Skocz do zawartości

Naruto: The Broken Bond


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Doczekać się już nie mogę. Jedynka pozytywnie mnie zaskoczyła (jak dla mnie jedna z lepszych gier na Xa), więc na kontynuację liczę bardzo. Ktoś zna termin premiery? Jakieś szczegóły odnośnie gameplayu (nie licząc 3 osobowej ekipy)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tiaa... będzie kolejną padaczką jak jej poprzednik, totalnie niedopracowany który jedzie tylko i wyłącznie na hypie, dalej beznadziejny system walk, dalej beznadziejna grafika, na ostatnim pokazie z E3 chwaloną się wielką walką Sannin'ów, hmm...fajnie tylko czemu wszyscy Sannini wygladają jakby ktoś ich przejechał na boku walcem, nie wspominając po tym jak używają Kuchiyose no Jutsu, Manda wygląda jak wyliniały padalec, zas Gamabunta to już wogóle nie jest podobny do tego z anime. Dalej nie poprawiono animacji i dropy są że poprostu szkoda słów, jak dalej Konoha Gakure będzie wyglądała jak kilka domków na krzyż na dodatek w wersji miniaturowej to ja podziękuje i dołoże ta kase do kupna PS3 gdzie mam Naruto Ultimate Ninja Storm który bije na głowe oby dwie częście od Ubisoftu.

 

P.S. A no i jeszcze wspaniałomyślny on line gdzie teraz razem z kumplami będzie można z dwoma innymi kretynami grać i znając życie dalej pozostanie combo (^+y) gdzie na XBL każdy tylko to używa, sporadycznie zastępując to (A+Y), normalnie aż chce się grać.......

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W grze będzie chodziło przede wszystkim o grę zespołową. Zupełnie jak w Tekken Tag. Dwie osoby mogą robic naprawdę dobre akcje jedna bije, druga ubije. Ma to jednak swoje minusy np. jeśli grasz z kimś nieznajomym w necie to można nawet czekac 30 minut na swoją kolej gry. Tu jest spis grywalnych postaci:

Naruto Uzumaki

Sasuke Uchiha

Sakura Haruno

Neji Hyuga

Shikamaru Nara

Choji Akimichi

Kiba Inuzuka

Sarutobi

Orochimaru

Jiraiya

Tsunade

Jirobo

Kidomaru

Kimimaro Kaguya

Kabuto Yakushi

 

Gra będzie się toczyła według odcinków anime. Na misje będzie można wybrac z kim sie chce grac. Lecz w niektórych misjach będzie potrzebna obecnośc pewnej osoby np. Sasuke.

Gra ma wyjsc (według informacji najnowszych) w listopadzie 2008 roku.

 

Odnośnik do komentarza

imo The broken bond jest dużo gorszy w porównaniu z Ultimate Ninja Storm . Walka w UNS jest efektowna szybka i zdumiewająca w TBB jest nudno i drętwo podobnie jak we wcześniejszym . zamieszczam filmik z N:UNS Gaara vs Kimimaro www.youtube.com/watch?v=duGi-MbLm9k

coś pięknego !! Jak wirtualna bajka w której uczestniczysz !!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się że UNS ma za(pipi)isty system walk i Broken bonds ani żadna kolejna cześc nie będzie miała takiego systemu walki lecz pragnę zauważyc że w UNS (z tego co wiem) tam cała gra to walki. W Rise of a Ninja i Broken Bonds da sie podużowac po świecie. W jedynce mam 100% i miło spędziłem przy niej czas. W broken Bonds i założę się że w UNS też spędze miło czas :).

Odnośnik do komentarza

Nie, w UNS będzie też tryb Adventure. Na pewno, nie tak rozwinięty niż w Rise of Ninja, czy Broken Bond, ale miejmy nadzieję na godnym poziomie.

 

Nie jestem żadnym fanboyem, więc uważam, że fajnie by było, gdyby Xbox dostał UNS a PS3 Rise of Ninja i Broken Bond. Przecież to żadne system - sellery.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się że UNS ma za(pipi)isty system walk i Broken bonds ani żadna kolejna cześc nie będzie miała takiego systemu walki lecz pragnę zauważyc że w UNS (z tego co wiem) tam cała gra to walki. W Rise of a Ninja i Broken Bonds da sie podużowac po świecie. W jedynce mam 100% i miło spędziłem przy niej czas. W broken Bonds i założę się że w UNS też spędze miło czas :).

 

 

 

I tutaj nie masz racji bo Ultimate Ninja Storm będzie miał normalny tryb fabularny i toczyć będzie się do o ile pamiętam 130 odcinka czyli do odejśćia Sasuke do Orochimaru, polecam obejrzenie sobie trailer'ów gdzie pokazana jest Konoha w prawdziwej 1:1 skali a nie wersja mini jak w RoaN czy zapewne też Broken Bond.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie pomocy, jestem w etapie kiedy musze znaleźć lasce którą mam umówić z Jirayą kwiaty. ale droga do miejsca gdzie znajdują sie kwiaty jest zablokowana ! właściwie każda droga do tego miejsca jest zablokowana D;

btw: gierka jak narazie pozytywnie zaskakuje, cutscenki na silniku gry, sporo QTE, jest git narazie.

Odnośnik do komentarza

Narazie przeszedłem tylko 30% gry, jestem z Jirayą, w Konoha byłem tylko na początku gry, więc nie miałem okazji pozwiedzać. ale wyglądem sie różni, bo pokazali ja w stanie remontu.

tak, dalej są takie scieżki wąskie, ale czasami trzeba pokombinować żeby gdzies przejść, (ja sie zaciąłem na pół dnia, zaczalem grac od nowa, i rzeczywiscie umknęła mi wskazówka xD )

grafa postaci ssie, teren jest piękny ;)

cutscenki są zrobione na silniku gry, wyglądają przyzwoicie, jest też o wiele więcej QTE.

jak narazie daje -7/10, znów ta sama monotonnia co w poprzedniej cześci, jak latamy robiąc misje poboczne. aczkolwiek fajnie posłuchac w japonskiej wersji Shikamaru czy inne łazęgi ^^ i jest ogólniej śmieszniej, i żywiej, przelatując świat można spotkac ludzi ktorzy np. robią drewno, naprawiają coś, zamiatają, i zagadać do nich, słuchając textów jak "I had no Idea that Sand Village attacked Kohona, they were in peace for so long" itd ^^

czekam aż sie jeszcze bardziej rozkręci.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=lXnGrSvjlAY&fmt=18 - zuploadowałem początkowe 10 min gry.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź. Pokazali zniszczoną wioskę - no tak, zapomniałem, że to ta faza serii. Dobrze, bo już myślałem się, że tym razem pójdą na łatwiznę i większość gry zrobią przez "kopiuj, wklej", na szczęście Kishimoto zmusił ich do odrobiny wysiłku

Poboczne misje są takie same, czy dodali coś nowego oprócz roznoszenia ramen i wyścigów?

Jakbyś mógł, to napisz po przejściu jak oceniasz tą część w porównaniu do poprzedniej - co ze zmian na plus, a co na minus.

Odnośnik do komentarza

Sam juz nie wiem co myślec o tym tytule, z jednej strony dodali pare fajnych rzeczy jak mozliwość wbiegania na prawie każda sciane w Konoha, sporo QTE, mini gierek, super miodne latanie po drzewach, i pare innych patentów.

 

dialogi za to bardzo kiepskie, słaby lips sync, mix angielskich i japonskich głosów, mówią czasami o rzeczach o których gracz który dopiero zapoznaje sie z Historią naruto, nie miałby pojęcia czym są (np. Akatsuki, nie wyjaśniono tego tam), często mówią w super speedzie, wydaje mi sie to dlatego że niektóre słowa po angielsku mówi sie szybciej, a po japońsku muszą sie bardziej rozciągnąć, albo nie wiemy czemu niektóre rzeczy mają miejsce, np. dlaczego Tsunade tak zależy na życiu Naruto. wycieli niektóre sceny, np walka Kakashiego, Asumy i Kurenai vs Kisame i Itachi. wycieli także dialogi summonów sanninów, a one same zostały wykonane kiepsko. a co fajnego w grze, to narazie walki, z Jouninem na poziomie medium (chuunin) jest ciężko wygrać na samym początku gry, króciutkie loadingi ( nawet na płycie, a na HDD to już w ogole ), jak już wymieniłem, latanie po drzewach ( chyba najmiodniejsza rzecz w tej grze, takie to sonic'owe ;D ) ładna grafa otoczenia...

 

polecam poczekac na recenzje od psx przed kupnem, ale myśle że bedzie sie wachała między -7/7, nie ma szans żeby pobiła oceną Rise of Ninja, wtedy to było coś nowego, a od tej częsci oczekiwałoby się głównie ulepszeń, w ogole teraz jeszcze Ninja storm na ps3...

 

aha, gry jeszcze nie przeszedłem, ale jestem blisko.

Odnośnik do komentarza

Kurde ta gra jest dłuższa niż sie spodziewałem :o mam na koncie 7h, a przeszedłem 59% gry.

jestem w trakcie wykonywania misji pobocznych (koniecznych żeby zajść dalej) ale powiem wam że są i fajne, i śmieszne ;D

 

podoba mi sie tu taki element survivalu, jesteśmy daleko od wioski na jakiejś misji, zero pigułek chakary i życia, sami ledwo żyjemy, i niech ktoś teraz nas zaatakuje xD trzbeba mieć albo farta, albo niezłego skilla żeby coś takiego przeżyć. Nejiego i Choujiego mi rozwalili, tu trzymałem Naruciakiem na dystans żeby zregenerować Chakare, i rozwalałem Rasenganem.

 

troche bardziej sie przekonałem do tej giery ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...