Skocz do zawartości

Terminator


Rekomendowane odpowiedzi

Ty się napiołeś a nie kolega wyżej, koleżko.

 

W wersji DVD dodano lesbijską siostrę T-X. Jest jeszcze śliczniejsza i bardziej przypomina Barbie niż ta z Terminatora 3. T3 to była dopiero kpina z legendy.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem T3 było takie, jak powinno być, by ponad 50 letni terminator nie wypadł żałośnie groteskowo. Sam film jest momentami pastiszem Terminatora, ale dla mnie to spory plus, bo w przeciwieństwie do Salvation nikt się nie napina, nie nadyma i nie spina. Tej serii zaszkodzić już tylko może brnięcie dalej w bezsens fabularny z poważną miną i hasłem robienia twardego s-f.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jednego,dlaczego interesuje Cię coś co uważasz za profanacje serii ? Nie lepiej poszukać czegoś co Cię naprawde interesuje ?

 

No ale dlaczego miałbym nie zobaczyc rozszeżonej wersji tego ''wspaniałego'' obrazu w świecie Terminatora, z chęcią zobaczyłbym co twócy dodali w wersji reżyserskiej, może tym razem jakieś żabo-terminatory, lub coś w tym stylu :whistling: .Poza tym zapytałem tylko jak wygląda wersja reżyserska, słyszałem o ''iluś tam'' więcej minutach względem wersji kinowej, więc jeśli chociaż w jakims stopniu directors cut ratowałoby tą klapę to sprawdziłbym.Dlatego zapytałem - czy warto ją obejrzeć?Nie rozumiem więc napinki z Twojej strony koleżko...

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego chcesz oglądać coś co z góry zakładasz że jest profanacją ,przecież te kilka minut nagle nie zmienią całokształtu filmu i nie stanie się w twoich oczach czymś zupełnie innym.

Pozdrawiam.

Filmu jeszcze nie obejżałem więc nie komentuje , mam tylko nadzieje że będzie lepszy od T3 który był słabiutki jak nóżki trzydniowej sarenki.

Edytowane przez Michas
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jednego,dlaczego interesuje Cię coś co uważasz za profanacje serii ? Nie lepiej poszukać czegoś co Cię naprawde interesuje ?

 

No ale dlaczego miałbym nie zobaczyc rozszeżonej wersji tego ''wspaniałego'' obrazu w świecie Terminatora, z chęcią zobaczyłbym co twócy dodali w wersji reżyserskiej, może tym razem jakieś żabo-terminatory, lub coś w tym stylu :whistling: .Poza tym zapytałem tylko jak wygląda wersja reżyserska, słyszałem o ''iluś tam'' więcej minutach względem wersji kinowej, więc jeśli chociaż w jakims stopniu directors cut ratowałoby tą klapę to sprawdziłbym.Dlatego zapytałem - czy warto ją obejrzeć?Nie rozumiem więc napinki z Twojej strony koleżko...

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego chcesz oglądać coś co z góry zakładasz że jest profanacją ,przecież te kilka minut nagle nie zmienią całokształtu filmu i nie stanie się w twoich oczach czymś zupełnie innym.

Pozdrawiam.

Filmu jeszcze nie obejżałem więc nie komentuje , mam tylko nadzieje że będzie lepszy od T3 który był słabiutki jak nóżki trzydniowej sarenki.

 

 

Dlaczego chce zobaczyć wersje reżyserską?Choćby dlatego, że jestem fanem serii, no i niestety, z bólem bo z bólem, ale łykam wszystko co jej dotyczy...łącznie z T3 i TS.Również pozdrawiam.

 

 

''W wersji DVD dodano lesbijską siostrę T-X. Jest jeszcze śliczniejsza i bardziej przypomina Barbie niż ta z Terminatora 3. T3 to była dopiero kpina z legendy.''

 

Właśnie tego się spodziewałem, no i jeszcze podobno T-1000 przeszedł na stronę ludzi i robi na zmywaku.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...