Skocz do zawartości

RACE Pro


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I co z tym Race PRO? Ok.1/3 sceny Forzy była na to napalona, a tu cisza. Na MGC widzę że przybyło zaledwie 1500 osób (!) w dwa dni od premiery w USA (przykładowo przy GTA4 to było ok.200tys, a przy BP 20tys).

 

Bardzo mi się nie podoba, że nie wydali dema co śmierdzi ukrywaniem crapa, więc wstrzymam się z zakupem z tydzień, niech inni przestestują.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie wierzę, żeby ta gra była lepsza od poprzednich gier tego producenta(pecetowe GTR i Race 07). Dla mnie tamte gry mogłyby w sumie nie istnieć, więc nowym produktem na x360 się nie przejmuję. Poza tym brak kierownicy w przypadku tej gry będzie stanowił zapewne większy minus, niż np. przy Forza 2.

Odnośnik do komentarza

Troche pograłem w tego Race Pro i powiem tak. Ostro byłem na niego napalony od pierwszych zapowiedzi, ponieważ SimBin zrobiło super symulatory na Pc (na prawdę trudne i wymagające). Dlatego od razu jak juz pisałem napaliłem się na wersję Xbox'ową. Więc należy wyjśc od tego, że .....gra w porównaniu z innymi Racerami na Xa prezentuje się beznadziejnie, w porównaniu do np. GRID'a to przerażająca różnica. Samochodzy jeszcze jakoś ujdą (chociaż sąi tak złe), ale cała reszta (czyli tor+otoczenie) to masakra pod względem graficznym. Ale teraz słowo sprostowania, a mianowicie po tej godzinie grania jestem pozytywnie bardzo nastawiony do Race Pro i jutro mam zamiar po południu usiąśc i porządnie go przetestować to coś więcej napiszę ( czyli test z kierownicą, bo dzisiaj to tak na szybko było i nie chciało mi się jej rozkładać :P ). Gra się naprawdę ok, samochody są bardzo ciężkie, gra nie pozwala na zbyt dużo błędów. Wiec jutro kółko z Force Feedbackiem + wyłączone wszystkie wspomagania + jakiś potwór pokroju Konneinseg'a i zobaczymy co gra ma do pokazania. Powtarzam więc, jeśli ktoś leci na grafikę to niech nawet nie patrzy na screeny tej gry, ale jeśli ktoś szuka na prawdę porządnej symulacji to może być to (jeszcze nie jestem pewien, jutro postaram się to jako tako przedstawić). Cheers :)

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem na oficjalnym forum, to samochody mało się różnią, są łatwe w opanowaniu (nawet bez asyst), online ssie, bo są jakieś problemy z wywalaniem, no i masa glitchy, więc niektórzy porobili chore wyniki. Z drugiej strony inni nadal wierzą w tą grę i liczą że po patchu będzie jeszcze lepsza, a ponadto aż 50% czołówki Forzy2 gra teraz w RacePRO, w tym niemal 100% aktywnych na scenie Forzy.

Odnośnik do komentarza

no a co mają robić? z braku laku i ra.. o sorry gó/wno tez ryba :P

 

ja ostatnio nadziałem się na krapa Pro Street i coś czuje że Race Pro też jedzie, albo to zwyczajny średniak tak jak wspominałem 5/10.... przydałoby się demo na LIVE

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam nie zaluje. Fakt, grafa nic specjalnego. Mozna by rzec PeCetowa ale Ci goscie do tej pory przy konsolach nie grzebali wiec im daruje (tym razem). Za to grywalnosc - powiem tyle wessalo mnie. Do tego stopnia ze nawet kariery nie wlaczylem i jade single race, poziom professional, AI na hard, skrzynia manual i jazda. Komp niezle kombinuje, stara sie wyprzedzac na ostrych zakretach, blokuje kola, wypada z toru jazdy - pozytyw. Symulacja? Gralem w bardziej wymagajace ale trzeba byc skupionym, jadac taka F 3000 za duzo gazu przy wyjsciu z zakretu i baczek gotowy. Grajac na hardzie trzeba grzebac w ustawieniach jesli chce sie wygrac wyscig, wiekszosc czasu spedzam sprawdzajac setupy. Na ekranie pokazuje nam w ktora strone bedzie zakret i na jakim biegu go brac, ale po kilku wyscigach wylaczylem to dziadostwo bo zbyt czesto podaje bledne info co do biegu, informuje np. 2 a da sie przejechac na 3 z gazem w podloge. Najwieksza bolaczka - dlugie loadingi, nawet dajac restart (co czesto mi sie zdarza) trzeba odczekac swoje.

Chyba odnowie sobie konto na golda zeby sprawdzic multi. 16 luda na trasie, kolizje, walka lusterko w lusterko to musi byc to.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie najlepszy sim na konsole po Forza2. Świetna fizyka,czuć wszystkie nierówności toru. Brakowało mi w Forza bulgotania wydechu tak oczywistego w furach rajdowych, tu to jest plus piękny ogień niedopalonego paliwa w wydechu. Dżwięki silników najlepiej wypadają w furach WTTC i z widokiem z kokpitu. Fajne tory w tym kilka ulicznych. Sporo ustawień w kategorii poziom trudności w tym możliwość jazdy w deszczu. Grafika przeciętna ale dla mnie bardziej liczy się przyjemność z jazdy.

Ogromnym nieporozumieniem jest dla mnie brak możliwości wszelakich napraw w boksie, brak dotankowania i zmiany kół.... wielka szkoda. Uszkodzenia też są niezbyt trafnie rozwiązane, bo generalnie nie wiadomo co uległo uszkodzeniu, widnieje jedynie wielka ikona informująca o tym fakcie.

Jeszcze mało grałem, ale nudna wydaje mi się kariera, brak podziału wyścigów na jakieś konkretne kategorie.... już wolę mistrzostwa bo tu czuć tę rywalizację a dochodzące zewsząd dżwięki silników i pracujących podzespołów (zmiana biegów,warkot silnika podczas hamowania nim) przyprawiają o dreszcze wszystkich fanów wyścigów.

Brakuje mi też widoku zewnętrznego na auto, jest tylko jeden z dość daleko usytuowaną kamerą. No i dlaczego nie można z bliska przyglądać się autom w menusach.... Powtórki są jakieś niemrawe.

Mimo wszystko gra ma klimat. Brakowało mi takiej jazdy od czasu PS2. Całe szczęście sama jazda jest dość trudna i wymagająca bo już,delikatnie mówiąc, mam dość wszystkich gridów,dirtów i need for speedów z modelem jazdy dla przedszkolaków i sztucznie wyżyłowanymi czasami przejazdów... W Race Pro można poczuć smak prawdziwych wyścigów i tego mi brakowało.

Pozdro

 

Mała edycja: jest tankowanie i zmiana kół w boksie plus naprawa wozu. Niestety brak przy tym jakichkolwiek odgłosów mechaników i praktycznie nie widzimy co się dzieje. Doszły też nowe fury w markecie. A co do samej gry to wciągnęła mnie na maksa.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kupiłem grę, pojeździłem troche no i musze powiedziec, że jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Na prawdę gra jest warta każdych pieniędzy, zwłaszcza, że teraz można ją kupić za małe pieniądze :)

Pierwsze co rzuca się w oczy to wymagający model jazdy. Trzeba cały czas być skupionym, aby nie wykręcić baczka przy wyjsciu z zakretu lub po zbyt agresywnej redukcji biegów. Model jazdy to cud, miód i orzeszki. Czuć, że prowadzimy bestię która często waży ponad 1000 kg i widać, że to kawał żelastwa. Nie ma mowy o jeździe na pałę. Trzeba się nauczyć toru, bo nie da rady jechac w miarę szybko gdy nie znamy linii wyścigowej. Nawet male spóźnienie dohamowania czy minimalnie źle skręcone koła,. mogą spowodowac to, że wylądujemy na trawie w przysłowiowych burakach. Jeśli chodzi o poziom S.I to sa 3 poziomy. NORMAL, HARD i VERY HARD. Powiem tylko tyle, że już na normal bywa ciezko, a jak włączyłem HARD to wszyscy mi uciekli. Co prawda gram krótko, ale doświadczenie w ścigałkach mam długie. Gra sporo wymaga, ale daje na prawdę dużo frajdy. Kolejnym plusem jest udźwiękowienie. Wszelkie strzały z wydechu, odgłosy silnika przy redukcji, wkrecanie to na obroty - wszystko to brzmi zawodowo i na prawdę jestem z tego aspektu zadowolony. Silniki brzmia jak bestie. Jeśli chodzi o grafike to jest słabo jak na dzisiejsze czasy, ale w tej grze zupełnie to nie przeszkadza. Samochody są wykonane całkiem dokladnie, wnętrza aut sa przyzwoite. Straszą puste trasy i aliasing, ale to na prawde nie jest problem w tej grze. RACE PRO broni sie modelem jazdy, który zamiata. POLECAM. Jak więcej pogram, to i więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...