Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

no wiem przecież, że żarcik, kolego Snake, bo inaczej dostałbyś już po uszach :]. A to o czym mówię to prawda, nie mit, bo spotkałam się z taką 'oceną' wielokrotnie ( i kij im w ryj!). Nie jestem dobrym graczem..baaa...daleko mi do tego, ale się staram bo moim wieku to niełatwo. Zaczęłam grać w Tekkena mając aż lat 28!!! Wy to pewnie z padem w ręku urodzeni, ale ja to co innego. Gdzie się uczyć jak nie od najlepszych? (Uszanowanko MEVEK, UKYO i wiele innych). Nie spotkałam na raz tylu zaje-fajnych graczy-wymiataczy co na tym turnieju, więc dostałam dobre lekcje.

Moim skromnym zdaniem finał będzie Mevek - Ukyo...i....niech wygra najlepszy :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Walki są nagrane i będą na youtube. Jak ktoś lubi kapustę to mu się pewnie spodoba ;)

 

ps. pozdro dla Westerna, gracza przez którego prawie połamałem pada dzisiaj. Muszę chyba zacząć medytować, bo moje nerwy nie wytrzymują już tej gry :P

 

ps2. Pychu jeszcze raz mi się wbijesz do rooma jak gram rank to :wkurzony:

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

ostatnio gralem troszke z FRIZEN-em i bylo tak jak oczekiwalem...

po prostu nie da sie grac!!! wiec na final jestem gotow zapodac mu "US" versje by mozna bylo je rozgerac jak sie nalezy, lecz jednak jest tu jeden szkatul :/ nikt nie bedzie mogl nas ogladac jesli chcemy by bylo bez lagow.

w sumie to finaly bede niedlugo, wiec ta opcje pozostaje do dyskusji sedziego i radnych. na dzien dzisiejszy gra sie strasznie i oczywiste jest iz wygrywa ten co ma lepszy zasieg. czasem mam i tak zieolne kreski a i tak nie moge nic zrobic.

p.s "FRIZEN" to dobry steve, wiec chce dobre polaczenie by dla nikogo nie bylo "ale"

od piatku jestem off przez caly weekend :)

Odnośnik do komentarza
ostatnio gralem troszke z FRIZEN-em i bylo tak jak oczekiwalem...

po prostu nie da sie grac!!! wiec na final jestem gotow zapodac mu "US" versje by mozna bylo je rozgerac jak sie nalezy, lecz jednak jest tu jeden szkatul :/ nikt nie bedzie mogl nas ogladac jesli chcemy by bylo bez lagow.

w sumie to finaly bede niedlugo, wiec ta opcje pozostaje do dyskusji sedziego i radnych. na dzien dzisiejszy gra sie strasznie i oczywiste jest iz wygrywa ten co ma lepszy zasieg. czasem mam i tak zieolne kreski a i tak nie moge nic zrobic.

p.s "FRIZEN" to dobry steve, wiec chce dobre polaczenie by dla nikogo nie bylo "ale"

od piatku jestem off przez caly weekend :)

 

 

Mogę ściągnąć wersję US jeżeli będzie taka potrzeba, ale nie wiem czy to coś da. Ja z Frizenem też zawsze mam takie lagi, że nie da się grać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

no mój pad też trzeszczał ale tez sobie musiałem dać siana bo noc ciemna była a za głośne wypowiadanie się na temat gry(raczej niecenzuralnie ) dostałem rozkaz wyłączenia tv pod grożbą wyłączenia bezpieczników :)

 

pozdro

Komandos,Brolly

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza

Mevek to nic nie da. Wcześniej szalałem na US i zero zielonych łącz może grałem z Romuńcem czasem na dobrych łączy i jednym kolesiem ale to były wyjątkowe dni, BARDZO WYJĄTKOWE : P. Przeszedłem na PAL i tutaj da się grać o wiele normalniej. Tam musiałem grać dosłownie jak down i nawet juggle nie wychodziły.

 

Proponuje któremuś z was iść do kolegi podłaczyć konsole i zagrać może będzie lepsze łącze :P

Odnośnik do komentarza
Ciuh (Jul) 5- 1 Western(Chri, Wang,Asu) Dobre walki dzięki

 

gratulacje!!! Julka zarządziła :)

 

Frizen Ukyo - 5:1

 

Mowi sie trudno wygral lepszy

 

A ja tak kciuki trzymałam :( Ale...gratulacje Frizen'owi :)

 

No ja sie z padem urodzilem ... ale w Tekkena gram chyba od konca wrzesnia XDDD

A nie mówiłam? Mi-szczem trzeba się urodzić :)

 

 

Muszę chyba zacząć medytować, bo moje nerwy nie wytrzymują już tej gry :P

Tak...musisz...koniecznie. I pewnie nie tyczy się to tylko Western'a, bo ostatnio jak z tobą grałam, to normalnie aż w piętach czułam jak 'jedziesz' ze złości po mojej Christie... :P

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Mevek to nic nie da. Wcześniej szalałem na US i zero zielonych łącz może grałem z Romuńcem czasem na dobrych łączy i jednym kolesiem ale to były wyjątkowe dni, BARDZO WYJĄTKOWE : P. Przeszedłem na PAL i tutaj da się grać o wiele normalniej. Tam musiałem grać dosłownie jak down i nawet juggle nie wychodziły.

 

Proponuje któremuś z was iść do kolegi podłaczyć konsole i zagrać może będzie lepsze łącze :P

jestem pewien lepszego polaczenia niz w versji PAL

z 2 strony, mozemy grac nad ranem. byle by bylo tylko warto :D

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Runda III

 

czas trwania 03.02-10.02

 

W tabeli graczy bez przegranych zmierzą się:

1. c2h5oh vs Mevek

 

2. Frizen vs Ukyo

W drabince przegranych zmierzą się:

 

1. Western79 vs Ciuh

 

2. DevilJinPL vs ElPojoLoko

 

3. Aki_Wroc vs Brollymitsu

jak tam sie sprawy maja? bo mi sie zdaje, ze juz beda "cwierc-finaly"

 

MEVEK-------------------------------------------->

------------------------------------------------------(slabszy spada do drabinki, lepszy wchodzi do finalow)->

FRIZEN------------------------------------------->

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------(finaly)---> ??????

JEDEN Z NAS 2---------------------------------->

------------------------------------------------------(walka o wejscie do finalow oraz 3 miejsce na podium)->

NAJLEPSZY Z DRABINKI PRZEGRANYCH----->

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Tak...musisz...koniecznie. I pewnie nie tyczy się to tylko Western'a, bo ostatnio jak z tobą grałam, to normalnie aż w piętach czułam jak 'jedziesz' ze złości po mojej Christie... :P

 

No co ty, tak ci się tylko zdawało ;)

Akurat! mogę się założyć ze nerwus z ciebie straszny, szefie ;) Pewnie jak grasz to aż strach do okoju wchodzić...takie "słówka" lecą :D Ale...nie mi osądzać... jak chcesz zagrać/wygrać/oberwać to wiesz gdzie mnie szukać :P

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza

Z powodu dyskwalifikacji dwóch zawodników, SBB pozwolił mi i Westernowi stoczyć pojedynek umożliwiający dalszą gre a raczej walke o 3-4miejsce.

 

Wygrałem 5:4 ale powiem tak... było CHOLERNIE ciężko. Zwłaszcza, że nie jestem ograny na kryśke. Nerwy miałem takie jak za czasów mojego pierwszego turnieju (Revolution - Włocaławek). Po porstu myslałem, że zawału dostane :D. Równa walka. Western 2 lata temu nic nie potarfił a dzisiaj jest niebezpiezny jak rozwcieczony szerszeń :P. Dzieki stary za walke, trenuj dalej (na offie) to bedziesz miał jeszcze większe efekty :). Respect 4u

 

Po całej walce z Westernem musiałem iść po zieloną herbate na uspokojenie :D

 

Za chwile będę walczył z Ukyo wiec kolejna trudna walka :P

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

.....no cóż mnie było zupełnie odwrotnie żadnego rzucania mięchem , cisza spokój jak bym w szachy grał........no i niestety obróciło się przeciwko hehee bo zawsze jest rzeżnia przyznaje się....

no powiem że przegrałem zasłużenie ot to , jak jest się nazwijmy to delikatnie gapą to tak jest......

swoją drogą widzę Brolly że ogranie pomalutku wraca jak jeszcze łącze ok to jesteś niezły wariat naprawdę Yoshi rządzi

powodzenia w następnych walkach

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...