Skocz do zawartości

RACE Pro


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Xbox/Aktualnosci/RA...Xboksa_360.aspx

Maniacy realistycznych pozycji wyścigowych posiadający konsolę Xbox 360 już mogą zacierać rączki, Atari bowiem zapowiedziało RACE Pro, konsolowy symulator jazdy od znanej i uznanej już w świecie komputerowców firmy SimBin.

 

"Ponad pięć lat doświadczenia za pasem SimBin gwarantuje, że RACE Pro będzie unikalnym doświadczeniem wyścigowym niespotykanym dotąd na konsoli," - powiedział Cyril Voiron z Atari. "Nic nie zbliży Was bardziej do najwyższych lotów wrażeń wyścigowych niż RACE Pro i Atari jest dumne, że może dodać ten produkt do listy świątecznych gier."

 

"Przerzuciwszy się osobiście z 20 lat udziału w wyścigowych mistrzostwach na tworzenie symulatorów, jestem naprawdę podekscytowany, że SimBin teraz przerzuca się z PC na Xboksa 360," - dodaje Henrik Roos, szef ekipy. "Jesteśmy dumni, że podjęliśmy ten znaczący krok razem z Atari, naszym zaufanym partnerem od czasów naszej pierwszej gry."

 

RACE Pro zapewnić ma obok niesłychanie realistycznego modelu jazdy również niemal autentyczne przeżycia z udziału w wyścigach. Dostaniemy do dyspozycji auta z od 200 do 1000 koniami mechanicznymi pod maską, a także zawody m.in. z kategorii WTCC, Formuły 3000, czy Formuły BMW. W grze pojawią się samochody ze stajni Aston Martin, Saleen, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, jak i Seat. Z dostępnych fur producent już wymienia Audi R8 oraz Dodge Vipera SRT10. Będą też Mini Coopery.

 

Ścigać przyjdzie się nam na 13 cyfrowo odwzorowanych, autentycznych trasach, w tym Macau, Porto i Pau (tylko w RACE Pro), a także Laguna Seca oraz Road America. Online zmierzy się do 12 graczy, a w domowym zaciszu pobawimy się w nowym trybie Hot Seat, gdzie wraz z kompanami co jakiś czas zmieniać się będziemy za kółkiem.

 

No to nieźle. Xbox ma strzelanki, morze RPGów, teraz jeszcze dochodzi prawdopodobnie najbardziej realistyczna ścigałka - będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zawsze na papierze wszystko cacy. Zobaczymy co przyszłość przyniesie i co z tego się wykluję. Jeżeli dadzą radę i dotrzymają słowa faktycznie może to być jeden z najlepszych racer'ów.

Martwi mnie jedynie w tym newsie to, że Atari będzie zajęte i nadzieja na TDU 2 znowu zniknie. Ale pocieszył by mnie Seat Leon WTCC na Laguna Seca :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy, jeśli na padzie też będzie się dało sensownie pograć, to może się skuszę. PGR4 zaliczony, zresztą to gra zbyt arcade, a Forza 3 jeszcze daleko. Ciekawe co z tego wyniknie. Martwi mnie tylko fakt, ze RP skupia się na seriach wyścigowych, a ja zawsze wolałem jednak wyścigi autami seryjnymi lub ich wersjami po modyfikacjach (jak w Forzie 2).

Odnośnik do komentarza

Caly problem polega na tym ze luzie grajacy na x360 przyzwyczajeni sa do tego ze samochody w grach sie kupuje, maluje, tuninguje co sprytnie wykorzystuja producenci tego typu gier. Po co jezdzic skoro godzinam mozna zakladac maski na ulubiony model samochodu, dlatego mialem po pewnym czasie dosyc forzy i przesiadlem sie na pecetowy rfactor. I powiem jedno kto lubi prawdziwe tory i prawdziwe serie wyscigowe znajdzie sie w tej grze jak u siebie w domu. Jak znajdzie sie jeszcze prawdziwe odzwierciedlenie realiow wyscigu jak chociazby w takim rfactor i gtr to... zbyt wielu ludzi tej gry nie kupi. I dobrze, bo mam juz dosyc przeHypowanych gier na konsole pokroju Gid, Pro Street itp

Odnośnik do komentarza
Caly problem polega na tym ze luzie grajacy na x360 przyzwyczajeni sa do tego ze samochody w grach sie kupuje, maluje, tuninguje co sprytnie wykorzystuja producenci tego typu gier. Po co jezdzic skoro godzinam mozna zakladac maski na ulubiony model samochodu, dlatego mialem po pewnym czasie dosyc forzy i przesiadlem sie na pecetowy rfactor. I powiem jedno kto lubi prawdziwe tory i prawdziwe serie wyscigowe znajdzie sie w tej grze jak u siebie w domu. Jak znajdzie sie jeszcze prawdziwe odzwierciedlenie realiow wyscigu jak chociazby w takim rfactor i gtr to... zbyt wielu ludzi tej gry nie kupi. I dobrze, bo mam juz dosyc przeHypowanych gier na konsole pokroju Gid, Pro Street itp

Tak,tak.....samochody maluje się tuninguje,kupuje,tylko w grach na X360 :lol: Ech,kiedyż posiadacze Playstation ,czy Pc dostaną Need for Speed-y,Test Drive,Juiced itp .....? ;)

Odnośnik do komentarza
Caly problem polega na tym ze luzie grajacy na x360 przyzwyczajeni sa do tego ze samochody w grach sie kupuje, maluje, tuninguje co sprytnie wykorzystuja producenci tego typu gier. Po co jezdzic skoro godzinam mozna zakladac maski na ulubiony model samochodu, dlatego mialem po pewnym czasie dosyc forzy i przesiadlem sie na pecetowy rfactor. I powiem jedno kto lubi prawdziwe tory i prawdziwe serie wyscigowe znajdzie sie w tej grze jak u siebie w domu. Jak znajdzie sie jeszcze prawdziwe odzwierciedlenie realiow wyscigu jak chociazby w takim rfactor i gtr to... zbyt wielu ludzi tej gry nie kupi. I dobrze, bo mam juz dosyc przeHypowanych gier na konsole pokroju Gid, Pro Street itp

Tak,tak.....samochody maluje się tuninguje,kupuje,tylko w grach na X360 :lol: Ech,kiedyż posiadacze Playstation ,czy Pc dostaną Need for Speed-y,Test Drive,Juiced itp .....? ;)

 

Stwierdzam tylko fakt ze hardkorowe symulatory wyscigowe do tej pory byly tylko na pc, pomijajac 10 - latkow grajacych na piecach w nfsy i inne bo tata nie wysluplal kasy na konsole.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Według mnie to nie ma co oczekiwac wielu zmian w porównaniu z wersją PC, a juz tym bardziej jakichs tunningóf...WTF?.

GTR to nie gra a program, rasowy symulator a wersja na XBOXA 360 bedzie po prostu konwersją z PC z dodatkowymi klasami samochodów jak autka WTCC czy BMW challenge, tak a pro po to wszystkie te tytuły napisał SIMBIN łącznie z GT Legends, (moje kochane Youngtimery;) ) które to nie jest potwierdzone ze autka z GT Legends pojawią sie w RACE Pro.

Licze ze poprawnie dostosuja gierke do mozliwości pada i zrobia lobby przynajmiej na 16 osób.

Ludzie, ta gra ma się ukazac w tym roku jeszcze wiec nie oczekuję nic innego jak konwersji z PC trzech tytułów Simbin'u pod Xboxa w jednej grze pod nowym tytułem RACE PRO. Zeby napisac kompletnie nowy tytuł potrzeba duzo wiecej czasu niż pół roku, odkąd wiem ze przygotowują ten tytuł, a zadanie maja bardzo uproszczone albowiem wszystkie gry simbinu śmigają na bardzo podobnym Enginie.

 

A co do rasowych symulacji i Hardkorowców na konsolach, to wystarczy ze zrobia takie scoreboardsy jak we Forzie 2, a nie braknie klanów na całym swiecie co beda chciały miec swoje wpisy wysoko...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...