goty, ale sam wygląd tego dania jakoś odrzucał. Najadłem się na 3h, akurat w sam raz na seans Mission Impossible nowego (fajny film, 7/10)

 

McD - obiad dnia ostatniego, najadłem się na kolejne 8h. Powiększony zestaw Bacon Clubhouse beef (bo szklaneczkę chciałem :rayos:). Chyba najlepsza kanapka z McD jaką jadłem, tuż za kanapką drwala. Masa dodatków, świeża, ciepła i chrupiąca bułka, nic suchego, nic na odwal się, dużo warzyw, dobry sos, dobre mięcho, nie sposób się do czegokolwiek przyczepić. Mega zaskoczenie, że w McD są w stanie dać coś takiego dobrego nie zalatującego przeżutym kapciem! 

 

Sumarycznie, na pierwszym miejscu daję....

 

McD (!!!) - jestem sam w szoku jak dobra ta kanapka była. Zawsze gardziłem makiem ze względu na kapcie zamiast buły, ale tu nie sposób się do czegoś przyczepić.

 

Drugie miejsce:

 

KFC - Grill Classic sandwitch okazał się całkiem ciekawym nowym daniem KFC. kurczak bez panierki dał radę, jednak brakowało tego "czegoś". To coś poczułem jedząc hot wingsy jak prawdziwy samiec alfa o(pipi)ując kości do cna. Po prostu jednak brakuje tej panierki.

 

Trzecie miejsce:

 

BK - Double Whooper. Po którymś podejściu do BK w końcu dostałem dobrą bułę. Nic więcej nie mam do powiedzenia, pewnie czasem jeszcze tam będę chodził.

 

Czwarte miejsce:

 

KFC - twister okazał się marnym kapciem, smacznym, ale jednak oklapniętym siusiakiem. nie pojadłem sobie, ale mięcho dobre jak zawsze. Nawet najgorsze danie z KFC jest lepsze niż większość z McD (nie licząc tej nowej buły, drwala i wieśmaka)

 

 

 

Rozpisałem się jak Yano :obama:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Już nigdy nie zjem nic w McD. Ostatnio coś mnie podkusiło i podjechałem do McDrive'a (rowerem). Wziąłem jakieś bułki (z serem i bez), nuggetsy i BigMaca (tego ostatniego nigdy nie jadłem). No i co, w miarę smaczne, mięciutkie bułeczki, a na koniec rozepchałem żołądek cieplutkim mięskiem oddzielanym mechanicznie w sosie słodko-kwaśnym. Na drugi dzień tak siarczyście pierdziałem, że mi się niedobrze robiło. Pierdy aż śmierdziały tłuszczem - Yano by pewnie wąchał. Trzy dni się tym męczyłem - próbowałem wszystkiego: ogórków z mlekiem, śliwek, kefiru stojącego godzinę w słońcu... no nic nie pomagało. Dopiero 1,5 litra 40-procentowego alkoholu etylowego spożyte na przestrzeni dwóch dni mnie odetkało.

 

W BK i KFC nigdy nie jadłem i nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...