Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Hint: szczesciu trzeba pomoc. Ja bylem w becie: Resistance 2, Uncharted 2, Supercar Challenge - wlasnie dostalem kod do MAG. A dlaczego? A no dlatego, bo zawsze jak byla mozliwosc zgloszenia sie po kod do jakiejs bety, to zawsze to robilem. Bez zadnego zglaszania sie kod dostaje moze z 1% uzytkownikow.

Edit: WTF, ta beta zajmuje 298mb - a bodajze ktos wczesniej pisal, ze wazy kolo 2gb.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem przed chwilą jak tam ściąganie, a tu brak połączenia z netem... Włączyłem na nowo konsolę, MAGa, dojechało szybko do ok. 160 MB, po chwili zjechalo to 118 MB, i tak to się właśnie odbywa...

 

Trzeba to często sprawdzać, bo szkoda czasu na errorki :P

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Youve been recruited into the MAG beta

 

Witaj w MAG? beta

 

MAG to wieloosobowa gra sieciowa, gdzie działania wojenne prowadzone są na ogromną skalę z udziałem nawet 256 graczy, walczących na rozległych i urozmaiconych polach bitwy. Potrzebujemy Twojej pomocy, by ostateczna wersja gry była możliwie najlepsza.

 

Harmonogram wersji beta

Wersja beta będzie działać od poniedziałku do piątku do 9 października 2009, w następujących godzinach:

 

od 18:00 do 21:00 czasu letniego

 

od 01:00 do 04:00 czasu letniego

 

Poznaj swoich towarzyszy

 

Udaj się na oficjalne fora PlayStation, do działu poświęconego grze MAG, by o niej rozmawiać, zdobywać nowych sojuszników oraz wymieniać się strategiami.

 

Wlasnie otworzylem swoj email.

 

Zaczynamy sciagaanie

 

Po becie Little Big Planet , Resistance 2 , Killzone 2, Uncharted 2 czas na MAG

 

Nigdy nigdzie nie pisalem o kody, na zadnych serwisach itd. Chyba mnie lubia

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Drobna rada: jesli ine macie duzo miejsca na dysku, to nie wylaczajcie bety podczas updatowania........... Ja (pipi)e - przed uruchomieniem bety zwolnilem miejsce na dysku (2.6gb). Chcialem zobaczyc, czy po wylaczeniu sciaganie rozpocznie sie od tego momentu, w ktorym skonczylo. Uruchamiam gre i co? Informacja o braku miejsca na dysku - nagle pisze, ze beta zajmuje 2,6gb.........

Edit: No ja (pipi)e, to jest przegiecie. Zwolnilem kolejne 2.6gb (musialem wywalic demo fight nighta, bete supercar challenge, troche muzy, Medievila, dwa filmy) i co? I dalej to samo !! Insufficent disc space. Ekstra - teraz musze od nowa sciagac bete - nie dosc, ze strace slota na koncie, to jeszcze najprawdopodobniej jutro sobie nie pogram.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Drobna rada: jesli ine macie duzo miejsca na dysku, to nie wylaczajcie bety podczas updatowania........... Ja (pipi)e - przed uruchomieniem bety zwolnilem miejsce na dysku (2.6gb). Chcialem zobaczyc, czy po wylaczeniu sciaganie rozpocznie sie od tego momentu, w ktorym skonczylo. Uruchamiam gre i co? Informacja o braku miejsca na dysku - nagle pisze, ze beta zajmuje 2,6gb.........

Edit: No ja (pipi)e, to jest przegiecie. Zwolnilem kolejne 2.6gb (musialem wywalic demo fight nighta, bete supercar challenge, troche muzy, Medievila, dwa filmy) i co? I dalej to samo !! Insufficent disc space. Ekstra - teraz musze od nowa sciagac bete - nie dosc, ze strace slota na koncie, to jeszcze najprawdopodobniej jutro sobie nie pogram.

 

miałem to samo dzisiaj 2 razy! wszystko szło dobrze to momentu ściągania tego update'u.... przy ok 50MB pojawił się komunikat, że wy(pipi)ało mnie z PSN i serwer jest niedostępny :angry: wqrwiłem się niemiłosiernie, bo za każdym razem musiałem usuwać całą betę... jak do piątku mi się nie uda ściągnąć tych 2.5GB i ciśnienie mi podskoczy to w sobotę oddam kluczyk chętnemu. QR.WA!

Edytowane przez pearlfan
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem sobie wczoraj 43%, dziś włączam konsole, a tu 26 :|

 

Miałem to samo wczoraj, po qwa 5h miałem 58% (6MB NET), wyłączyłem i odpaliłem z powrotem MAG żeby sprawdzić czy zostaje % i zostało 40% :) Jak wrócę dzisiaj z pracy pewnie będę ściągał od nowa.

Ściągając ten up przypomniało mi się jak miałem 100 lat temu net 256 kb :)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście - cos mi przerwalo sciaganie i od nowa musze sciagnac cala bete (298mb) plus ten (pipi)any update. Nie ma to jak SONY.

Zastnawiam sie jakim cudem wy mozecie sciagac od momentu w ktorym zostalo przerwane, a nie od nowa......

 

Dostalem ta bete i chyba wogole nie pogram jak tak dalej pojdzie..

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

A ja gralem :) Mielismy 114 osob w druzynie wczoraj.

Przy robieniu postaci zapiszcie sie do VALOR, bedziemy mogli grac razem w druzynie :) Jesli wybierzemy Raven lub S.V.E.R. bedzie mozna grac tylko z ludzmi ktorzy do nich naleza.

Wczoraj w 2h (3 gry) skoczylem o 11lv do gory :) Mam juz 16lv.Moge sie starac byc liderem grupy ,ktory moze wlaczac UAV , zaznaczac cel (tylko swojej druzynie) i robic naloty (po zniszczeniu dzial AA).

Dopiero wczoraj sie ogarnalem i mniej wiecej doszedlem do tego o co chodzi :) Trzeba (? :) pracowac ze swoja druzyna zeby zdobywac extra EXP (tzw. Frago ).

Pierwszy gry grajac sam ,zaliczalem gre z ok. 100 EXP, wczoraj robilem objective'y i mialem po jednej grze ponad 500EXP ,wiec sie oplaca :).

Kilka przydatnych rzeczy:

W obronie staraj sie utrzymac dziala AA jak najdluzej to mozliwe (przeciwnik nie bedzie robil nalotow ani zrzutow spadochroniarzy).

Utrzymaj Bunkry ,bo te sa cholernie przydatne do obrony. Mozna je zniszczyc tylko podkladajac C4 (przytrzymujac przycisk O od strony zbiornika z paliwem). Zrobilem wczoraj killstreaka ponad 40 siedzac za dzialem w bunkrze :)

No to co...Gramy dzis po poludniu :) Narka

Kto ma MAGa , dodawac mnie SZKoDnik_PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...