Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

proszę o dopisanie

jak da radę oczywiście

......

Przy okazji siemasz Brolly stary wariacie

 

Już się zapisywałeś na tamtej stronie :P

 

Wysłałem już wszystkim wiadomość na gg. Jak wszyscy potwierdzą udział to zrobię aktualizację pierwszego posta, napiszę zasady i podzieli się graczy na grupy.

Odnośnik do komentarza
OK, to myślę, że mamy już wystarczającą liczbę osób żeby z tym wystartować. Teraz tylko napisze do wszystkich na gg żeby potwierdzili swój udział.

 

Potwierdzam!!

(mam zlamana noge :/ wiec jesem skazany na siedzenie w domu, wiec troszki zabawy sie przyda). 5iona

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

stwierdzam że dla Pana mevek'a powinna być odrębna grupa , właściwie to sam w niej byc powinien a najlepiej to ustawić go już w finale.

Miałem już przyjemność lub raczej nie grać z Nim i stwierdzam że miałem wrażenie jakbym nie miał podłączonego pada , chociaż było zielone online, tak więc bardzo trudno z nim się walczy .....chociaż teraz ma złamaną nogę to łatwiej powinno być

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
chociaż teraz ma złamaną nogę to łatwiej powinno być

Czwarte miejsce na dużym turnieju można zająć nawet ze złamaną ręką, więc wątpie, żeby złamana noga miała w tym wypadku jakieś większe znaczenie ;)

 

 

Właśnie będzie grał jeszcze lepiej pewnie, bo nie musi chodzić do roboty i ma więcej czasu na trening :P

 

BTW oto wstępna wersja regulaminu (lekko zmodyfikowany na potrzeby turnieju regulamin z Honmaru):

 

Uwagi ogólne:

 

1. Turnieje odbywają się w systemie pucharowym. W ciągu tygodnia należy rozegrać określoną ilość walk zgodnie z terminarzem.

2. W terminarzu gospodarz podawany jest jako pierwszy.

3. Przywileje i obowiązki gospodarza:

- pierwszeństwo założenia gry na serwerze

- ustawienie opcji (walki trzyrundowe, czas 60)

- wpisanie wyniku na forum (bezpośrednio po zakończeniu spotkania)

- obowiązek umówienia się na termin rozegrania meczu (np. poprzez GG, IRCa, e-mail lub PSN)

4. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1- remis, 0 - przegrana

5. W przypadku nie rozegrania walki w terminie punkty przechodzą na korzyść gościa chyba, że gospodarz wyjaśni sprawę na forum.

6. O miejscu w grupie w przypadku równej ilości punktów u obu graczy decyduje ogólny bilans wszystkich walk, czyli stosunek wygrane-przegrane na przestrzeni całej fazy grupowej.

7. Wyniki podajemy w formie:

Grupa X

Gracz A wynik1 : wynik2 Gracz B

 

Zasady dotyczące walk:

 

1. Gramy do 5 zwycięstw, walki trzyrundowe, round time 60sec.

2. Podczas walki zabronione jest używanie przycisku start, ponieważ może to przerwać akcję, odebrać inicjatywę przeciwnikowi itp. Pierwsze wciśnięcie pauzy to ostrzeżenie oraz przegrana rundy, drugie to przegrana walkowerem i przyznanie 3 pkt przeciwnikowi. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać osoba taka zostanie wykluczona z turnieju.

3. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany tzn., jeśli zostały rozegrane 2 walki, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.

4. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

5. Zbanowane są łączone rzuty (np. Kinga) oraz tackle (np. Marduk).

6. W czasie jednej walki można wykonać max. trzy rzuty, ale najlepiej tego unikać.

7. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.

 

 

 

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Poniżej lista osób które już potwierdziły swój udział:

 

Mevek

 

Artex

 

Frizen

 

brollymitsu

 

Czekolada

 

DevilJin5

 

Fishbone

 

Milly

 

pilot

 

Ukyo

 

Western79

 

Komandos/ SBB ;)

 

Ciągle czekam na odpowiedź od:

 

Aki_Wroc

 

Żeliwna_Pięść

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
A kiedy właściwie ma być ten turniej?? Chętnie wziął bym udział ale w miarę;) bez lagów gram po 23 więc nie wiem czy nie zepsułbym zabawy reszcie graczy. W ogóle od niedawna gram online jak przebiegają takie turnieje?

 

Turniej rusza w poniedziałek. Regulamin i wszystkie potrzebne informacje będą podane w pierwszym poście najpóźniej jutro wieczorem.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

punkt 2) nie ma sensu!

punkt 3) mam czeste broblemy (error'y z ps network), wiec ten punkt na pewno jest korzystny.

punkt 4) mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc grania tez w nocy?? w dzien jest duzy dyskomfort przy robieniu jugli.

punk 6) jezeli uciekne z 3 rzutow wykonanych przez przeciwnika to rozumiem, ze ich limit sie wyczerpal (na jedna runde)?

 

powoli wysylam wszystkim moje ps'network zarszenia, by bylo latwiej rzecz jasna.

to kiedy zaczynamy ??

 

aha... moze dodamy punkt kolejny, odnosnie 3-ej osoby w pokoju, ktora poswiadczy wygrana, badz nie ??

Odnośnik do komentarza

Ok, regulamin poprawiony i dodany punkt odnośnie trzeciej osoby i wyboru areny. Punkt dotyczący łączonych rzutów i tacke został zmodyfikowany. Grać można o każdej porze dnia i nocy, zależy jak się gracze umówią ;)

 

punkt 4) mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc grania tez w nocy?? w dzien jest duzy dyskomfort przy robieniu jugli.

 

Grać można o każdej porze dnia i nocy, zależy jak się gracze umówią ;)

 

 

punk 6) jezeli uciekne z 3 rzutow wykonanych przez przeciwnika to rozumiem, ze ich limit sie wyczerpal (na jedna runde)?

 

Dokładnie tak.

 

A teraz uwaga:

 

Rozpoczynamy Rundę I Turnieju.

 

Czas trwania 18.01.2009 - 31.01.2009.

 

W tej rundzie nikt nie odpadnie z Turnieju. Gracze, którzy przegrali przejdą do drugiej tabeli. Jeśli skończyłeś grać I rundę, a masz już przeciwnika na kolejną to można grać. Powodzenia Wszystkim.

 

Tutaj składamy informacje ze swoich gier. Robimy to w ten sposób:

Jeden gracz składa raport, wpisując w nim:

- kto z kim grał,

- wynik całego meczu

- opis (jeśli ktoś nie życzy sobie opisu, wpisuje "brak")

 

Prosiłbym od tej pory o nie pisanie niepotrzebnych postów, żeby nie zaśmiecać tematu. Jeżeli ktoś ma jakiś problem lub pytanie, proszę pisać do mnie na gg. Pierwszy post zaktualizowany.

 

Żeby wzmocnić trochę rywalizację postanowiłem wyznaczyć nagrodę za pierwsze miejsce w turnieju :) . Będzie to gra na PS3- Ratchet & Clank Quest for Booty

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...